Jump to content
Sign in to follow this  
Sebaa

Grafika, dyski, obudowa, procesor, części do WC, panel do wentylatorów...

Recommended Posts

Hello,

 

na sprzedaż mam kilka części, jak w tytule.

 

1. Karta graficzna Asus HD 4850 TOP - FOTO - w zasadzie komplet jak fabryczny, w pudełku przejściówka na zasilanie z molexa, kabel przejściowy na s-video - cinch, płytki, instrukcja, oryginalne chłodzenie nie było nigdy używane, karta od razu była chłodzona wodą, stąd dodatkowe radiatory na pamięciach ( będą kolidowały z oryginalnym radiatorem). Karta sprawna, cena 70 PLN. Ma już założony oryginalny wentylator. Radiatory do pamięci dorzucam luzem.

 

2. Dyski twarde SCSI z kontrolerem, dyski na złącze 68 PIN:

Hitachi - IBM IC35L073UWDY10-0, pojemność 73 GB - FOTO

IBM-ESXS PYH300W3-ETS10FN, pojemność 300GB - FOTO

Kontroler Adaptec AHA-2940U2B na PCI - FOTO

Dodatkowo dorzucę taśmę albo nawet dwie, najchętniej sprzedam jako komplet, ale pojedynczo też rozważę. Cena za komplet 400 PLN. Wszystko sprawne, bez bad sektorów itp.

 

3. Chłodnica 120 - FOTO 1, FOTO 2, sprawna, szczelna, drobne ślady i otarcia po montażu, finy całe, proste i nie pomęczone - 70 PLN

 

4. Blok na grafikę - Swiftech MCW 60 - praktycznie pełny komplet fabryczny - FOTO 1, FOTO 2

Oringi uszczelniające króćce przydałoby się wymienić, poza tym blok sprawny, szczelny, kompletny. Chętnie sprzedam razem z kartą z pozycji nr 1. Cena 80 PLN

 

5. Obudowa Chieftec, seria Brawo BA-01B-B-B Ma wycięty otwór na chłodnicę 3 X 120 na topie.

FOTKI

Brakujące na fotkach zaślepki na front mam luzem, więc jest komplet. Cena 150 PLN.

 

6. Panel regulacyjny Scythe - 4 kanały do sterowania wentylatorami i 4 kanały na czujniki temperatury. Generalnie sprawny, ale dolny segment panela wyświetlający temperatury jakoś tak słabo świeci, żeby odczytać, to trzeba się dobrze "paczać". Wyświetlanie obrotów i regulacja obrotów działa bez zarzutu. Komplet prawie jak fabryczny, czyli czujniki temperatury, przedłużki do wentylatorów, kabel do zasilania, FOTO - cena 60 PLN.

 

7. Bloki wodne na procesor i chipset. Blok na procesor pasuje pod socket LGA 775, ale po zmianie/dorobieniu topu podejdzie pod pozostałe. Blok na chipset ma rozstaw śrub mocujących ~ 62 mm. FOTO 1, FOTO 2 Ceny do uzgodnienia, powiedzmy odpowiednio 80 i 40 PLN. (bez widocznych złączek)

 

8. Chłodnica 3 x 120 grubość 30 mm. Stan bardzo dobry, minimalne ślady użytkowania, drobne rysy i otarcia po montażu. Szczelna, finy nie pogięte. Cena 120 PLN.

FOTO 1

FOTO 2

FOTO 3

FOTO 4

FOTO 5

 

9. Procesor Intel Xeon e3110 - 80 PLN. W komplecie pudło i oryginalny cooler nigdy nie używany.

 

Dodatkowo posiadam złączki skręcane do WC na wąż 8/10 - cena 7 PLN/szt - do wzięcia około 10 szt

 

Ceny do ewentualnej drobnej negocjacji w granicach rozsądku i dobrego smaku. Chcę się tego pozbyć, więc rozważę każdą sensowną ofertę. Możliwy odbiór osobisty w Trójmieście, w przypadku wysyłek koszt do uzgodnienia. Pytania, oferty, zawracanie głowy - zapraszam na priv.

 

Pozdrawiam

Edited by Sebaa

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sign in to follow this  

Aktualności

Artykuły×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.