Skocz do zawartości
ath

Armored Warfare - WoT w czasach współczesnych

Rekomendowane odpowiedzi

Działa na starych kontach sam wykorzystałem , i uprzedzam działa tylko RAZ

Ja premki nie dostałem, tylko nowy czołg ale jak za 1$ nie narzekam. Jest możliwość zapłaty 4$ i wtedy są bonusy do War Thunder, ale jest bieda i szkoda kasy.

Edytowane przez tom256

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak. wieczorem pojawił się w garażu. jeszcze skrzynki mają dawać. miliony jeszcze na konto nie wpłyneły za event.

 

a czołg fajny jak na tier 3. jeździ jak w wot, ale czas celowania po zatrzymaniu masakryczny :D

Edytowane przez dumpmuzgu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to Obsidian fajnie podchodzi do graczy. Kupiłem 12 tyś golda w dniu promocji "Złota ... cos tam", ale w pośpiechu nie sprawdziłem dokładnie godziny do której obowiązuje promo.

 

13sty minął a ja czekam na zwrot. Pisze do supportu i okazuje się, że kupiłem już po promocji (co za debil swoją drogą robi promocję od godz. 00:01 do 9:01 następnego dnia, całe 33h, ni w pipke ni w oko). Poszli na kompromis i zwrócili mi 9 tys golda z 12.100 wydanych według promocji :)

Nie musieli tego robić, a zrobili.

 

Duży plus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A, tam IS7 ja czekam na Leclerca...

Mam słabość do francuzów AMX10, ERC, VBL/VBMR czy CRAB... Sphinx oraz RCR czekają w kolejce...

 

 

Oj nie mow. Czolg bardzo fajny,zwlaszcza dla takiego nooba jak ja :)

Platynowe skrzyki tez byly fajne.

 

Poki co AW ma lepsze eventy od WoT, nie mowiac juz o WT,

bo ta ostatnia to swietny przyklad jak robiac eventy zniechecic graczy do gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okazuje sie, ze ja juz z tego skorzystalem, wiec moze komus innemu sie przyda.

 

Kodzik na czolg Type 59 legend i 7 dni premium

 

 


AWAC7AT5D86H95CKZSQ

 

EDIT:P

Polecam kupic kodzik na edycje pudelkowa, na allegro po 30 pln (sprawdzony, dziala). Dostajemy 60 dni premium, 1500 golda, BWP1 Puma i chyba z 2 000 000 zielonych.

 

Dobry deal.

Edytowane przez logimen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konta na aw są usuwane przez dewelopera po kilkumiesięcznej nieaktywności. Usuwane są także zakupy premium. Trochę wkurzające, dzieciakowi kupiłem czołg premium, zagrał nim może ze trzy razy potem nie miał kompa bo miał karę. Jak odzyskał, to już konta nie było, to znaczy samo konto istniało ale gra nie była w nim przypisana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konta na aw są usuwane przez dewelopera po kilkumiesięcznej nieaktywności. Usuwane są także zakupy premium. Trochę wkurzające, dzieciakowi kupiłem czołg premium, zagrał nim może ze trzy razy potem nie miał kompa bo miał karę. Jak odzyskał, to już konta nie było, to znaczy samo konto istniało ale gra nie była w nim przypisana.

Napisz do supportu. Moze przywroca. Akurat support dziala u nich sprawnie moim zdaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...