Skocz do zawartości
kucyk

Filmy - co warto obejrzeć?

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj oglądałem film 'Fanatyk' (The Believer)

Nie jakiś nowy bo z 2001 roku, ale to był bardzo dobry film, zmuszający do zastanowienia się.

Film o żydzie, który zostaje antysemitą, a nawet skinem-neonazistą (świetna rola Ryana Goslinga).

Jeśli komuś się podobał 'American history X' to powinien i 'Fanatyk'.

Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj oglądałem film 'Fanatyk' (The Believer)

Nie jakiś nowy bo z 2001 roku, ale to był bardzo dobry film, zmuszający do zastanowienia się.

Film o żydzie, który zostaje antysemitą, a nawet skinem-neonazistą (świetna rola Ryana Goslinga).

Jeśli komuś się podobał 'American history X' to powinien i 'Fanatyk'.

Polecam.

1489704[/snapback]

To tutaj oduczał murzyna kradnięcia radia? Tzn. kazał mu gryźć krawężnik a potem kopnoł go w tył głowy? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shrek 2, trzyma klase jedynki.

Polecam, mozna sie troche posmiac.

Finding Neverland (Marzyciel) - na poczatku nie zapowiadal sie na tak fajny film.

Kompletnie nic nie wiedzialem o tym filmie i mnie zaskoczyl.

Super film o marzeniach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podoba wam sie "sin city" mi nie :blink: i to bardzo zrabany film... naprawde myslalem, ze bedzie cos fajnego, a tutaj film/komiks...

lol, a myslałes, ze co to bedzie? To wlasnie czyni Sin City niezwyklym :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monty Python - A teraz z zupełnie innej beczki, Life of Brian + wszystko tej grupy.

Cóż powiedzieć- dowcip znakomity, popłakać się można ze śmiechu :D Jak widzę po raz 1000000 animację typa, co nakłada krem do golenia, a potem bierze brzytwę i ciach to padam na podłogę :P :) :D :lol:

 

Glupi i głupszy- był wczoraj i kolejny raz rozśmieszył :-P

Edytowane przez Slayer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swojej strony polecam każdemu film już dość stary, ale za to znakomity mianowicie Black Hawk Down.

Znakomite zdjęcia Polaka, kapitalana muzyka i całość jest dla mnie genialna (no, bardzo dobra ;) ).

 

Mało jest filmów, które jestem w stanie obejrzeć ponownie. W tym przypadku Helikopter w ogniu jest filmem oglądanym przezemnie wielokrotnie.

 

Czy ktoś z Was oglądał polski serial - Oficer :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sin City Wam sie nie podobal ?

Film jest niesamowicie zrobiony, a historia w nim zawarta jet swietna.

Warto zobaczyc, koniecznie !

1490000[/snapback]

IMO tak samo :) Świetny film, niespodziewałem się że te historie tak się... Nie będe spoilerował, ale naprawdę warto obejżeć :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No SIN CITY jest poprostu genialne klimat wymiata, pozycja obowiązkowa dla wielbicieli kina Tarantinowskiego i nie tylko.

 

Tak poza tym polecam jeszcze AUTOSTOPEM PRZEZ GALAKTYKE naprawde bardzo fajny i śwmieczny film film

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak poza tym polecam jeszcze AUTOSTOPEM PRZEZ GALAKTYKE naprawde bardzo fajny i śwmieczny film film

1493950[/snapback]

O widzę pierwszą pozytywną opinię na temat tego filmu... Gadałem z 30osobami które go widziały i każdy mówi że totalna szmira :/ W necie też niezbyt przychylnie się wypowiadają... Możesz rozwinąć dlaczego uważasz że jest fajny??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj bylem na Sin City (a raczej wczoraj)

Filmik ... hmmm mieszane me uczucia.

Cala historia jest spoko. Montaz tez fajny. Ale chyba lepiej by mi sie ogladalo gdyby bylo wiecej kolorkow. Zwlaszcza czerwieni hehehe :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja też o sin city

wczoraj obejrzałem w kinie

po tizerach byłem mocno napalony na ten film a tu...

mieszane uczucia. niby fajny, ale jak dla mnie za bardzo zbliżony do komiksu. widać że frank miller maczał w tym swoje łapki a nie za bardzo przepadam za tym artystą

 

poza tym niektóre sceny były śmieszne - dostał serię z UZI i przeżył...

albo z armaty większej niż ...

 

muszę powiedzieć, że ostatnio jestem skłonny zostawić w ... amerykańskie kino i zainteresować się kinem europejskim

 

np. Kontrolerzy - bardzo bardzo bardzo dobry film! szczerze polecam dla ludzi o większej wyobraźni niż odbiorcy amerykańskiej masówki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O widzę pierwszą pozytywną opinię na temat tego filmu... Gadałem z 30osobami które go widziały i każdy mówi że totalna szmira :/ W necie też niezbyt przychylnie się wypowiadają... Możesz rozwinąć dlaczego uważasz że jest fajny??

