Skocz do zawartości
kucyk

Filmy - co warto obejrzeć?

Rekomendowane odpowiedzi

dzis w nocy ogladałem film "SUPER TROOPERS" - komedia, film jest o grupce policjantów z patrolu autostradowego (highway patrol) nielze jaja dawali, także film "THEY" mi się podobał, a tak na bierząco to oglądam serial STARGATE SG1 on jest poporstu zajebist.y :D już jestem na 11 odcinku z 6 serii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio duże wrażenie zrobił na mnie "28 days later". Naprawde zajefajny film... Co według was warto zobaczyć :?:

Moim zdaniem to ten film jest chory i beznadziejny, poprostu lipa ale to tylko moje zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może ja zaproponuję niec ambitniejsze filmy, choć wcale nie nowe:

- przebudzenie

- miasto aniołów

- frida

- tańcząc w ciemnościach

- niezła jest też "frida"

- cube

i oczywiście wile innych których nie jestem w staie sobie teraz przypomnieć

 

no i oczywiście klasyka czyli:

mis, rejs, seksmisja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam ci kilka dobrych komedi :)

 

Ali G In Da House - hyh Ali G

Not Another Teen Movie - cos jak straszny film

Road Trip (Ostra Jazda) - miood

Noc w Roxbury - z tego ale sie usmialem :)

Braindead (Martwica mozgu) - nie wiem czy to komedia czy horror ale jak to ogladalem za pierwszym razem to malo co nie dostalem efektow specjalnych :D (wymioty) :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio duże wrażenie zrobił na mnie "28 days later". Naprawde zajefajny film... Co według was warto zobaczyć :?:

dzisiaj obejrzalem naprawde zajebisty film!!!

Film shock , rada dla wszystkich jezeli masz zamiar obejrzec ten film w dzień na DivX to lepiej idz rzuc sie w gofno i udawaj biedronke .

:lol:

 

Nie wiem czemu ci sie nie podoba Elektron , pokazuje poprostu jedną prawde o ludziach , że w przypadku niektórych naszych zachowań , zachowania bezmózgiego zombi są bardziej logiczne i mniej okrutne bo nieświadome .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja polecam:

51st State

Dark City

National Security

Porachunki (wrecz genialny film, tytul ENG "Lock, Stock and Two Smoking Barrles")

Tears of Sun (film daje do myslenia)

Four Rooms (fajna komedia)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio duże wrażenie zrobił na mnie "28 days later". Naprawde zajefajny film... Co według was warto zobaczyć :?:

Moim zdaniem to ten film jest chory i beznadziejny, poprostu lipa ale to tylko moje zdanie.

nie tylko Twoje... nudny jak jasna cholera...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Martwica mozgu zadzi ;) ogladalem go ze 3 razy i za kazdym razem jest taki rotfl jakich malo :)

film warty obejrzenia to Stygmaty..... bardzo mi sie podobal (choc dla niektorych jest zbyt.... ostry? moze tak)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzis w nocy ogladałem film "SUPER TROOPERS" - komedia, film jest o grupce policjantów z patrolu autostradowego (highway patrol) nielze jaja dawali, także film "THEY" mi się podobał, a tak na bierząco to oglądam serial STARGATE SG1 on jest poporstu zajebist.y  :D już jestem na 11 odcinku z  6 serii

SG1 rulezzz właśnie zaczołem oglądać 7 sezon, do tego cała seria Star Trek pełnometrazowe i serial The Next Generations i Voyager( w trakcie zasysania :D) a z filmów to Equilibrium , Gattaca i Salton Sea.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polecam mrówki w gaciach

Ali G - Bling Bling

cztery pokoje (Four Rooms)

How High (stare ale jare)

Mroczna dzielnica

O czym marzą faceci

Pulp Fiction

złap mnie jeśli potrafisz

 

Sooper troopers mi jakos niespasowałlo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Film "28 days later" to uważam za totalną pomyłkę, głupota bije z ekranu a do tego jest cholernie nudny. Ja usnąłem 20 min przed końcem.

 

Moim zdaniem warto obejrzeć:

Rekrut

25-th hour

Bezsenność

51 stan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...