Skocz do zawartości
Aurora001

Wycieczka Polska - Poludnie Hiszpanii

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie. Co po drodze:

- Gdzie zajechac, co warto zobaczyc, co ominac, z jakim drog korzystac a z ktorych nie. Wszystko i nic ;)

 

Wyjazd wrzesien/pazdziernik bo musze zdazyc przed zima na kanary;D

Edytowane przez Aurora001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam zielonego pojecia, czy to najszybsza trasa, czy najtansza itp. itd. ale jak masz mozliwosc to jedź przez Austrie. Bylem niedawno i ciagle nie moge pozbierac szczeny z podłogi z wrażenia nad pieknem tego kraju. Jak uderzysz przez Austrie, to pewnie i Szwajcaria wyglada podobnie, albo i lepiej. Na tyle ten kraj zrobil na mnie wrażenie, ze zaczyna mi sie tlić w glowie plan wyj...nia z ohydnego Londynu i sprobowania szczescia w Austrii, albo Szwajcarii, nawet kosztem gorszych pieniedzy. Dla takich widoków wychodząc z pracy, tak czy siak warto :) Tylko niemieckiego mi sie nie chce znowu uczyć...

Edytowane przez DziubekR1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziubek już Ci mówiłem UK to nie Londyn. Pozwiedzałeś trochę czy dalej siedzisz w tym kołchozie?

 

Narazie niestety moje UK, to tylko Londyn, a co mysle o tym miescie, to raczej wiesz :) Problem jest jeden, jedyne co mnie trzyma w tak obskurnym miejscu, to akutalny boom w budownictwie i pieniadze, ktore mi za to placa. Tak wiec staram sie to pociagnac jakis czas, biorac shifty w soboty itp. W takim systemie pracy, to na zwiedzanie juz czasu nie ma. Z jednej strony moge troche przystopowac z praca, ale wtedy nie zarobie czegos takiego co mam, a tu sie koło zamyka, bo jesli tego nie zarobie, to nie mam zamiaru w tak ohydnym miescie dluzej siedziec, bo moge sobie ułożyć w czymś znacznie ładniejszym. Pytanie jak dlugo da sie cos takiego pociagnac, tym bardziej, ze widoki z Austrii ciagle mi siedza w glowie :)

 

EOT

Edytowane przez DziubekR1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...