Skocz do zawartości
Lupus1943

lawina BSoD'ów win 7 professional 64 bit

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

dzisiaj przyszedł mi świeżutki komputer, zainstalowałem wymieniony system (oryginalny z płyty DVD). Chciałem zainstalować sterowniki od producenta płyty głównej i wywaliło mi BSoD. Komputer się zrestartował i po zalogowaniu się próbował dalej instalować sterowniki i znowu BSoD. Po kilku BSoD'ach więcej próbowałem jeszcze raz zaintalować system.

Sformatowałem dysk i przy kroku instalacji OS'a "rozpakowywanie plików" nic się nie ruszało przez 30 minut (stacja dysków nie pracowała), więc przerwałem to i spróbowałem od nowa. BSoD'y zaczęły się pojawiać na coraz wcześniejszych etapach instalacji, aż do momentu, gdy się pojawiały od razu po ekranie startowym producenta płyty głównej.

Spróbowałem zainstalować następnie XP Home 32 bit (też z oryginalnej płyty instalacyjnej) i po wstępnym etapie instalacji (kopiowanie plików) wyświetlał się czarny ekran z migającą białą kreską w lewym górnym rogu ekranu (za każdym razem tak samo).

Chciałbym, żeby mi ktoś doradził co może być problemem i ewentualnie jak to sprawdzić.

Mój config : CPU i7 4790k, Mobo ASRock z97x-killer, dysk wd green 1TB (wd10ezrx), ram Panram 8GB 2400MHz CL11, stacja dysków LiteOn iHAS122-14, PSU deus m1 650w

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...