Skocz do zawartości
ath

Armored Warfare - WoT w czasach współczesnych

Rekomendowane odpowiedzi

To że ściąga ileść tam GB danych to nie oznacza że tyle automatycznie zajmie na dysku .

 

Może dane na czas ściągania są mocno kompresowane albo gra tworzy jakieś tymczasowe pliki/katalogi , stąd wymóg 60GB wolnego miejsca  przy 1/3 tego do pobrania .

 

Różne dane mają różny stopień kompresji - jednych praktycznie wcale nie da się skompresować ( np. filmy czy muzyka w formacie już zawierajacych kompresję ) a inne dają się bardzo łatwo i mocno skomresować kilka razy .

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie miał, ludzie za dużo kasy i czasu zainwestowali, żeby teraz od zera zaczynać. No i dziwi mnie ta opinie, według mnie i kumpli grze brakuje feelingu i tego czegoś co ma wot.. No ale zobaczymy, jest bardziej przystępna niż war thunder także może część sfrustrowanych dzieciaków się przesiądzie z nadzieją, że tutaj nie będzie wiktora skisłego i jego skryptów.  :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serwery działa. Udało mi się wbić na US. Gra fajna, ale 3 pierwsze gry i 3 przegrane. I już wiem dlaczego raczej nie będę grał w tą grę.

 

Wystarczy mi masa debili w War Thunder.

 

W każdym razie grę warto  chociaż zobaczyć.

Edytowane przez tom256

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej powinienes napisac - czego oczekiwales od spolecznosci graczy. Debili masz w kazdym mmo i prawie zaden dev nie robi porzadku z trolami i haterami... Nie mowiac juz o jakims systemie losowania graczy o podobnym poziomie umiejetnosci. Wtedy trole i debile graliby z sobie podobnymi ;)

 

A co do gry, jak wyglada dozgrywka wzgledem wot?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt - przydał by się porządny system dobierania graczy inny niż losowy .

 

Obecnie co się dzieje w WoT czy WoWP to parodia .

 

Ojciec gra obecnie w WoWP i z tego co słyszę to często dostaje białej gorączki takich ma w teamie debili .

 

A do tego jeszcze sama specyfika WoWP gdzie nie ma jednostki która by sama wygrała bitwę .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt - przydał by się porządny system dobierania graczy inny niż losowy .

 

Obecnie co się dzieje w WoT czy WoWP to parodia .

 

Ojciec gra obecnie w WoWP i z tego co słyszę to często dostaje białej gorączki takich ma w teamie debili .

 

A do tego jeszcze sama specyfika WoWP gdzie nie ma jednostki która by sama wygrała bitwę .

 

 

Wiesz, odkad gram w Ground Forces  na AB to na graczy z WoTa w zasadzie nie narzekam. Jestem na 4 erze (Tiger 2, Ferdi, Panterka), na AB i jest tragedia. W samolotach troche lepiej. Niestety mm w WT jakos nierowno dopiera graczy do druzyn i jest czesto tak ze jednak druzyna ma kolosana przewage. Szczególnie można to odczuć GF. Sama gra poza eventami dla nołlajfów jest OK.

 

 

Raczej powinienes napisac - czego oczekiwales od spolecznosci graczy. Debili masz w kazdym mmo i prawie zaden dev nie robi porzadku z trolami i haterami... Nie mowiac juz o jakims systemie losowania graczy o podobnym poziomie umiejetnosci. Wtedy trole i debile graliby z sobie podobnymi ;)

 

A co do gry, jak wyglada dozgrywka wzgledem wot?

 

Co do AW to jest jak WoT dlatego oczewkiwalem czegos wiecej od graczy. no ale w sumie to test. Sporo osób testuje po prostu fizyke, ustawienia itp faktycznie nie ma sie co spinać jeszcze.

 

 

Zagrałem zaledwie kilka walk i gra bardziej mi sie spodobała niz WoT.  Sporo frajdy daja wozy opancerzone z działkami automatycznymi. Podzespoły jakby żadziej padają. Miedzy tierami nie widziałem jakiejś kolosalnej róznicy i majac stockowy tier 1  niszczyłem czołgi 2 tieru.

Na gre maja tez duży wpływ oprócz oczywiście grafiki, fajnie zrobione mapki - dużo roślinności, ciekawy teren.

gdybym mial sie czegoś czepiać to interfejs jest troche nieintuicyjny, ale to chyba kwestia przyzwyczajenia.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak coś jest nie tak z mm. Dopiero 30 bitew i już gra zniechęca Win Ratio 38%. Zbicie gwiazdek to istna katorga.

 

A szkoda bo gra się przyjemniej niż w WoTa czy GF. I na początku bardzo szybko grinduje się pojazdy.

 

BTW Na start dali 7 dni premium.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, odinstalowanie i ponowna instalacja nie pomogły.

Teraz usunąłem pliki instalacyjne, klienta gry i ładuję wszystko od nowa. Zobaczymy.

 

edit:

Już wiem co. Nie restartowałem od dawna kompa, usypiam go i budzę.

Mimo przeinstalowania gry i usunięcia plików dalej było to samo aż w końcu zrestartowałem kompa i pomogło. Działa bez problemu.

Musiał być jakiś inny proces uruchomiony bo my i aw ubiłem.

 

Edit:

aktualizacja:

https://aw.my.com/pl/forum/showthread.php?42672-Aktualizacja-0-11/page10

 

Edit:

Już jest aktualizacja 4,37GB

Edytowane przez maxymili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dali dziś premium na 5 dni.

Tak to w ramach promocji na Black Friday. Mialo byc w jakims terminie 1 dzien premki kazdego dnia kiedy sie zalogujesz, ale byl blad wiec dali kazdemu kto sie zaloguje w przedziale czasowym po 5 dni ;)

 

 

Przeceny pojazdów

Od 7 grudnia do 10 grudnia ceny poniższych pojazdów będą niższe:

  • Czołg lekki 6 poziomu VFM5 cena wynosi obecnie 2435 złota (25% zniżki)
  • Niszczyciel czołgów 4 poziomu AMX-10P PAC 90 cena wynosi obecnie 800 złota (20% zniżki)
Przeceny konta premium

Od 7 grudnia do 10 grudnia ceny poniższych paczek z kontem premium zostały zredukowane:

  • Cena 90 dni konta premium wynosi obecnie 3999 złota (35% zniżki)
  • Cena 180 dni konta premium wynosi obecnie 7999 złota (35% zniżki)
  • Cena 360 dni konta premium wynosi obecnie 14300 złota (35% zniżki)

Obecnie aktywne bonusy(zniżki, konkursy):

  • Od 3 grudnia do 3 stycznia, gracze otrzymają 200% więcej reputacji za pierwsze zwycięstwo na każdym pojedzie.
  • Od 8 grudnia do 11 grudnia, gracze będą mogli wziąć udział w wydarzeniu Polowanie na najgorszych najemników (gracze którzy zniszczą jednego z pracowników otrzymają pojazdy w wersji MERC)
Edytowane przez logimen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak się montuje emblematy na pojeździe? np takie jakie dziś są dostępne https://aw.my.com/pl/news/general/zimowe-oznaczenia-dotarly-do-armored-warfare?id=13.2000009&show_hd_reminder=1&clientlang=pl&clientterritory=eu&gcid=3870687089300550931&server=0&lang=pl_PL&clientstate=installed&clientbuildid=62&_1lp=0&_1ld=2046937_0

choć już widziałem graczy z flagami państw.

Edytowane przez dumpmuzgu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...