Skocz do zawartości
Gieszu

Zestaw dla gracza 2200 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam złożyłem sobie taką oto skrzynkę:

Procesor Intel CORE i5-4460 3.20GHz LGA1150 BOX BX80646I54460 - Haswell Refresh 

2 x Pamięć Crucial 4GB DDR3 1600MHz CL11 DIMM 1.5V (CT51264BA160BJ) 

Płyta główna ASRock B85 PRO4 LGA1150 ATX : HDMI+DVI+VGA+SATA3 IN (B85 PRO4) 

Dysk Seagate Dysk Seagate 1TB, SATAIII, 7200RPM, 64MB cache (ST1000DM003) 

Karta graficzna MSI Radeon R9 270, 2GB GDDR5 256 Bit HDMI, 2xDVI, DP (R9 270 GAMING 2G) 

Zasilacz Thermaltake Smart SE Modular 530W (SPS-530MPCBEU) 

Obudowa Zalman ZALMAN Z3 - USB3.0 - CZARNA 

 

Miałem do dyspozycji 2200 (ale dorzuciłem do drugiej kości 4 GB RAM więc nie wliczyłem w budżet) zł z groszami. Czy na takiej konfiguracji pogram w HD/Full HD na wysokich detalach niekoniecznie z AA, teselacją i tym podobnymi efektami w najnowsze gry i przede wszystkim w te które czekają nas w roku 2015 ( Wiedźmin 3 np.)?

Edytowane przez Gieszu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Planujesz grac na integrze?

 

Widze ze edytowales, mobo na http://www.morele.net/plyta-glowna-gigabyte-ga-b85m-d3h-b85-dualddr3-1600-sata3-hdmi-gblan-matx-ga-b85m-d3h-582757/

Pozatym wyglada okej.

 

Co do pytania o Wiedzmina 3, biorac pod uwage ze nie znamy nawet wymagan sprzetowych rownie dobrze mozesz zapytac wrozbite Macieja.

Edytowane przez kelcior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, nie ma jeszcze wymagań, choć mam nadzieję że przynajmniej na średnich w HD ta konfiguracja zapewni płynną rozgrywkę ale żeby mieć porównanie takie np Watch Dogs? Bo grę zamierzam kupić, ma duże wymagania i mniej więcej jak ten sprzęt by się sprawdził?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko powiedzieć. Do odpalenia gry i jako takiej rozgrywki w średnich detalach moze być potrzebne min R9 270, albo R9 280. I moga być przy tym spadki do 24 klatek np. Na prawde nikt Ci nie odpowie na to pytanie.  Raczej będą sie starać tak zoptymalizować gre, by mogli w nią zagrać gracze z kartami pokroju GTX 660 czy R9 270.  Ale to się okaze po premierze gry.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Planujesz grac na integrze?

 

Widze ze edytowales, mobo na http://www.morele.net/plyta-glowna-gigabyte-ga-b85m-d3h-b85-dualddr3-1600-sata3-hdmi-gblan-matx-ga-b85m-d3h-582757/

Pozatym wyglada okej.

 

Co do pytania o Wiedzmina 3, biorac pod uwage ze nie znamy nawet wymagan sprzetowych rownie dobrze mozesz zapytac wrozbite Macieja.

Dlaczego ma zmieniać mobo? B85 Pro4 nie jest złą płytą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...