Skocz do zawartości
kucyk

Filmy - co warto obejrzeć?

Rekomendowane odpowiedzi

mozecie polecic jakis film z zajawka na koncu tzn. thriller w stylu The saw, kolekcjoner kosci, The ring? Mam ochote na taki filmik

Możesz obejrzeć łowców umysłów (mindhunters), albo tożsamość (identity), ale nie są one tak dobre jak te, które wymieniłeś.

1279590[/snapback]

Dodam jeszcze Basic i np. Vanila Sky. Edytowane przez Crazy_Ivan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok moje opinie:

 

Lock,Stock And Two Smoking Barrels (Porachunki) - BARDZOOO fajny

Trespassing - niezbyt

Cookout - taka murzynska komedia...nawet ok

Madhouse - fajny

Shall We Dance (Zatancz ze mna) - mi sie podobal...nawet bardzo..no i fajna latynoska muza i tance

Closer - hmm..taki sobie..po prostu zycie

Komórka (Cellular) - super

Zakladnik (Collateral) - tez super

Rybki z ferajny - super po raz 3:)

Garden State - bleee..strasznie nudne..ogladalem prze 3 dni (nie moglem sie zmusic)

Exorcist - The Beginning - spoko

Grudge - jakos nie przypadl mi do gustu

Dark Water - bardzo fajny film...dzieki niemu "napalilem" sie na japonskie horrory

Team America - uwielbiam SP wiec spodziewalem sie czegos troszke lepszego

First Daughter - imho dosc fajny..taka lekka romantyczna komedyjka

Catwoman - moze byc (ale pewnie tylko dlatego ze uwilbiam komiksy wiec wszytsko z nimi zwiazane jest dla mnie prawie super)

SAW - mistrzostwo swiata (przebija go imho tylko SE7EN ktorego ogladalem chyba z 5 razy)

Envy (Zazdrosc) - bleeeeeeee

Open Water - Bleeeeeeeee...bezsens..1,5 H filmu w wodzie...

The Footbal Factory - ciekawy film opowiadajacy o kibicach w Anglii...nawet "fajny"(jesli mozna tak powiedziec)

 

moglbym jeszcze tu parenascie wypisac ale na dzisiaj starczy <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polecam łzy szczęsica(lub wojny) z brucem willisem i monicą belluci film jest fantastyczny można się popłakać.

1283558[/snapback]

Pewnie chodzi Ci o Tears of the sun (Łzy słońca)

Ja polecam Ike-Countdown To D-Day

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam "Skarb Narodów" (ang. National Treasure).

Fajny przygodowy film, mało teraz filmów tego gatunku.

 

"Piła" - b.dobry, wprawdzie nie horror ale wchodzi na psychę...

 

Z filmów tego typu to polecam "Tożsamość".

Też taki zakręcony thriller ;)

Edytowane przez kaczala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wreszcie obejrzalem "Sky captain and the world of tomorrow" (czlowieka, ktory wymyslil "Sky kapitan..." nalezaloby powiesic).

 

Swietny film, robiony w stylu filmow SF z lat 40. i 50. Troche moze za bardzo stylizowany na stara tasme (kolorystyka i oswietlenie), ale oglada sie super. Od razu ostrzegam, ze nie nalezy sie nastawiac na nowatorska fabule - "Sky..." nie zbacza ani troche ze sciezki wytyczonej przez filmy, ktore nasladuje (czyli szalony naukowiec i jego pomysly zrodzone w tajnym faszystowskim laboratorium zagrazaja swiatu i dzielny bohater i jego piekna towarzyszka musza go powstrzymac).

 

Skoro juz jestesmy przy starszych rzeczach - wszystkim milosnikom science fiction polecam Metropolis Fritza Langa z 1929 (albo 1926, nie pamietam) roku. Bodajze pierwszy, a na pewno jeden z pierwszych, film tego gatunku. Troche trudno sie oglada (jest to badz co badz film niemy!), ale IMHO warto zobaczyc jak wygladaly korzenie gatunku, szczegolnie ze niektore pomysly z Metropolis sie przewijaja w wielu wspolczesnych filmach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja polecam "Dziewczyna Z Sadziedztwa (The Girl Next Door)" jak ktos lubi komedie :)

 

Ogladalem z 7 razy juz i moge ogladac w kolko na okraglo :D :D

 

Najlepszy film jak dla mnie !! :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeden z przedmowcow polecil mi vanilla sky. Nie stety widzialem to juz (albo stety) - film nadajacy sie tylko do zobaczenia na raz, moim zdaniem rewelacyjny!! Jesli ktos nie widzial niech zobaczy, P O L E C A M ! ! ! !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziesięcioro obcych sobie ludzi, z których każdy posiada swoje tajemnice, znalazło się w samym środku szalejącej nawałnicy - kierowca limuzyny, gwiazda telewizyjna z lat 80-tych, policjant eskortujący zabójcę, dziewczyna na telefon, para nowożeńców oraz przechodząca kryzys rodzina. Wszyscy oni zmuszeni zostali do schronienia się w odludnym motelu prowadzonym przez nerwowego kierownika. Ulga związana ze znalezieniem dachu nad głową ustępuje wkrótce przerażeniu - podróżnicy giną, jeden po drugim. Wkrótce zaczynają sobie zdawać sprawę z tego, że jeśli chcą przeżyć muszą odkryć tajemnicę, która sprawiła, że wszyscy znaleźli się w tym samym miejscu o tym samym czasie.

No wiec przez wiekszosc filmu jest po prostu bezsensowne zabijanie ktore do niczego nie prowadzi, po 40min to juz bylo takie nudne, ze z kazdym nowym trupem poprostu sie z bratem smialismy. Potem jeszcze dochodza jakies czary i nie ma sie pojecia o co w tym wszystkim tak naprawde chodzi. Wszystko sie wyjasnia dopiero 10min przed koncem filmu i wtedy dowiadujemy sie, ze pomysl byl calkiem fajny, jednak wykonanie.. :?

Podsumowujac: jak sie bardzo nudzicie to mozna obejrzec ale lepiej poswiecic czas na jakis lepszy film =] .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

własnie skończyłem oglądać seven(siedem)

Film poprostu wymiata.

Dwno nie oglądałem czegoś tak dobrego!

Od pierwszej minuty do samego końca siedxziałem przykuty w monitor, i niemogłem sie odezrwać.

 

fBardzo dobrze zrobiony, bardzo zaskakujący i bardzo zaje***y FILM!!!

POLECAM szczerze!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Half Baked- dno, dno, DNO!!!! Bardzo idotyczna i bezsensona komedia propagująca bezkarne sprzedawanie i używanie narkotyków przez urajanych żulów. Myśl przewodnia filmu na końcu- już nie palę, wolę cipki rzeczywiście daje do myślenia :|. Nie moje klimaty...może dla amerykańskiej młodzieży się spodoba i "białych czarnuchów" :? Do dzisiaj nic nie pobiło w klimatach narkotyków Trainspotting B)

Edytowane przez Slayer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Slayer: no nie jest to najlepszy wytwor Chappele'a ale zeby sie na nim usmiac to jeszcze trzeba ten humor rozumiec =] . Ogolnie w porownaniu z reszta tworow Dave'a to rzeczywiscie "Half Baked" jest najgorszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...