Skocz do zawartości
aster

Perfumy z feromonami :D czy to dziala?

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie, widze ze na allegro ludzie to kupuja, wiec czy to naprawde dziala czy to tylko sciema.

Czy uzywal ktos z was takich perfum, jezeli tak to napisz jak bylo :D

 

bo mi sie wydaje ze to sciema, te oferty brzmia jak telezakupy mango gdynia ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak działa można je kupić w sklepie z lekami na AIDS i środkiem na łysinę , na pułce z sympatycznym atramentem. LOL :lol: IMHO jest to środek dla desperatów :wink: Tak wogóle to dystrybutorem jest dr.PAI HI WO LOLOLOL :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8O 8O 8O 8O 8O Dołączona grafika

 

:lol: :lol: :lol: :lol:

 

u mnie (przynajmniej u mnie) dobrym feromonem jest smok wygrawerowany na kompie - moje kumpele to sie tak fajnie na mnie patrza jak widza bude , a szczegolnie jak zapale TYLKO czerwona katode w pokoju 8) :lol:

 

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze że sie guzik znacie :P dobre feromony kosztują nawet do paru tysięcy zlotych ( od 1500 w zwyż ) za bardzo niewielką ilość i zostało to udowodnione że działają i to bardzo dobrze. Ale nie w sensie że sie pśikniesz i pujdziesz na dyskoteke podejdziesz do panny a ona ci zacznie loda robić :D tylko poprostu znacznie zwiększysz zainteresowanie swoją osobą. A t akie feromony z allegro za 15 to se można w dupsko wsadzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...