Skocz do zawartości
kucyk

Filmy - co warto obejrzeć?

Rekomendowane odpowiedzi

bullet - hmm dziwny film troche popaprany smutny alewarty obejzenia 6,5/10

 

 

hostage - bardzo średni , niebyło tam ani jednej ponadprzecietnej sceny i ta koncowka w ktorej mars nierzuca mołotowa plizzz -5/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość wortigern

wlaśnie obejżałem Sin City i... nie wiem co napisac. Nie lubie zabardzo komiksów i film mi sie średnio podobal gdyby nie to ze gralo tam kilku świetnych aktorów plus oczywiście Jess ^^ to bym nawet nie oglądał... jak dla mnie 7/10 za niebanalną oprawę i tego zółtego ziomka na końcu ^^

Edytowane przez wortigern

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FastlY co do filmu Taking Lives niemiales uczucia ze wiesz co sie wydarzy bo dla mnie ten film to byl zbyt oczywisty

1445027[/snapback]

ale mnie trochę w konia zrobił trochę film ;)

przy 1 przesłuchaniu mówie, ten malarz to ten psychol. potem patrzę zaczyna się rozkręcać akcja, wkręcają tamtego "znajomego" malarza, no to myslę że się pomyliłem [;, no ale 1 myśl była dobra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale mnie trochę w konia zrobił trochę film ;)

przy 1 przesłuchaniu mówie, ten malarz to ten psychol. potem patrzę zaczyna się rozkręcać akcja, wkręcają tamtego "znajomego" malarza, no to myslę że się pomyliłem [;, no ale 1 myśl była dobra

1445500[/snapback]

Mnie w tym filmie zaskoczyła tylko końcówka i akcja z nożem, aż mi się smutno zrobiło... Ale nie będe pisał o co chodzi żeby nie spoilerować... Ogólnie film ciekawy...

 

 

Aha polecam film który właśnie oglądam:

 

Śmiertelna Wyliczanka (Murder by numbers) - świetny film, świetna obsada aktorska, niby są tajemnice ale tak naprawdę ich nie ma od początku... Tym co przyciąga w tym filmie to chęć dowiedzenia się jak to wszystko się stało :D No i moja kochana Sandra Bullock :D Te 2h są naprawdę warte poświęcenia :D Ocena 8+/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kingdom Of Heaven - imo orlando bloom zagral tu o wiele lepiej niz w LOTRze, nie pokazuje tutaj swojego "co to on nie jest" (chodzi mi o jego osobe o ktorej sie mowi ze jest niby najsexo... facetem na swiecie-LOL). efekty specjalne i samo wykonanie jest o wiele lepsze niz w przypadku troji (bardziej sie skupili na tym drugim, pomijajac gigantyczne efekty specjalne jakie byly zastosowane w troji ktore wogole mi sie nie podobaly). najwiekszym plusem jest MUZA, poprostu zwala z nog na calej linii (by Harry Gregson). naprawde super film!!! POLECAM. a ode mnie 5/5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smakosz 2- takiego szajsu to ja jeszcze nie oglądałem :? Zmutowany nietoperzo-pająko-człowiek atakuje grupkę debilnych amerykańskich nastolatków. To najgorszy film jaki widziałem przezostatnie lata 0/10

 

Spalona sprawa - kolejny film o jaraniu , tym razem z lat 70-tych. Wybitne dzieło to nie było :mur: 0.1/10

Edytowane przez Slayer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smakosz 2 to istna porazka.

Dlaczego zawsze na tych "horrorach" ci ludzie sa takimi idiotami??

Najlepsza scena to jak zlapal na koncu tego murzyna z ktorym sie tyle silowal :D Wczesniej przewracal samochody, przestawial autokar a na koniec z ludzikiem se poradzic nie moze. Poprostu debilizm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smakosz 2 to istna porazka.

Dlaczego zawsze na tych "horrorach" ci ludzie sa takimi idiotami??

Najlepsza scena to jak zlapal na koncu tego murzyna z ktorym sie tyle silowal :D Wczesniej przewracal samochody, przestawial autokar a na koniec z ludzikiem se poradzic nie moze. Poprostu debilizm

1449277[/snapback]

Tak jak pisałem powyżej, film do pośmiania się :) Zresztą w jedynce były podobne elementy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj bylem na Rh+ Żamojdy.

