Skocz do zawartości
skizzoo

Używany najtańszy zestaw do strzelanek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Proszę, a tym samym stawiam przed wami małe wyzwanie, o złożenie komputera z używanych części, który pociągnie obecne strzelanki w 720p na średnich detalach i będzie to grywalne. Jeżeli gra jest mocno wymagająca to może być 720p i low. Nie, nie planuję nic nagrywać, ponieważ podałem 720p (w takiej gram), a to może nasuwać różne myśli :) Naprawdę nie musi to być PC na lata (taki nie będzie na 99%) i mieć jakiejś potwornej struktury w środku. Zakładam, że jakiś x4 i 8800GT 512mb, 4gb ramu nie wystarczą do tego? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak proszę o zestaw to chcecie robić upgrade :) Ale OK :)

 

Gigabyte m56s-s3

DDR2 - 4gb już posiadam, więc więcej raczej nie trzeba

Fortron FSP450, ale 100% pewności nie mam, a wyciągać go nie będę specjalnie. Można założyć, że dokupię i tak zasilacz, bo przyda się mocniejszy przy mocniejszym GPU i CPU

Edytowane przez skizzoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że płyta jest pod socket am2, a że wiadomo amd  nie jest do grania (jak dla mnie).Ja mam jakiś komputer do sprzedaży,ale więcej nie mowie bo mod może mi coś zrobić (jak coś to priv)   :P A ze składaniem bardziej doświadczeni koledzy Ci pomogą (a koledze chodziło o dokładne modele rzeczy)

Edytowane przez esspero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak proszę o zestaw to chcecie robić upgrade :) Ale OK :)

To po co piszesz

Posiadam płytę główną, która ogarnia x3 i x4, mam 4gb ramu i fortrona 450W

Aby poskładać coś sensownego, trzeba iść w DDR3 i nowe mobo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę, a tym samym stawiam przed wami małe wyzwanie, o złożenie komputera z używanych części

Pierwsze zdanie mówi od razu, że kompa całego, a nie upgrade. Jak upgrade się nie opłaca, a raczej jest to wymiana wszystkiego, bo i RAM i mobo to suma sumarum wychodzi, ze trzeba składać zestaw, a o to prosiłem na początku :) Tak, więc jeżeli można to zestaw z używanych części do 800 zł, który pociągnie strzelanki w 720p na low/mid. Wodotrysków mi nie trzeba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...