Skocz do zawartości
posword

HP dv 6000 dziwny problem z USB

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , od dzis jestem posiadaczem laptopa Hp Dv6613ew. Ma on problem z usb ,a mianowicie Usb nie do końca dziala tak jak powinno. Wyczytałem na przeróznych stronach , że te modele mają wady fabryczne takie jak : przegrzewanie sie układu Gpu i mostka południowego , który odpowiada właśnie za Usb i wiele innych. Panowie na forum maja zazwyczaj problem , że np podpięty pen pod gniazdo Usb dostaje zasilanie ale nie jest wykrywany przez system i ponoć problem lezy w tym mostu lecz u mnie jest tak , że gdy laptopa włączy się z wczesniej już podlączonym pendrivem to system normalnie go widzi i zainstaluje lecz jak odłączę go i znów podłączę to już go nie zobaczy. Gdy wejde do menadżera urządzen i wyłączę sterownik od portu gdzie podpięte jest urządzenie i właczę sterownik ponownie to też go wykryje. Czy może ktoś miał podobny problem lub wie jak temu zaradzić ?? Bardzo prosze o szybką pomoc gdyż nie wiem czy laptopa mam odsyłać czy jednak ten problem to błachostka i mam na tyle szczęścia , że trafiłem na egzemplarz który jeszcze tego problemu z uszkodzonym mostkiem nie przechodzi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...