Skocz do zawartości
Lotnik-1990

Ocena zestawu za ~ 3500

Rekomendowane odpowiedzi

Witam proszę o ocenę zestawu:

 

http://www.morele.net/inventory/info/nR1VkF/

 

od razu pytanie czy lepiej brać msi z97 czy asrock z97?

procesor będę chciał podkręcić w najbliższym czasie.

 

czy polecicie mi lepszy dysk ssd w tej cenie czy ten będzie ok?

zasilacz nie wybrałem za mocny do tego zestawu?

ewentualnie jakieś inne propozycje zasilacza, ramu, dysku, chłodzenia?

czy wszystko będzie ze sobą współgrać w tym zestawie?

i czy nie przepłacam na którymś z elementów?

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co Ty chcesz robić na tym zestawie? Kupujesz i5-4690K i kartę za 600 PLN? WTF? Przecież w tym nie ma żadnej logiki, no chyba że interesujesz się graniem wyłącznie w WoT.

Jeśli jest to zestaw pod gry, to czym prędzej wymieniłbym i5-4690K na i5-4690, a fundusze z płyty i chłodzenia przeznaczył na zakup R9 290 - w standardzie zyskujesz wysoki takt procesora, a do tego zdecydowanie lepszą w osiągach GPU.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co Ty chcesz robić na tym zestawie? Kupujesz i5-4690K i kartę za 600 PLN? WTF? Przecież w tym nie ma żadnej logiki, no chyba że interesujesz się graniem wyłącznie w WoT.

Jeśli jest to zestaw pod gry, to czym prędzej wymieniłbym i5-4690K na i5-4690, a fundusze z płyty i chłodzenia przeznaczył na zakup R9 290 - w standardzie zyskujesz wysoki takt procesora, a do tego zdecydowanie lepszą w osiągach GPU.

 

Nigdzie nie napisałem że chcę na nim głównie grać, gry to najmniej mnie na razie interesują (zawsze potem mogę dokupić lepszą grafikę jak by mi się zachciało grać) celuję w moc procesora i szybkość (obróbka, obliczenia, photoshop itp itd) tak że nie potrzebuję nie wiadomo jakiej grafiki.

Oczywiście dziękuję za porady,  w tym tygodniu zdecyduję na konkretną konfigurację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...