Skocz do zawartości
jokeepl

Siberia v2 frost blue - > CSGO

Rekomendowane odpowiedzi

Takowe sluchawki posiadam i mam pytanie (nie znam sie) czy płyta głowna z97 g43 gaming  posiada dobrą karte dzwiękową ?

 

 

Chodzi też o problem z tym że sluchawki te są na usb i czy dźwięk bedzie dobry (jestem graczem CS:Go) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mylisz sie , one mają zintegrowaną karte dźwiękową ,ale na starym kompie miałem ten problem że karta dzwiekowa była do d*** i mikrofon podczas nagrywania wyciszał , strzeszczał mi głos na jakiś czas , stąd to pytanie apropos tej zintegrowanej karty dzwiekowej , pozatym interesuje mnie czy bedzie jakas roznica jezeli mam "lepsza" karte dzwiekowa wbudowana w plyte glowna. ( w dzwiękach odbieranych przez te sluchawki)

Edytowane przez jokeepl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie roznica jest taka ze jesli podepne słuchawki bezposrednio, zamiast przez usb to słuchawki grają jakieś 4x głośniej na max ustawieniu. Myślę ze u Ciebie będzie podobnie. Co do samej jakości to wątpię że cos sie diametralni zmieni :)

 

Wysłano z Galaxy Note 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

V2 ma swoją kartę dźwiękową i całość dźwięków jest przez nią realizowana. Dotyczy to zarówno nagrywania jak i odtwarzania.

 

Karta dźwiękowa z płyty głównej nie ma żadnego wpływu na działanie tych słuchawek. Możesz ją nawet w biosie wyłączyć i też będą działać.

 

Tapatalk @ SGS 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wszystko super, tylko Siberia V2 frost blue nie ma opcji na podłączenie przez jacki. Tylko i wyłącznie USB.

 

Karta dźwiękowa jako osobny moduł jest tylko w Siberiach V2. V2 frost blue i inne odmiany świecące nie posiadają jacków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to dobrze wiedziec :) brat ma v2 zwykle stąd też tym sie sugerowałem. Sam posiadam siberie elite i one również świecą ale mozna je podłączyć po jackach jak i po usb, z tym ze jak po jackach to nie świecą. W każdym razie jeszcze raz dzięki za info.

 

Wysłano z Galaxy Note 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...