Skocz do zawartości
hidden22

Windows 7 problem z oknami i zapisywaniem ustawień

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ostatnio uruchamiam sobie komputer, windows uruchamia się normalnie, jest ładny napis "Zapraszamy" po czym pojawia się napis:

- "trwa przygotowywanie pulpitu" 

I pojawia się pulpit bez tapety większość ikon z pulpitu poprostu zniknęła, czcionki są mało czytelne(czyli wyłączona opcja ClearType) skórki folderów i innych okien są zmienione.

Tak wygląda system zaraz po uruchomieniu. 28112470486200599634.png

 kiedy przesuwam jakieś okno(np: folder)to folder nie przesuwa się razem z kursorem lecz z kursorem przesuwa się ramka, a kiedy "puszczę" ta ramke to dopiero wtedy folder zmienia pozycje na pulpicie:

96046232014198210031.png

 

Kiedy z ustawieniach wszystko udało mi się doprowadzić do ładu(włączenie ClearType, ustawienie domyślnych kompozycji itp...) po ponownym uruchomieniu komputera wszystko się cofa do popszedniego  stanu tylko tapeta się nie zmienia, ale domyślna kompozycja zmienia się na

Niezapisaną kompozycję.

System nie zapisuje ustawień.

Wyskakiwał też komunikat o błędzie sterownika "Tages Protection" Dokładnie to: http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2256549.html

Ale z tym sobie poradziłem i komunikat już nie wyskakiwał. Myślałem że to jest problem lecz bo wgraniu sterownika jest nadal to samo, z wyjątkiem że komunikat to błędzie sterownika nie wyskakiwał. 

Aktualizacji żadnych nie instalowałem, po prostu wyłączyłem kompa wieczorem jednego dnia, a następnego dnia widzę że coś się popie*szyło.

 

Wie ktoś o co może być przyczyną tych problemów? 

Edytowane przez hidden22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...