Skocz do zawartości
Caleb

GeForce GTX 970 / GTX 980 - Temat zbiorczy

Rekomendowane odpowiedzi

Może ktoś zainstalować sterowniki 349.65 ?

 

Wymagany WIN10 64 + Maxwell.

 

U mnie na DX10 + 750ti jest dalej DX11, ale WDDM z 1.3 wskoczył na 2.0.

 

5774129700_1424562168_thumb.jpg

 

 

Sterownik 349.65 64bit: http://megawrzuta.pl/download/1ecc5f9e7ac8348290e22d294c79f4a5.html

http://www.pcper.com/news/General-Tech/Windows-Update-Installs-GeForce-34965-WDDM-20?utm_source=twitterfeed&utm_medium=twitter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaskoczył mnie Twój dystans. Oczywiście na plus. Pzdr. ;)

 

A co jest w tym zaskakującego ? :) Normalna sprawa. Bardzo mnie to rozbawiło, lubię to ujęcie ;-)

Edytowane przez Gosu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UWAGA! Prosiliście żeby dać znać jak będzie już coś wiadomo odnośnie zwrotów GTX970.  W dniu dzisiejszym, dostałem zawiadomcie z sklepu, w którym kupowałem GTX970, że czekają na mnie pieniążki do odbioru.  Pojechałem do sklepu i otrzymałem zwrot gotówki. Złego słowa nie mogę napisać na ASUS'a po 3 tygodniach oddali pełną kwotę. ASUS wzorowo wywiązał się z składanych wcześniej deklaracji. Cały proces zwrotu odbył się szybko i bez zbędnych komplikacji ^_^ . 

Jeśli macie jakieś pytania piszcie śmiało chętnie na nie odpowiem i pomogę, jeśli będę w stanie.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybko?? xD tydzien to jest szybko,dwa to średnio na jeża ale trzy to długooo,tym bardziej,że Asus zgodził sie na przyjmowanie reklamowanych kart.A teraz co kupisz tak z ciekawości??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak oddawałem na zwrot GTX970 to tego samego dnia miałem już kupionego ASUS GeForce GTX980 StriX DirectCU II. Tego GTX980 kupiłem w cenie droższych modeli GTX970 z Komputronika a teraz dostałem jeszcze zwrot kasy od ASUS'a za GTX970 ^_^

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm..... 980 w cenie droższej 970 i to w komputroniku  :zonk:  Ciekawe rzeczy sie dowiaduje.Pokaz paragon,fakture bo jakos nie wieże (bez obrazy)  :wink2:

Edytowane przez Drizz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm..... 980 w cenie droższej 970 i to w komputroniku  :zonk:  Ciekawe rzeczy sie dowiaduje.Pokaz paragon,fakture bo jakos nie wieże (bez obrazy)  :wink2:

Nie kupowałem w Komputroniku źle zrozumiałeś po tyle ile sprzedają lepsze wersje w Komputroniku GTX970 to tyle dałem za GTX980 w innym sklepie. Dopłaciłem raptem 400 zł do GTX980 karta nówka sztuka normalna gwarancja 3 lata wszystko śmiga 0 problemów i kręci się też elegancko jestem bardzo zadowolony z tego zakupu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GTX980 kupowałem po znajomości stąd taka atrakcyjna cena i jestem mega zadowolony z tego zakupu to tyle ode mnie.

 

W razie jakiś wątpliwości możecie sami zadzwonić do sklepu AREST.pl i zapytać o realizacje zwrotów kart GTX970 od ASUS'a http://www.arest.pl/o-firmie/

 

Przypominam tylko, że zwrotów można dokonać jedynie do 28 lutego 2015r. i karta musi być zakupiona przed podaniem zmienionej specyfikacji. Zwroty obowiązują jedynie karty marki ASUS.

 

z forum PurePC

 

lycone, dnia 06 Lut 2015 - 21:28, napisał: snapback.png

Wczoraj byłem w Proline a tam kartka A4 z informacją, że Asus dbając o klientów przyjmuje zwroty 970 :)

Wysłane z mojego Galaxy Tab S 8.4 LTE

 

wynika z tego że ProLine też przyjmuje zwroty
 

Z PCLaba

Aktualizacja z 2.01.2014 r.

 

Cytat

 

W całej sytuacji najbardziej zyska (na zaufaniu użytkowników), a jednocześnie straci (gotówkę) firma Asus. Największy dostawca kart graficznych 2014 roku wziął sprawę w swoje ręce i oficjalnie sklepy mają obowiązek przyjąć zwrot kart GeForce GTX 970 tej marki, a następnie oddać klientowi pieniądze. Asus jest zarazem jedyną firmą, która w ten sposób podchodzi do sprawy. Użytkownicy modelu Asus GeForce GTX 970 Strix są zatem w bardzo komfortowej sytuacji. Każdy, kto kupił tę kartę przed 1 lutego 2015 roku, może ją bez żadnego problemu zwrócić do 28 lutego.

 

 

A tutaj odp. Supportu Asusa jaką otrzymałem na e-maila w sprawie realizacji zwrotu GTX970.

