Skocz do zawartości
hiqmaster

Czy zasilacz ogarnie Gtx770?

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka, zamierzam wymienić moją kartę gtx650ti 2gb na coś co da mojemu komputerowi niezłego kopa :) Planuje wiec wrzucić gtx 770 albo tego od MSI albo GIGABYTE. No i terwz pytanie czy Chieftec GPA-500s8 da sobie radę z tą kartą? Czy da się ją w ogóle podłaczyć pod niego? Czytałem że karta wymaga 2x 8pin, z tego co widzę tutaj mam x1 6pinowe albo jedno 8pinowe (są takie dwa dodatkowe piny które z tego 6pinowego robią 8pinowy a przynajmniej takie mam wrażenie ;p) Może są jakieś przejściówki? Są one z kartą?

Jeżeli zasilacz zupełnie się nie nadaje to na jaki wymienić żeby mieć spokój za niską cenę?

 

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki wsysztko robie w pospirchu ;),

Procesor :FX 8120

Płyta główna: Gigabyte 970A-D3

RAM: 8GB Kingston DDR3 1600

GPU: GTX 770 (MSI albo Gigb) obecnie gtx650ti 2gb od gigb

PSU: Chieftec GPA-500S8

:)

 

 

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czeka cię wymiana zasilacza, FX'y do energooszczednych nie naleza a ten twoj Chieftec wyciąga niecałe 400W @ 12V. :zonk:

Po taniości np. www.agito.pl/zasilacz-silentiumpc-deus-m1-80plus-bronze-550w-221-861347.html

Troszkę drożej ale za to 5 lat gwarancji + darmowa wysyłka: http://www.agito.pl/zasilacz-cooler-master-g550m-550w-221-924206.html

Edytowane przez kelcior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie oszczędzaj na zasilaczu, bo Cię spotka przykrość.

 

Piszę to z własnego doświadczenia.

 

Do tagana 430-U22 podłączony mialem Q9550@4.0 GHZ + GTX 285 max OC... 3 dni i korki w mieszkaniu wybiło.

 

Zasilacz dosłownie na śmietnik się nadawał.

 

Teraz jadę na 600 Watowym zasilaczu Zalman 600HP i mam go już prawie 7 rok.

 

Nie ma karty, której by ten zasilacz nie pociągnął, a co najważniejsze, jest zapas mocy, który przydaje sie latem, gdy temperatury w pokoju przekraczają 30 stC.

 

Cicho, stabilnie i bezpiecznie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...