Skocz do zawartości
Spikeel

PC [około 3000zł][bez OC][Gry+AutoCad]

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Mój stary komputer już nie daje sobie rady, dysk szwankuje i jestem zmuszony do wymiany PC'ta na nowy.

Potrzebuję samą "skrzynkę" bez Windowsa oraz monitora (mam aktualnie LG Flatron M237WDP FHD)

Ze starego komputera może tylko zostać chłodzenie CPU Freezer pro 7 rev 2 o ile będzie kompatybilne z nowymi socketami oraz nagrywarka cd/dvd (ma już 5 lat no ale mało używana i działa :P)

 

Budżet 3000zł z tymże osobno chciałbym jakąś propozycję dysku SSD 120GB (czyli max 3,3k za cały zestaw)

-procek bez OC wolę przeznaczyć więcej pieniędzy na GPU

-bardziej wolę GF'a np GTX 770 Windforce'a chociaż słyszałem, że R9 280x jest lepszą kartą (to ewentualnie prosiłbym o jakąś podpowiedź :D)

-jeżeli chodzi o gry to World of Warcraft, Counter Strike Global Ofensive, czasem LoL, Wiedźmin 3 jak wyjdzie.

-programy głównie AutoCad, Robot, Architecture (niezbyt wymagające przy mniejszych projektach aktualnie na core2duo szło wszystko robić)

-obudowa zalman z3 plus chyba najlepszy wybór cena/jakość i całkiem dobrze się prezentuje.

Czekam na propozycje i pozdrawiam ;) 


Coś takiego będzie ok?

Edytowane przez Spikeel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...