Nie polecam. Chyba juz lepiej by bylo zostac w domu i zjesc chipsy podczas ogladania "klanu" :D

To chyba mial byc thriller ale w momentach grozy sala wybuchala smiechem.

Moge dac 2/10 i nie wiem czy to nie przesada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boogeyman - właśnie skończyłem oglądać i powiem Wam że już dawno się nie bałem oglądając jakiś horror, a tutaj naprawdę były momenty że ciary człowieka przechodziły :) Budowanie nastroju poprzez ukazywanie np. drzwi z różnych ujęć kamery, dawno tego nie było, naprawdę można momentami się wystraszyć! Jeste jedno duże ale, zastanawiam się kto wymyślił zakończenie dla tego filmu, bo napewno nie autor całego scenariusza (przynajmniej tak sobie wmawiam :P). Zakończenie jest poprostu słabe... Ale ogólnie cały film naprawdę warty obejżenia, jak dla mnie ocena to mocne 8/10.

 

 

P.S.

Polecam oglądać w nocy z jakąś kobitką :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boogeyman - z nudow obejrzalem ale sie jeszcze bardziej znudzilem :) tak jak juz kiedys pisalem, nie rozumiem czemu robia takie slabe filmy, domyslam sie ze podstawa to budzet. na dodatek nie mogelm sie jakos przyzwyczaic ze glowna role gra koles ktory kiedys gral w serialu puszczanym w niedzielne poranki "siodme niebo". nie ma tam praktycznie zadnych sytuacji gdzie bym sie bal. a sama postac boogeymana (komputerowa obrobka) to mega LOL, i ta ostatnia scena jak niby unicestwiaja go - normalnie sie poplakalem... sorry ale ja wymagam czegos wiecej od filmu niz takiej parodii..kolejny smakosz.

1/5 (szkoda czasu na ten film! sorry - "horror" ) (ogladalem przed polnoca :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

R.i.P. żeby było śmiesznie to ten film nie miał wcale takiego małego budżetu bo kosztował ponad 25 milionów co nawet jak na USA według mnie nie jest małą sumą biorąc pod uwage jak wygląda ten film i to jest w tym wszystkim najśmieszniejsze a tak ogólnie to podzielam twoje zdanie film jest beznadziejny szkoda czasu.

 

A tak wogóle ostatnio skręciłem sobie kostke i ogladalem kila filmów najbardziej spodobał mi się chyba "Garden State" :-P :-P :-P :-P film jest naprawde ekstra.

Poza tym oglądałem jeszcze "Be Cool" z Travoltą to kontynuacja "Dorwać małego" nawet fajny film nie powiem za to odradzałbym oglądanie "Sahary" film jest dosłownie momentami już nie zabawny a dosłownie nie wiem jak to określić rozumiem że to komedia i mogą się tam wydarzyć jakieś zbiegi okoliczności ale to co w tym filmie się dzieje to po prostu czysta bajka , aż się głupio robi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hero- nie za bardzo trawię takie klimaty ( latające ludziki), ale historyjka całkiem fajna. 6/10

 

44 minuty- do Heat nawet nie podchodzi. Ot taka dosyć tania amerykańska sieka na faktach ( w rzeczywistości dużo lepiej to wyglądało). Gliniarze znowu dali [gluteus maximus] nie mogąc ustrzelić 2 bandytów hmmm.....zastanawiające. Poza tym 1 koleś sam się zastrzelił, ale nie chcący, bo mu broń się zacięła ( w filmie popełnił samobójstwo). Można obejżeć, ale refleksji jest kilka- bandyci jak i gliniarze nie umieli strzelać, bo walili do siebie bez celowania ( zero ofiar śmiertlentych!!!!). A organizacja tak napadu jak i koordynacja działań policji była maksymalnie beznadziejna. Jeden snajper i by było po sprawie :? 4.9/10

 

RING- czym wy ludzie się zachwycaliście w tym filmie?!! Znowu jakiś duch zabija ludzi uuuuu....... straszne .....i do tego ze studni wyłazi, a potem z TV :| .......aż mnie trzęsie, jak oglądam kolejne takie bzdury z nudy 3/10

Nieporównywalnie lepszy w tym był film Shocker z Mitch Pileggi ( X-Files- szef Moldera i Scully :D). 10/10- obejżałem go wiele razy i za każdym razem dobrze się bawiłem :D Takich jaj to nie widziałem w żadnym filmie :D

Edytowane przez Slayer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...