Skocz do zawartości
kucyk

Filmy - co warto obejrzeć?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość hendry

Tak sobie tłumacz, opis można był owziąć z kilku innych stron np. tej z której skopiowano go na osloskopie.

 

Odpoczniesz kilka dni.

ehh ban na miesiac (dobrze ze luty jest krotki :D ) z powodu linka do osloskopa <_<

 

wracajac do tematu:

 

Zemsta Smakuje Na Zimno - po prostu dobry film!

Shaun Of The Dead - taka BARDZO lekka komedyjka :P

Mindhunters - fajnie sie oglada - no i ta reklama antynikotynowa :twisted2:

Jackie Brown - 8/10 - super rola De Niro ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie ogladałem Forgotten ( życi którego nie było ) i powiem tak bardzo dobry film :), trochę zaskakujący, trochę dziwny, ale nie sprawdzałem co 5 minuta ile do coca wiec przykuć moją uwage ;], co sie ostatnio starsznie rzadko udaje bo filmy są na jedno kopyto ten niby też ale jakiś inny :) ( a może to juliane moore przykuła moją uwage ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Closer - obyczajowy, dramat.. julia roberts i inni super aktorzy. film wysmienity. musze ogladnac 2 raz.

Bad Santa - swietna komedia i tyle.

Million Dollar Baby - "must see"

Edytowane przez Neon69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam film Donnie Darko film jest poprostu genialny nie ma co go opisywać trzeba go poprostu obejrzeć.

Drugi film godny uwagi to Das Boot gratka dla ludzi lubiących filmy o II wojnie światowej świetna muza i fajny klimat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm nie wiem jaką dac kolejność, więc napiszę jak pamiętam :-P

Parasol biezpieczeństwa, fajna zaje.....e śmieszna komedyjka, WARTO :D B)

 

Gothica!!! Według mnie jeden z najlepszych horrorów 2004. B) Oglądać koniecznie

 

DARK WATER myliłem sie z gothicą!! To jest najlpeszy HORROR 2044!!! Gwarantuję!!!! Obowiązkowo :D :D

 

No ja oglądam dużo filmów, czasami nawet po 2 jednego wieczora(tak do 3-4 rano) :D

 

Ostatnio lookałem VINCI, również bardzo fajny lekki filmik, POLECAM!

 

Aha byłbym zapomniał filmik nowy PIŁA!!!!!! bardzo dobrze zrobiony z extra zakończeniem, niedoprzewidzenia! POLECAM raz jeszcze.

 

Kolejny podobno Extra filmik to BEZDROŻA, oglądał ktoś??? bo wkolkecji juz jest ale napisów nie ma :(:?: :?: :-|

 

Kurde znowu sobie przypomniałem fajnego filma :lol:

EGZORCYSTA, wedłyg mnie kapitalny i tyle.!

WARTO!!!:D

 

Aha ja oglądam wszystkie filmy tylko i wyłącznie wieczorem, wydaje mi się że jak jest ciemno i pusto w pokoju z głośnikami na 7% i subem każdy film jest zajebisty :-))

 

 

pozdro :?:

Edytowane przez dszywala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oo, widze ze nie tylko mi sie nie podobal resident evil 2 i alien v predator :D a co do filmow, ktore warto obejrzec to polecam cos co ostatnio widzialem, czyli:

 

- Efekt Motyla

- Piła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość wortigern

K-Pax -- dobry film, wciągnał mnie tak samo jak Efekt motyla, ciekawa fabula, ale polecałbym oglądać samemu. Ogólnie 9/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisaj na jedynce leci K-PAX, jak obejże to zdam recenzje :D

K-Pax -- dobry film, wciągnał mnie tak samo jak Efekt motyla, ciekawa fabula, ale polecałbym oglądać samemu. Ogólnie 9/10

Ale zes zrecenzowal ;] .

Mimo, ze okazalo sie, ze gosc naprawde jest kosmita to podobalo mi sie :] . Potrzebowalem odskoczni po miesiacu codziennego ogladania komedi :] .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miłośnikom filmów jap. (ale oczywiście nie tylko) polecam wspanaiły film Azumi wg. mnie pozycja obowiązkowa i nie ma się co tu rozpisywać - trzeba zobaczyć. Dodatkowo z nowszych produkcji House of Flying Daggers, ciekawa, nawet zaskakująca fabuła, cudowne zdjęcia i muzyka, klimat.

 

Ostatnio (tzn. dzisiaj) oglądałem The Grudge - jeśli ktoś lubi horrory to moze być, film niezły aczkolwiek chciałbym aby bardziej trzymał w napięciu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis obejrzalem The Woodsman, ciekawy film opowiadajacy historie pedofila, ktrory po wyjsciu z wiezienia probuje wrocic do "normalnego" zycia. Trudny temat opowiedziany w odpowiedni sposob.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość wortigern

Nie chcialo mi sie wiecej pisac o K-Pax, film dobry ale pewnie za 2 tyogdnie zapomne. Dobry na jeden raz.

 

Co do The Grudge, to jeśli ktoś ogladał wczesniej Dark Water, czy Ring to nawet nie warto sie zabierac. W czasie filmu brechalem sie. Moze dlatego ze amerykanie wmieszali sie do tego filmu, i troche go zknocili, bo w pewnych momentach moznabylo sie nawet przestraszyc ale sceny byly powalone. A juz końcówka byla przewidywalna jak 90% amerykańskich filmów.

 

Ps. ogladał ktos American Beauty ?? Dobry jest?? bo chcialem sobie obejzec ale nie wiem czy warto.

 

Jin - niepotrzebnie dałeś zakonczenie, ja myslalem ze to on jest tym Robertem.

Edytowane przez wortigern

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

 

Ps. ogladał ktos American Beauty ?? Dobry jest?? bo chcialem sobie obejzec ale nie wiem czy warto....

 

 

1274231[/snapback]

jasne, ze warto.... film ma poczworne dno i przekazuje pewne przeslanie.

"Dzisiejszy dzien jest poczatkiem konca twego zycia"

- czy jakosc tak :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam film "Brother" poniekad o Yakuzie w stanach, trudno mi cos na szybko napisac, polecam i juz. Nikt sie raczej nie zawiedzie.

A co do "American Beauty" to po tym filmie przestalem odmawiac kumplom jak podaja jointa ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Memento- niby wszyscy tak zachwalali, że taki niesamowity, a mnie co najwyżej zamotał. Film puszczony od końca do początlku i do tego z niezłym wałem, który powoduje, że już nic nie rozumiem ( końcówka filmu- tatutaże na ciele w tym napis".... has killed and ripped my wife" i koleś leży na łóżku ze swoją żoną O_o ) .Kto w końcu zabił mu żonę, bo coś było też, że ona odeszła od gł. bochatera, no i motyw z tą insuliną ech....6/10, bo za mocno namieszane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odradzam zatoichi, imo bubel, 0/10 za dialogi, 1/10 za aktorstwo, 1/10 za scenariusz, razem 0,67/10 :lol: dodam jeszcze 0,5/10 za bohatera tytułowego, ślepego mistrza machania mieczem,

walki ciekawej w filmie tez nie uświadczycie -> takie tam krajanie człowieka mieczykiem, w Last Samurai kruzo fajniej kroił ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...