Skocz do zawartości
Shogun666

Mysz w przedziale cenowym 150-200 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Przyszedł czas na zakup nowej myszki. Zakres cenowy to 150 - 200 zł, przy czym 200 zł to absolutne maksimum jakie mogę wydać. 

Mysz ma służyć głównie do pracy/grania przy czym nie może męczyć dłoni.

Aktualnie korzystam z a4teacha xl-750 i taki kształt jak najbardziej mi odpowiada.

 

Aktualnie zastanawiam się nad myszkami SteelSeries Sensei Raw oraz Rival. 

 

Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam posiadam aktualnie SS Sensei Raw . Jej minusami są klawisze w niej i kólko , które się gibocze na lewo i prawo . Czasami mam wrażenie , że straciłem 200 zł [ w momencie zakupu taka była cena] . Myszka się wiecznie brudzi , a jak ci się pocą ręce to juz w ogóle nie da się na niej komfortowo grać . Zaletą tej myszki to mogę powiedzieć jej wielkość w moim przypadku mam duże ręce i leży dobrze ale jak ktoś ma małe łapki to wątpie .

Najważniejsze to musisz sobie zadać jedno ważne pytanie jak trzymasz myszkę .

rcuk48.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem właśnie napisać.

"Używam" palm grip'a, dłoń mam normalnych rozmiarów (szerokość 8-9 cm, palec środkowy trochę ponad 8 cm), która się lubi pocić (więc raczej sensei raw odpada).

Z tego co czytałem to rival ma powierzchnię która nawet spoconej ręce zapewni dobra przyczepność (mój a4 tech taka miał, ale się starła :D) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Jankarp

Ta mysz jest bardzo dobra:

http://www.skapiec.pl/site/cat/52/comp/1468083

Może i wygląd bardzo kosmiczny ale świetnie leży w ręce. Nie ma odważników ale jest bardzo dobrze wyważona. W późniejszych modelach ( trochę droższych ) już możesz to sobie ustawić ale ten jest również bardzo sprawdzony.

Szczególnie biorąc pod uwagę tę cenę ponieważ kupisz już za 140 zł .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...