Skocz do zawartości
kucyk

Filmy - co warto obejrzeć?

Rekomendowane odpowiedzi

"Dobre" wieści!

Uwielbiany przez nas Uwe Boll, zapowiedzial nakrecenie kolejnych ekranizacji gier:

Hunter: The Reckoning

Dungeon Siege

Fear Effect

Hitman

 

Zachecam wszystkich do podpisywania tej petycji.

Dziekuje za uwage :lol:

Edytowane przez und3r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Dobre" wieści!

Uwielbiany przez nas Uwe Boll, zapowiedzial nakrecenie kolejnych ekranizacji gier:

Hunter: The Reckoning 

Dungeon Siege 

Fear Effect

Hitman

 

Zachecam wszystkich do podpisywania tej 1505726[/snapback]

Hunter'a niech sobie kręci... Ale Hitmana... DS'a... No i świetnego Fear Effecta to ja mu nie podaruję... Już bym wolał Andersona... Dlaczego "normalni" reżyserzy się nie wezmą za takie filmy?? Kurcze, gdyby tak George Lucas się zainteresował ekranizowaniem gier <rozmażony>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hunter'a niech sobie kręci... Ale Hitmana... DS'a... No i świetnego Fear Effecta to ja mu nie podaruję... Już bym wolał Andersona... Dlaczego "normalni" reżyserzy się nie wezmą za takie filmy?? Kurcze, gdyby tak George Lucas się zainteresował ekranizowaniem gier <rozmażony>

1505776[/snapback]

 

Czego mozna bylo sie spodziewac :mur: Kolejny dobry pomysl na film skopany.

 

A myslisz ze Anderson zrobi cos porzadnego? ->> Ja bym na to nie liczyl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czego mozna bylo sie spodziewac  :mur: Kolejny dobry pomysl na film skopany.

 

A myslisz ze Anderson zrobi cos porzadnego? ->> Ja bym na to nie liczyl

1505840[/snapback]

 

Nie nie, to nie tak :) Poprostu z dwojga złego lepiej w tę stronę... Kurde mają chłopaki kasę na te filmy, mogą mieć każdego aktora w teori do obsady, nieskończone możliwości... Wiem że muszą być to z założenia filmy w stylu "hoolywódzkim"... Ale mogliby tchnąć w nie dusze... Wiem że potrafią... Kurcze wogóle to boję się DOOM'a, mam bardzo mieszane uczucia, niby dobra obsada aktorska, niby ciekawy scenariusz... Ale znając życie będzie to totalna szmira...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Amd_Powered

Nie doczytałem... Whiooo już myślałem że będzie wojna :D Myślałem że On pisał o Zielonej Mili :P

1505697[/snapback]

Hehe no pisalem o Saharze;)) Green Mile spoko filmik na nim nie zasnela tylko plakala;)) chociaz nie ktorym sie on nie podoba bo jest troche zerzniety z innego filmu;) ktorego zapomnialem tytul...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe no pisalem o Saharze;)) Green Mile spoko filmik na nim nie zasnela tylko plakala;)) chociaz nie ktorym sie on nie podoba bo jest troche zerzniety z innego filmu;) ktorego zapomnialem tytul...

Zawsze wydawało mi sie, ze jest "zerżnieta" z ksiazki Kinga;] Sugerujesz, ze ktos wczesniej juz to zekranizowal? Hmmm...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Amd_Powered

Zawsze wydawało mi sie, ze jest "zerżnieta" z ksiazki Kinga;] Sugerujesz, ze ktos wczesniej juz to zekranizowal? Hmmm...

1506249[/snapback]

wiem na podstawie czyjej ksiazki nakrecili ten film... ale chodzilo mi o inny film;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jezeli ten inny film jest podobny do Zielonej Mili, to rowniez musialby byc oparty na ksiazce Kinga... Chyba, ze chodzi o jakies inne podobienstwo.

1506710[/snapback]

Czepiasz się :P A amdpower jak sobie przypomnisz tytuł filmu to daj znać :D Chętnie obczaję i porównam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwazajcie na "Tłumaczkę"

Sredniak z niepotrzebnymi zawiklaniami, ktore tylko mecza a i tak wiadomo o co chodzi.

Specjalnie pogmatwane watki terrorystyczne aby zmylac.

Faktycznie udalo sie to rezyserowi ale tylko na chwilke.

Ratowalem sie przed usnieciem - 4/10 (2pkt za Shawna Penna).

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Karol-czlowiek, ktory zostal Papiezem"

Dla mnie film pretendujacy do najlepszego filmu 2005 roku.

Co ja mowie. Jeden z najlepszych filmow dekady.

Nie wystawie mu oceny. Jak zobaczycie to sie przekonacie dlaczego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sin City . .

Film jest . . . intrygujący :)

Po oglądnięciu ma się strasznie mieszane uczucia, niby takie NIC a okazuje sie takie fajne . . . fajne być może dlatego że inne niż wszystkie, choc czuć troche KILL BILLA.

Ani Was niczym nie zaskoczy, ani nie przestraszy/rozśmieszy a po oglądnięciu będziecie mieli satysfakcję że nie straciliście czasu....

 

Ogólnie wrażenia bardzo pozytywne, podziwiam reżysera i wogóle ludzi którzy zrobili ten film,- nie mieli łatwego zadania .

7/10

Edytowane przez dszywala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Karol-czlowiek, ktory zostal Papiezem"

Dla mnie film pretendujacy do najlepszego filmu 2005 roku.

Co ja mowie. Jeden z najlepszych filmow dekady.

Nie wystawie mu oceny. Jak zobaczycie to sie przekonacie dlaczego.

