Skocz do zawartości
kucyk

Filmy - co warto obejrzeć?

Rekomendowane odpowiedzi

obejrzałem Wojnę Światów i musze powiedzieć, że się trochę zawiodłem - ogólnie film dobry, ale to wszystko takie jakieś oklepane, wszystko już było... :-|

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gorąco polecam "The Shutter"!! obejrzyjcie koniecznie!! horror al'a "The Grudge" czy "The Ring", ale klimatem, muzyką, zdjęciami bije je obie razem wzięte :]. To wszystko razem buduje niesamowity klimat! napięcie i strach! i to do samego końca filmu :> zakończenie genialne! nie wpadłem na to... ale o tym musicie się przekonać sami. Straszydłoooo jakich mało ;) macie opis tu na zachętę:

 

http://www.filmweb.pl/Film?id=104321

 

jeszcze raz polecam i koniecznie nocką lub późnym wieczorem oglądajcie.

Wypasik :> horror jakich mało :))

 

P.S. dobrze że tego amerykanie nie przeobili po swojemu :)

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

the grudge to gniot :0

1538791[/snapback]

Popieram, i to totalny gniot... Kurcze, do tej pory nie wiedziałem ciekawszego filmu niż The Ring 1 (wersja USA offkoz). Dwójka przebajerowana, The grudge takie sobie, zobaczymy co pokaże nowe Dark Water :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie z Flo3 , IMO nawet ring nie był wysokich lotów (mam tu namysli wersje hamerykanskie)

 

WŚ jeszcze niewidzialem wybiore sie w niedalekiej przyszlosci ;]

 

za to ostatnio kumpel mi podzucił pare "staroci " ktore pominołem i po nadrobieniu zaległosci :

 

The Whole Ten Yards - jedynka nie porazała smiechem ale to to juz porazka na maxa , duuuzo słabszy niz czesc 1 , idiotyczna ma maxa fabuła przewidywalna aż do bóloo 2/10

 

Surviving christmas - nie wiem co mnie podkusiło to obejzenia tego gniotu , jest w nim prawie wszystko co sie musi znajdowac w "swiatecznym" filmie , rodzinka , miłośc , kazania itp brakuje tylko sporej dawki humoru , film zamiast cieszyc dołuje ...

 

are we there yet - reklama Lincolna pierwsze 20 min zapowiadaja sie ciekawie a pozniej coraz wieksze bagno film dla 12 latków łejst of tajm !

 

w sumie na tych 3 pseudo komediach zsmialem sie moze 2 razy . DNO!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj się przymierzam do Madagaskaru ;]

 

Może nie bajkowe, ale coś "w okolicach tego" to "Zebra z klasą", znalazło się w niej trochę humoru, dubbing zalecany.

 

Iniemamocni jak dla mnie cienizna...

Rybki z ferajny to jeden z faworytów, z tych które podałeś.

1537984[/snapback]

żebry z klasą sobie odpusc, chyba że będziesz tak samo wstawiony jak ja podczas oglądania tego gniotu... co prawda tede i wujek samo zło pokazali klase i w sumie tylko dla nich oglądało sie ten film.

madagaskar to 100razy lepszy wybór, nie wiem jak dubing wygląda bo oglądałem z napisami , ale teksty i tak roxowały, plus zabójcze pingwiny i party lemury :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram, i to totalny gniot... Kurcze, do tej pory nie wiedziałem ciekawszego filmu niż The Ring 1 (wersja USA offkoz). Dwójka przebajerowana, The grudge takie sobie, zobaczymy co pokaże nowe Dark Water :)

1538818[/snapback]

obejrzyjcie "The shutter"....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde a ja bylem wczoraj na "Wojna Swiatow"... I powiem wam tak - nie idzcie nato... Poprostu niewarto. Efekty takie sobie, zadnych rewelacji, film zdrowo "bajeczkowy", ogladasz 2 godziny i nagle pyk - koniec, pointa trwa 5 sekund... Tom Cruise niczym Dzejms Bond unikajacy lasera i jako jedyny uciekajacy przezd kosmitami...

 

IMO - PORAZKA. PELNA ! NA CALEJ LINII !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde a ja bylem wczoraj na "Wojna Swiatow"... I powiem wam tak - nie idzcie nato... Poprostu niewarto. Efekty takie sobie, zadnych rewelacji, film zdrowo "bajeczkowy", ogladasz 2 godziny i nagle pyk - koniec, pointa trwa 5 sekund... Tom Cruise niczym Dzejms Bond unikajacy lasera i jako jedyny uciekajacy przezd kosmitami...

 

IMO - PORAZKA. PELNA ! NA CALEJ LINII !!

