Skocz do zawartości
EdocSil21

Komputer do gier na rozdzielczości 1366x768 za około 1700zł z systemem.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Tak jak w temacie:

Chciałbym złożyć PCta do gier za około 1700 zł. Chciałbym móc na nim odpalić Wieśka 3 na średnich ustawieniach, takie moje małe marzenie. Grał będę w rozdzielczości 1366x768, więc łudzę się, że idzie oszczędzić. Wystarczy mi też HDD 500 GB, albo nawet 320. Ponadto marzy mi się dysk SSD na system. No i właśnie, w skład zestawu ma wchodzić: komputer i system (chyba preferowałbym win7, wziąwszy pod uwagę to co słyszałem o ósemce). Da radę coś złożyć? A jak nie, to byłbym wdzięczny za propozycje zestawu odpowiednio droższego, ale też optymalnego cenowo.

Edytowane przez EdocSil21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesiek, Wiesiek i wszędzie ten Wiesiek, tylko o jego wymaganiach nie wiadomo praktycznie nic :) Na pewno nie będą małe, ale ciężko coś przewidzieć. Jeśli chcesz pograć na minimum to powinno wystarczyć:

 

http://www.morele.net/inventory/info/nKp6xR/

 

Pentium G3240 + H81 + 4GB 1600 CL9 + R7 265 + reszta = 1617 pln i dolicz jeszcze system. Mieścisz się wtedy w budżecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UP: Powiedz to osobom grającym w: C3, FC3, AC IV. Mam dalej wymieniać?

Jak Wiesiek dostanie optymalizacje pod R/W, to Pentium będzie poskładany - szczególnie w rozdzielczości, gdzie wydajność CPU ma niebagatelne znaczenie.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...