 

 

Szanowny Kliencie,

Z uwagi na to, że ogromną troską firmy ASUS jest zadowolenie naszych Klientów, akceptujemy zwroty kart graficznych ASUS z chipami Nvidii z serii 970. Dotyczy to produktów naszej marki zakupionych do 1 lutego 2015 roku.

Zwrotu można dokonać do 28 Lutego 2015 roku. Obecnie informacje dotyczące danych technicznych kart, zostały odpowiednio poprawione. W celu dokonania zwrotu prosimy o kontakt ze swoim sprzedawcą. Konieczne będzie dostarczenie dowodu zakupu.

Chcielibyśmy szczerze przeprosić za niedokładne informacje podane w oryginalnych specyfikacjach. Jednocześnie wyrażamy głębokie przekonanie, że karty ASUS z serii STRIX GTX970 są obecnie najatrakcyjniejszym produktem w swoim przedziale cenowym i ce****ą się najlepszym stosunkiem wydajności do ceny. Wierzymy, że osoby, które obecnie korzystają i będą z nich korzystać, pozostaną bardzo zadowolone z naszego produktu. Wierzymy w jakość i możliwości naszego produktu, jesteśmy także przekonani, że wydajność ASUS Strix GTX 970 jest równie dobra lub nawet lepsza jak to, co o niej mówimy.

Pozdrawiam,
Paweł Sobieszek

 

PS. Moje wyniki z testu Fire Strike - 3DMark:

 

GTX970 http://www.3dmark.com/fs/3940501

 

GTX980 http://www.3dmark.com/fs/3995314

 

i dla porównania wydajności obu kart mój wynik z GTX780Ti http://www.3dmark.com/fs/2849094

Edytowane przez azgan
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to mam w 4 literach. Odpalam kompa wlaczam gierki i gram i nie szukam 3 dziury w [gluteus maximus] skoro NV się na nas wypróżniła kałem to co mam zrobić biadolic? Giery działają w miarę ok czekam na 980ti i pewnie zmienie SLI na jedną kartę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam pytanko.
Czy 970-tki nadal piszczą? Czy jednak to kwestia trochę losowego dopasowania karty graficznej do zasilacza?
Czy słyszeliście o jakichś problemach "krótkich" 970? Np. Gigabyte GV-N970IX, Zotac ZT-90101-10P?
Pytam, ponieważ znajomy mi dzisiaj opowiadał jakieś cuda na kiju, o których nie słyszałem a temat staram się śledzić <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten temat stał się żałosny (mowa o Vram Nvid ) Naprawdę od czasu kiedy to wyszło FPS w grach mi nie wzrósł ani nie zmalał,i jak na razie nie zanosi sie na jakąkolwiek zmiane,więc jak przejść to tylko na 980 co nie ma większego sensu a w radka za chiny nie pójde bo niby co mi to da.I tyle

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam pytanko.

Czy 970-tki nadal piszczą? Czy jednak to kwestia trochę losowego dopasowania karty graficznej do zasilacza?

Czy słyszeliście o jakichś problemach "krótkich" 970? Np. Gigabyte GV-N970IX, Zotac ZT-90101-10P?

Pytam, ponieważ znajomy mi dzisiaj opowiadał jakieś cuda na kiju, o których nie słyszałem a temat staram się śledzić <_<

ja mam dwie karty i żadna nie piszczy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam pytanko.

Czy 970-tki nadal piszczą? Czy jednak to kwestia trochę losowego dopasowania karty graficznej do zasilacza?

Czy słyszeliście o jakichś problemach "krótkich" 970? Np. Gigabyte GV-N970IX, Zotac ZT-90101-10P?

Pytam, ponieważ znajomy mi dzisiaj opowiadał jakieś cuda na kiju, o których nie słyszałem a temat staram się śledzić <_<

STRIX Asusa piszczy na planszy wyjściowej Valley. Gdzie indziej nie zauważyłem bo mam słuchawki jak gram [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo, że nVidia powinna po prostu za tą 970-tkę oberwać, przestaliby na każdym kroku dawać newsy o żałosnym zachowaniu nV w stosunku do klientów, bo nikt chyba nie spodziewa się, że skulą ogon i przeproszą.

 

Giery działają w miarę ok czekam na 980ti i pewnie zmienie SLI na jedną kartę

 

No to dobrze. Również czekam na 980 Ti, chociaż jestem strasznie rozdarty co robić, czy kupować sobie wypas komputer na 2011v3 (chociażby 5820K i 16GB podstawowego ramu) z 980Ti czy kupić w miarę mocną maszynkę na 1150 (4790K + 980 8GB) czy czekać aż w końcu zejdą z tym cholernym procesem....

 

Btw. ktoś wie ile w końcu 980 Ti ma mieć vRAM-u ? 8GB (7+1 XD) czy 6 GB (4+2 XD) ?

Edytowane przez PC_Master

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@PC_Master myślę że 980ti pewnie będzie miała 6gb, w końcu czymś się musi różnić od okrojonej 980. 

 

ładowanie się w 2011 jeżeli kompa używasz tylko do gier mija się z celem. lepiej wziąć 4790k+16gb ramu + 980TI :D albo przeczekać na 980 :P

 

rozumiem że grasz w 1080p?

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...