1538981[/snapback]

hehe obawiałem się, że tak będzie :/ szkoda Cruise'a ale jak dostał propozycje od samego Spielberga to pewnie nawet sie nie wahał jak odpowiedzieć ;)

 

P.S. Ale gorszej amerykańszczyzny i totalnego kiczu/syfu jak Pojutrze to tam nie ma ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde a ja bylem wczoraj na "Wojna Swiatow"... I powiem wam tak - nie idzcie nato... Poprostu niewarto. Efekty takie sobie, zadnych rewelacji, film zdrowo "bajeczkowy", ogladasz 2 godziny i nagle pyk - koniec, pointa trwa 5 sekund... Tom Cruise niczym Dzejms Bond unikajacy lasera i jako jedyny uciekajacy przezd kosmitami...

 

IMO - PORAZKA. PELNA ! NA CALEJ LINII !!

1538903[/snapback]

kurcze a ja mam seans we wtorek...

 

Mowisz ze efekty słabe? Ponoc Spielberg wynajał ILM czyli ludzi odpowiedzialnych za efekty w ostatnich Gwiezdnych Wojnach, a ta sa mistrzowie w tej dziedzinie. Musze jednak sam zobaczyc ;)

Edytowane przez Pluskwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze a ja mam seans we wtorek...

 

Mowisz ze efekty słabe? Ponoc Spielberg wynajał ILM czyli ludzi odpowiedzialnych za efekty w ostatnich Gwiezdnych Wojnach, a ta sa mistrzowie w tej dziedzinie. Musze jednak sam zobaczyc ;)

1539000[/snapback]

heh no filmu jeszcze nie widziałem ale z tego co wiem to własnie efekty są mocne i praktycznie tyle z fajnych rzeczy .. .

Tak czy inaczej film musze zobaczyć . ., tylko jeszcze nie wiem czy w kinie czy na kompie..

Obecnie mam 3 wersje Wojny światów i ani jedna nie jest Spilberga :blink:

Jak ściąg...... ostatnią wersję miała ponad 1000 sedów ;], więc byłem przekonany że to wersja spiolbergowska a tu nie :/

 

Oby sie nie okazało że ta wersja H.G.Wells'a więcej niż pół mniejszym budżetem, będzie lesza od Spilberg'owskiej ...

 

Oglądałem wdzoraj ''Człowiek Pies'' Film jest dobry a nawet bardzxo dobry, super scenariusz i wogóle.

Pierwsza połowa była naprawdę SUPER, potem już nieco gorzej, ale i tak film trzyma klase.

Dobre posunięcie rezysera to rola chińczyka w roli głównej roli, wątpie żeby ktos inny lepiej to zagrał.

Ogólnie film 8/10, gdyby był trochę lepiej dopracowany mógłby to być światowy hit . .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh no filmu jeszcze nie widziałem ale z tego co wiem to własnie efekty są  mocne i praktycznie tyle z fajnych rzeczy  .. .

Tak czy inaczej film musze zobaczyć . ., tylko jeszcze nie wiem czy w kinie czy na kompie..

Obecnie mam 3 wersje Wojny światów i ani jedna nie jest Spilberga  :blink:

Jak ściąg...... ostatnią wersję miała ponad 1000 sedów ;], więc byłem przekonany że to wersja spiolbergowska a tu nie :/

 

Oby sie nie okazało że ta wersja H.G.Wells'a  więcej niż pół mniejszym budżetem, będzie lesza od Spilberg'owskiej ...

 

Oglądałem wdzoraj ''Człowiek Pies'' Film jest dobry a nawet bardzxo dobry, super scenariusz i wogóle.

Pierwsza połowa była naprawdę SUPER, potem już  nieco gorzej, ale i tak film trzyma klase.

Dobre posunięcie rezysera to rola chińczyka w roli głównej roli, wątpie żeby ktos inny lepiej to zagrał.

Ogólnie film 8/10, gdyby był trochę lepiej dopracowany mógłby to być światowy hit . .

1539134[/snapback]

Teraz tych wersjii Wojny Światów jest jak grzybów po deszczu (ciekawe dlaczego.. :D) Jakos zawsze miałem zaufanie do obrazów Spielberga, a wy mnie tu zniechecacie :D. Wlasnie sie dowiedziałem ze zdjecia do filmu robił Janusz Kaminski (oscar za zdjecia w bodajze "Helikopter w ogniu"), a muzyke komponował John Williams. Jakos nie moge sie przekonac ze to gniot. :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uuu oglądnąłem wersje Spielberga . .

Średniutki ten film :-|

Do kina można iśc, nawet nie wiem czy nie pójde bo oglądałem na kompie. . <_<

Tak czy tak zawiodłem się... Przykładowo k-pax był 5 razy lepszy :)

Zalatuje mocno ,,Pojutrze" . . cociaz Cruis nie był zły to film raczej taki sobie. . .

