Skocz do zawartości
noose

Ja pitole!! Abonament neo+ na wakacje = 2zl !!

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm... coś mi się wydaje, że jakaś nowa usługa się szykuje niedługo.

też mi się tak wydaje, zresztą 512 to bieda ( jak by to było z 2Mbps ;))

 

ps.Szwecja (promocja za 26Mbps 400 koron :) )

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tanaka: przeczytales moje przeliczenia :?:

LZIggy - promocja spoko, ale sobie przelicz..... za install placilem 899 + vat, abonament 199 z vat x2 (bo wakacje) = 1494,78 zl

gostek ktory teraz zaklada = install + abonament = 200zl

roznica = 1200zl !! (niecale)

dlatego jestem zbulwersowany.... :(

 

hmmmm.... albo ktos tu liczydlo polamal albo ja czegos nie rozumiem 8O

 

"Tylko w wakacje Klienci mogą zakupić Neostradę w nowej atrakcyjnej promocji i surfować po Internecie przez całe 2 miesiące (lipiec - sierpien) za 2 zł z VAT. Klient nie musi od razu ponosić wszystkich kosztów związanych z instalacją łącza. Zamawiając usługę płaci jedynie za Zestaw Instalacyjny (199 zł z VAT), a pierwsza faktura wystawiona we wrześniu będzie obejmowała opłatę aktywacyjną (198 zł z VAT) oraz zryczałtowaną opłatę za 2-miesięczny abonament (2 zł z VAT). "

 

jakim cudem "gostek ktory teraz zaklada = install + abonament = 200zl" ??

sora..... moj blad ;) zapomnialem o aktywacji.... no to gostek ktory teraz zaklada sobie neo bedzie placic 600zl.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o ja :) noose :D jeszcze raz i powoli :) "zestaw_instalacyjny" 200zl + "aktywacja+abo" 200 zl. = 400 :) chyba tak ?

 

aa wlasnie.. dzisiaj u mnie jakas kobialka byla z tele-2 .. zeby sie na jakas promo zalapac z tanszymi polaczeniami itp.Z racji tego ze niezla byla to se troche z nia pogadalem. Cale promo "gratis" wszystko cacy bajer maxymalny. Pytam sie gdzie jest hak. Powiedziala mi ze tele-2 zalozylo jakas firme z telepsami do kupy i ze nie ma haka, bo w zwiazku z "unia" i wejsciem "obccych operatorow na teren kraju" chca w ten sposob jak najwiecej ludzi zatrzymac u siebie. Zapytalem o net, czy tez jest jakis "gratis" . NET wprowadzaja jakis "radiowy". W tej materii pani byla zielona.. "ale cos sie robi w tym kierunku".

 

pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dexiak - spokojnie, powoli..... dobrze mowisz 400zl :P ja juz jestem zmeczony (ciezki, aczkolwiek mily dzionek byl.... spac mi sie chce :P).... przeczytam to jutro i sie poprawie :P na razie to w kime....... dobranoc wszystkim ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...