1508048[/snapback]

Dla mnie rewelka. Nie ma skali żeby można było ocenić !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Własnie skończyłem oglądać ,, CREEP" :-P

Kurde filmik jest jak by to ująć ,- wporządku, dobry i oryginalny pomysł na scenariusz, gdybny nie ten rezyser nie Ci producenci mógłby to byc duuży HIT .

Film ma duzo dziwnych wad...

Zaczyna się w zupełnie nieodpowiednim momencie, nie ma bardzo potrzebnego wprowadzenia Ci co oglądali zrozumieją...

Również zakończenie pozostawia sporo do zyczenia :-/

Szkoda bardzo szkoda film potrzebował jeszcze duużego dopracowania zanim wypouścili go na ekrany.. kipesko bo tak wyszedł średniak a można było zrobić coś naprawde dobrego, wszak cięzko teraz znaleźc NOWY dobry horror.

 

Tak czy siak POLECAM zapewniam że nudzić sie nie będziecie :D

 

7/10

Edytowane przez dszywala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość wortigern

"Karol-czlowiek, ktory zostal Papiezem"

Dla mnie film pretendujacy do najlepszego filmu 2005 roku.

Co ja mowie. Jeden z najlepszych filmow dekady.

Nie wystawie mu oceny. Jak zobaczycie to sie przekonacie dlaczego.

1508048[/snapback]

 

a ja slyszalem ze nudny i ciągnacy sie w nieskonczonosc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miłośnikom Python'ów polecam film '20 lat Latającego Cyrku Monty Pythona'. Film mało znany, przedstawia niektóre skecze tej juz legendarnej grupy ;), np skecz z mielonka od którego edit: podobno powstało określenie dla niechcianej poczty "we have SPAM with SPAM SPAM SPAM SPAM and SPAM..."

 

wiem ze slowo spam widnialo wiele wczesniej w mowie angielskiej: "Shoulder Pork and hAM"/"SPiced hAM" ale na swoja obrone przytocze linka http://www.templetons.com/brad/spamterm.html jezeli ktos chce o tym podyskutowac to moze lepiej otworzyc nowy temat i nie robic ot.

Edytowane przez kenji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

np skecz z mielonka od którego powstało określenie dla niechcianej poczty "we have SPAM with SPAM SPAM SPAM SPAM and SPAM..."

Jak ja ni4ecierpie jak ludzie powielaja ta legende, jakis posredni wplyw ten skecz mial, ale to nie bylo tak, ze MP zrobili skecz i nagle caly swiat sie dowiedzial o Spam'ie... Pamietam, ze jakims sposobem u mojej ciotki kiedys stala puszka po spamie, ale skad sie tam wziela i czy jeszcze jest to nie mam pojecia [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sin city 1/10 za czarno bialy klimat - reszta --> dno

1513014[/snapback]

Hehe :) Naszczęście 90% ludzi jest przeciwnego zdania :) W tym ja i szczerze polecam ten film :) No ale są gusta i guściki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WooDzu...święta racja - film wymiata (zwłaszcza zakończenie :) )...ogólnie filmy z MelemG są w pytę jak dla mnie...

 

Sin City...pasuje wreszcie obejrzeć...

 

Lecim obejrzeć starego jak świat T2 z Arnoldem Gubernatorem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj bylem na sin city i jak dla mnie rewelacja - 2 godziny mile spedzonego czasu bez zbytnego wysilku umyslowego ale i tez nie pozwalajace chocby na chwile oderwac oczu od ekranu, wszystko swietnie zmontowane, super efekty, caly film wyglada jak komiks- wiele scen wyglada wrecz jak by byly narysowane a nie sfilmowane, ma takze ten komiksowy klimat - wyolbrzymione uczucia targajace bochaterami, wszystko przerysowane tak mocno ze nie razi, a wciaga :)

 

 

Wg mnie ten komy film sie nie podobal to albo nie zrozumial wg czego i dlaczego film zostal nakrecony, albo jest jednym z tych snobkow dla ktorych liczy sie tylko kino tzw "ambitne" (czytaj zagmatfane i wymagajace wyslku umyslowego)

 

Ps - nie jestem fanem komiksow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to skończyłem oglądać Miss.Congeniality.2 po Polskiemu Miss Agent

Zobaczyłem Nowy filmik z Sandrą Bullock więc szybko się w niego zaopatrzyłem( podobała mi sie jej rola w speedzie i człowieku Demolce.)

 

Heh najbardziej rozśmieszyło mnie określenie gatunku jako : Komedia/Akcja/Thriller :lol: no comments

 

Film jest tak kiepski że musiałem oglądac go na dwa razy, mimo tego że trwa tylko 110 minut :-P

Zapierwszym razem wymiekłem i zasnąłem po godzinie . .. :lol:

Jako że już tak mam, że nawet najgorszy filmu musze oglądnąć do końca i akurat czekałem na ,,załatwienie" Mechanika, dokończyłem go dzisiaj.

 

Filmmik jest tak fatalny że aż żałosny, typowe niskobudrzetowe amerykańskie kinom gdzie ten dobry zna odpowiedx na wszystkie zagadki, a ten zły ma włączone tylko 50% umysłu.

Nie warto nawet dalej komentować.

Dam ocenę 2/10 tylko za to że dosłownie 2 razy uśmiechnąłem się w tym filmie.

 

Ogólnie ani to komedia ani tragedia -dno.

 

 

PS fuck [ciach!]a właśnie spadł mi głośnik na poziomo stojącego kompa i wiatrak a z Zalmana 7700cu jest w 2 częściach :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...