Skocz do zawartości
Yoankee

[1500] Netbook na studia

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam netbooka (przekątna – 11,6’’) na studia, do internetu i może do oglądania filmów. Chciałabym, żeby był lekki, a przede wszystkim miał bardzo długo działającą baterię. Słyszałam, że Asus’y VivoBook są dobre. Bardzo proszę o pomoc w wyborze możliwie jak najtańszego sprzętu (1500 zł to jest maximum). Dziękuję!

 

P.S.: Proszę o przeniesienie do działu Notebooki.

Edytowane przez Yoankee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z 11,6" Vivobook X220 z Pentiumem serii N (mały pobór prądu), 4GB ram oraz dyskiem SSD 120GB, który da dużego kopa (zero mulenia spowodowanego wolnym dyskiem 5400rpm). Bez systemu. Z systemem masz ten model ale z dyskiem HDD za 1399zł

 

Taniej Lenovo S210 z porównywalnym celeronem, 4GB RAM, zwykłym dyskiem HDD i dotykowym ekranem. Posiada system win8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest na androidzie. Zabawka, do pracy się nie nadaję. Będziesz musiał zainstalować na studiach jakieś oprogramowanie pod Windowsa i nic nie zrobisz.

 

Wspomniany Lenovo S210 jest tańszy i wydajniejszy

Edytowane przez kaijitsu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W domu mam zwykłego laptopa, więc z wszelkimi prezentacjami i projektami nie będzie problemu. Urządzenie, którego potrzebuję, byłoby mi potrzebne jedynie do notowania na wykładach, a chyba takie tablety mają Polaris Office? Albo jakieś aplikacje na Microsoft Office?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...