1493952[/snapback]

Też czytalem komentaże i ja te komentzarze skomentuje tak: Oni poprostu nie czują klimatu tego filmu, parodjuje on po niekad filmy SF z lat 60 i podejmuje w calkiem ciekawy sposób sens wszelkiego istnienia i sens zycia np: scena z wielorybem.

 

Zresztą obejrzysz (nie ważne czy w kinie czy na kompie) to zrozumiesz... albo i nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się zbyt wiele pisać ->

 

Unleashed

 

Film, który automatycznie wskoczył do mojego TOP5, a jest już w nim:

 

Gra

Siedem

Rekwiem dla Snu

Leon Zawodowiec...

 

Wspaniały, genialny film, który ma w sobie wszystko - wartką akcje, moralizatorskie przesłanie, doskonałe zakończenie, efekty specjalne, świetną gre aktorską genialna gra aktorska - Jet'a Li i Morgan'a Freeman...

 

Dotego ocena 9,31/10 na 333 głosy (filmweb.pl)

 

Warto pisać więcej?

Kto już zobaczey niech napisze jak mu się podobał...

 

Dla mnie 9.5/10 ;) !!

 

Polecam !

 

 

Dodam, żę scenariusz pisał - Luc Besson ;)

Edytowane przez Kamilou

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coach Carter....

Co tu duzo mówić, przed chwilą skończyłem oglądać.... Film poprostu zajebisty!

Dawno nie oglądałem tak dobrego dramatu.

film jest smieszny, wzruszający, dający do myslenia...

Samuel L. Jackson agrał role znakomicie!!!!!

Czytając recenzje myslałem że będzie to oklepany i mało ciekawy film, jednak okazało sie całkowicie co innego.. . .

 

Film zasługuje na 8/10 !

 

POLECAM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętacie jak pisałem że będzie napewno 3część Residenta... I modliłem się do boga żeby nie dostał jej pewien słynny Pan... Ten który był odpowiedzialny za dwie poprzednie, za AvP i wiele innych "super" produkcji... Czytajcie to:

 

Dwie części filmu Resident Evil przyniosły chyba wystarczającą ilość gotówki, by zaczęto myśleć o kolejnych. Ściślej mówiąc o dwóch kolejnych (o trzecim wiemy już od jakiegoś czasu). Nic dziwnego, skoro pierwsza część zarobiła 40, a druga 50mln USD.

 

Na taki pomysł wpadła niemiecka wytwórnia Constantin Film AG, która już przygotowuje grunt pod czwarty z obrazów. Chcielibyśmy napisać coś więcej na ich temat, ale to na razie nie jest możliwe. Film zostanie prawdopodobnie oparty na trzeciej serii gry, a jego tytuł to Resident Evil: Afterlife. Nie ustalono jeszcze reżysera, ale znamy autora scenariusza. Jest nim Paul W. Anderson, mąż Milli Jovovich, bohaterki dwóch pierwszych części.

 

Źródło: gry.wp.pl

:cry: :cry: :cry: I choć jedynkę można było spoko obejrzeć, dwójkę trochę mniej spoko, ale w sumie też przyjemny dla oderwania się film, to mam baaardzo poważne obawy po AvP co do trójki...

Edytowane przez mak777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mak777

Nie obejżeć tylko obejrzeć.

 

W tą sobotę (albo w piątek) będzie na TVN-ie film Zielona Mila. POLECAM.

 

W nowej Gali (takie czasopismo) na DVD jest film Hero :D

1497137[/snapback]

Dobrze mistrzu :) Następnym razem nie popełnię literówki :) Innymi słowy czepiasz się :P W piątek bodajże w Super Kinie. No to fakt, film bardzo godny polecenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

SinCity oparte jest na KULTOWYM komiksie

i jest bardzo wierny plastycznie komiksowi

znajdz komiks, wylapiesz o co chodzi z krwia.

 

ja polece stare rzeczy:

Serpiko - Al Pacino jako najlepszy glina swiata i na dodatek na faktach

Scarface - tez Al Pacino, ale tym razem jako gangster. GTA:VC oparto w duzej czescie na pomyslach z tego filmu

Mechaniczna Pomarancza - jesli uwazacie, ze zabijanie na ekranie jest fajne - polecam. mocne nerwy wskazane

Lsnienie - w rez. Stanleya Kubricka. klasyka horroru. najstraszniejszy film ever

Beetlejuice - Sok z Zuka. ktos ma ochote?

Easy Rider - jesli uwazacie sie za luzakow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Unleashed (Człowiek Pies)-9/10 b.dobry film, ciekawe akcje, scenariusz i pomysł, doskonała gra Jet'a Li i Freeman'a

 

Królestwo Niebieskie-8.5/10 muzyka na wielki +, ciekawa całość ;)

 

Pacyfikator- 6.5/10 film jak film, na nudę nie narzekalem

 

xXx:2-7.10 od 1 słabszy, jak ma się czas można obejrzeć :)

Edytowane przez FastlY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...