Skocz do zawartości
Sir Conceptz

Komputer do gier[5000zł]

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Poszukuję komputera do gier do max. 5000zł (to jest górna granica, lepiej by było jednak ze 100-200zł mniej, ale nie jest to konieczne). W tym musi być już Windows 8.1, dobra klawiatura i mysz do gier (nie musi być Razer [droooga], lecz fajnie jakby mysz miała więcej przycisków przydatnych w grach, a klawiatura była podświetlana). CPU jak i GPU mam zamiar podkręcać, lecz pewnie nie na samym początku. W konfiguracji myślę, że zastosowanie znalazłby dysk SSD oraz HDD na większe pliki. Komputer będzie używany głównie do gier, przeglądania internetu, czasem film w wyższej rozdzielczości, okazjonalnie może być odpalony jakiś program do obróbki wideo, grafiki a na co dzień dochodzą również różne środowiska programistyczne. Monitor jaki posiadam to 27" LG w Full HD, którego nie planuję zmieniać. Gry mam nadzieję, że będą działały na nim w maksymalnej rozdzielczości na ustawieniach Ultra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co powiecie na ten zestaw po modyfikacjach? Wszystko jest ze sobą kompatybilne? Dobrze wykorzystane pieniądze czy można coś jeszcze w nim zmienić przed zakupem?

 

 

Edytowane przez Sir Conceptz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okej, zmieniam na BOXa i inna pasta (poprzednia ma kilka dni oczekiwania co przeoczyłem). Czy teraz wszystko jest w porządku?

 

http://www.morele.net/inventory/info/w4F1Cx/

 

Cena co prawda wzrosła (do 5330zł, w tym koszyku nie uwzględnia rabatu), lecz chyba konfiguracja jest optymalna.

Edytowane przez Sir Conceptz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, pisałem wyżej, że ten koszyk nie uwzględnia rabatu, jednakże dzięki za pamięć ;) Nie wiesz może czy przy zakupie z montażem na morele.net wysyłają wszystkie kartony oraz używają past i innych dodatków z zamówienia, a to co zostało czyli np. reszta opakowania pasty na kolejne konserwacje, boxowy radiator, itp wysyłają?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy zestaw na samym początku poradzi sobie bez lepszego chłodzenia i będzie działał jak należy na chłodzeniu dołożonym do procesora? W ogóle w BOXie znajdę chłodzenie czy wchodzi tylko w grę własne? Niestety, ale dostałem sporo niższy przelew jak planowałem, więc muszę ciąć koszty. Nie chciałbym robić tego z obudową, myszką, klawiaturą czy dyskiem ssd, ponieważ szybko tego zmieniać nie będę, a chłodzenie dokupię w przeciągu dwóch miesięcy, może nawet lepsze jak w zestawie. Reasumując - do procesora dorzucają chłodzenie, które da pracować bez OC w spokoju i "piątce"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...