Skocz do zawartości
_Vip_

Albo IDEA padla.......

Rekomendowane odpowiedzi

vip.. nie panikuj.. przy takiej burzy moze jakis przekaznik (najblizszy tobie ) powiedzial amen ... wstrzymaj sie do jutra z diagnoza... wez komofon do reki przejdz sie po miescie.

 

 

pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziala u mnie bezproblemowo , ale mialem 2 razy calkowity zanik sieci na ok 2h , pewnie cos motali przy nadajnikach :? przez to moja kumpela stracila 5 zl na wysylanie sygnalo - poczta glosowa sie wlaczala :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no pewnie padl nadajnik (oby) ,bo watpie zeby tak nagle moj siemensik powiedzial NIE.Mozliwe ze karta mi wykrzaczyla.No nicpoczekam do jutra.A o tej porze to wole po miescie nie smigac :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie koniecznie :!: mozecie byc na roznych nadajnikach :!: zeby byc pewnym to przejdz sie do niego -> wylacz i wlacz telefon (wyciagniecie baterii na ok 2 min) -> jak nie bedzie zasiegu to idziesz do salonu idei :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

normalnie jaja jak berety.Na wyswietlaczu mam takie ladne cos : !IDEA ,pojawia sie zaraz po "szuka sieci"

Często mi się taki napis wyświetla po burzy, a waliło dzisiaj u nas niemiłosiernie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

normalnie jaja jak berety.Na wyswietlaczu mam takie ladne cos : !IDEA ,pojawia sie zaraz po "szuka sieci"

Często mi się taki napis wyświetla po burzy, a waliło dzisiaj u nas niemiłosiernie...

troszke popytalem znajomego i na 99% telefon bedzie sprawny :) Symbol !IDEA oznacza nic innego jak krzak ze strony operatora o czym telefonik usilnie imformuje,wiec jak jutro sie nie naprawi to smigam do salonu po nowa karte i powszystkiemu.(oczywiscie to jest optymistyczny scenariusz :wink: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duże problemy to ma mój telefonik - bateria calutka a jak się łącze następuje coś w rodzaju wyłączenia kompa z powera... Sieć (IDEA) raczej nie - może telefonik...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duże problemy to ma mój telefonik - bateria calutka a jak się łącze następuje coś w rodzaju wyłączenia kompa z powera... Sieć (IDEA) raczej nie - może telefonik...

raczej idea:)

tez mialem cos podobnego:>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...