 

Sporo osób będzie bardzo zawiedzionych .. .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NO bo wiesz jak masz takie nazwiska jak :

1. Spielbeg

2. Kaminski

3. Cruise

4. Wiliams

 

To staje przed oczami niezla produkcja... A tu sredni film... Najwieksze wrazenie zrobily na mnie tylko sceny pokazujace ludzi i ich zchowanie w obliczu smierci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem, widziałem i stwierdzam że średnio sie postarali... Zauważyłem że nie było akcji tylko sie chowali gdzieś po piwnicach. I kosmici nie wiadomo skąd zaczeli sie przewracać ... ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wojna Światów to chyba film w oparciu o gierke o tym samym tytule - nie myle sie ? Bo kiedys byla taka gierca i te robociki trojnogie niezwykle podobne.. a co do samego filmu to bieda ze mucha nie siada, liczylem na cos "efekciarskiego" a tu taki rodzinny gniot ;/ cos a`la "prawdziwe historie" czy inne pokochaj mnie tato :/ Jedyna ciekawa scena to pierwaszy "kontakt", reszta nuda, choc inni moga to inaczej odebrac, takie moje zdanie, pozdro ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Amd_Powered

Wojna Światów to chyba film w oparciu o gierke o tym samym tytule - nie myle sie ? Bo kiedys byla taka gierca i te robociki trojnogie niezwykle podobne.. a co do samego filmu to bieda ze mucha nie siada, liczylem na cos "efekciarskiego" a tu taki rodzinny gniot ;/ cos a`la "prawdziwe historie" czy inne pokochaj mnie tato :/ Jedyna ciekawa scena to pierwaszy "kontakt", reszta nuda, choc inni moga to inaczej odebrac, takie moje zdanie, pozdro ;D

1539747[/snapback]

nie o gierke tylko o ksiazke;) H.G. Wellsa ktora troche bardziej rozpowszechnil Welles swoja slawna audycja radiowa w 38';)

 

jak nie znasz kolesia to moze mowi ci cos tytul Wyspa Dr. Moreau?;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wojna Światów to chyba film w oparciu o gierke o tym samym tytule - nie myle sie ? Bo kiedys byla taka gierca i te robociki trojnogie niezwykle podobne.. a co do samego filmu to bieda ze mucha nie siada, liczylem na cos "efekciarskiego" a tu taki rodzinny gniot ;/ cos a`la "prawdziwe historie" czy inne pokochaj mnie tato :/ Jedyna ciekawa scena to pierwaszy "kontakt", reszta nuda, choc inni moga to inaczej odebrac, takie moje zdanie, pozdro ;D

1539747[/snapback]

masz rację, czyli tak samo jak Pojutrze ( gniot jakich mało ), wcześniej wspominałem :]

zresztą sam opis filmu:

 

#

Ray Ferrier, rozwiedziony pracownik portowy, jest świadkiem przerażających wydarzeń - wpierw nad jego miastem przechodzi gwałtowna i dość dziwna burza. Zaraz po niej z głębi ziemi wydostaje się gigantyczna machina wojenna, niszcząca wszystko, co napotka na swojej drodze. Tak rozpoczyna się krwawa inwazja kosmitów na Ziemię. Ray, który dotąd nie był zbyt dobrym ojcem, musi teraz ocalić dwójkę swoich dzieci. Wraz z nimi wyrusza w ryzykowną podróż przez spustoszony kraj, aby znaleźć miejsce, w którym można jeszcze żyć...

#

 

brzmi jak familiada :)

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz dawno IMO p.j. zrobił pastiz mieszajac konga z jurajskim parkiem ( wiem weim ze w tym starym kk tyz były dajnozaury ) ale mnie to tak zniesmacza ten trex i wogule BTW piszmy tu tylko o filmach ktore juz mozna zobaczyc ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wojna Światów to chyba film w oparciu o gierke o tym samym tytule - nie myle sie ?

lol, nie do końca, bo film, podobnie jak gierka, jest oparty na słuchowisku Orsona Wellsa, z lat 30, które w USA wywołało prawdziwą panikę :D - aż tak sugestywne było, że wielu ludzi uciekało w popłochu, a niektórzy popełniali samobójstwa (a samo słuchowisko bazowało na książce Herberta Wellsa).

Edytowane przez mikaelus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polece może starsze filmiki ;)

A więc polecam sobie zrobić wieczorem(lepszy nastrój, pomimo iż film nie jest jakis straszny ale fajniej bedzie) seans RING + RING 2 ;]

 

Mnie się osobiście bardzo podobał i trafił na listę filmów ulubionych na filmweb ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...