Skocz do zawartości
kucyk

Filmy - co warto obejrzeć?

Rekomendowane odpowiedzi

Obejrzałem właśnie "Pan i pani smith" i jestem pod wrażeniem ! Świetna komedia sensacyjna z Bradem i Angeliną w rolach głównych. Gorąco polecam, moja ocena 10/10.

 

RH + to z kolei film którego żałuję że obejrzałem ! Dno, dno i jeszcze raz dno ! No bo piękne ciało Ani Przybylskiej to chyba za mało... Ocena: 0/10

 

Widzę że wszyscy chwalicie "Crash", szczerze mówiąc pierwsze słysze o tym filmie i muszę go czym prędzej obejrzeć skoro dajecie takie wysokie oceny.

Edytowane przez nadmundo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja moge z czystym sumieniem polcic film

"It's All Gone Pete Tong"

Film o DJ'u, muzyku i wielkim czowieku, ktory w trakcie kariery traci sluch. Naprawde polecam, dobrze zrobiony, troche jak dokument, swietny klimacik... Osobiscie - bardzo mi sie podobal. i do tego wszystkiego naprawde miodna muzyka - nie tylko techno. Naprawde POLECAM - choc nie wiem kiedy wejdzie do kin ;]

1554235[/snapback]

Jeszcze dzisiaj go bede ogladal, dzieki.

Edit: Wlasnie skonczylem ogladac, niesamowity film. Sam mixujac nie wyobrazam sobie straty sluchu. Niesamowite...

Edytowane przez Neon69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mi się przypomniał bardzo dobry film warty obejżenia Frequency (Częstotliwość) - bardzo dobry film... Tutaj krótka zapowiedź filmu, naprawdę warto się przyjżeć tej pozycji :) Pamiętam że jak ponad 2lata temu go oglądałem to byłem zachwycony :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem właśnie "Pan i pani smith" i jestem pod wrażeniem ! Świetna komedia sensacyjna z Bradem i Angeliną w rolach głównych. Gorąco polecam, moja ocena 10/10.

1555650[/snapback]

Ja na tym filmie usnalem.

Moja narzeczona ogladala go do momentu jak sie zaczeli strzelac po domu.

Ze smiechem wylaczyla bo to zenada podobno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mi się przypomniał bardzo dobry film warty obejżenia Frequency (Częstotliwość) - bardzo dobry film... 1556327[/snapback]

oglądałem go :) polecam świetny 9+/10 :)

 

Właśnie jestem świerzo po filmie Zgadnij Kto więc co by tu powiedzieć, komedyjka nie wnosząca nic nowego lecz oglądało się miło. Troche się pośmiałem, ogólnie możńa obejrzeć 7-/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj chetnie usiadlem do filmu 7 seconds ze Snipes-em.wiele osob tutaj chwalilo ten film wiec troszke sobie obiecywalem po tym filmie.

No niestety Amerykanskie kino w europie to zawsze byl sredni pomysl poza wyjatkami w stylu RONIN(wielki uklon w strone tego filmu). 7 seconds jest jak kupa i to do tego rzadka. Snipes wczesniej gral w Blade3 film bardzo sredni ale trzymal klase rasowego filmu akcji a tu akcji moze duzo ale tej klasy B.Na koncu chyba zostalo im troche kasy wiec na koncu mamy jeszcze poscig smiechu warty.glowna bohaterka gadajaca ze soba caly czas byla zenujaca do tego jej opel Calibra na ktorego cytuje"tyle oszczedzalam na ten samochod" auto cale porozbijane a szyby wszystkie cale i tak przez caly film.

 

jednym zdaniem:

ten film powinien trwac 7 SEKUND.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie jaram na nowo Obcym w Polsacie.

Za tydzien ostatnia czesc.

Jednak ten film (ta seria) to nadzwyczajny film.

Kazda czesc trzyma poziom jedynie dwojka sie wybija ponad nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie jaram na nowo Obcym w Polsacie.

Za tydzien ostatnia czesc.

Jednak ten film (ta seria) to nadzwyczajny film.

Kazda czesc trzyma poziom jedynie dwojka sie wybija ponad nie.

1557139[/snapback]

święta racja :] też się jaram nim na Polsacie :) a niedługo Godfather 2 mniam :>

 

Nie wiecie czy 4 część to już koniec sagi z obcym na dobre był ? bo nigddy się w to nie zagłębiałem :P

Tylko nie wsponiajcie o AvP bo to profanacja.

 

pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiecie czy 4 część to już koniec sagi z obcym na dobre był ? bo nigddy się w to nie zagłębiałem :P

 

1557143[/snapback]

http://film.onet.pl/F,6693,145111,wiadomosci.html

http://film.onet.pl/0,1254,1020267,wiadomosci.html

http://film.onet.pl/0,388,1079679,wiadomosci.html

http://film.onet.pl/F,10162,1127775,wiadomosci.html

 

Planują obcego od 5 lat to moze przed 2010 powstanie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

święta racja :] też się jaram nim na Polsacie :) a niedługo Godfather 2 mniam :>

 

Nie wiecie czy 4 część to już koniec sagi z obcym na dobre był ? bo nigddy się w to nie zagłębiałem :P

Tylko nie wsponiajcie o AvP bo to profanacja.

 

pozdro.

1557143[/snapback]

 

Pewnie nakręcą Obcego 5 a akcja będzie się toczyć na zadupiu czyli Ziemi.

Według mnie na trójce powini skończyć. Czwarta część to już troche komedia ale pierwsze trzy - super. Nawet nie pamiętam kto kręcił czwórkę. 1- Cameron 2- Scott , 3-Fincher.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wojna Swiatow to delikatnie mowiac gniotek.

 

SPOJLERY !!!

 

 

 

Poczatek dosc interesujacy ale...stridery pod Ziemia od milionow lat mnie deczko rozsmieszyly. Odczytujemy lawe i poklady ropy, ewgla z glebokosci czasami kilkudziesieciu kilometrow, a takie cos by sie ukrywalo - to pierwszy lol.

Drugie to wlasnie stridery wygladajace jak te z HL2. Mogl Spielberg chociaz troszke smaku zachowac i nie rznac bezposrednio.

Ta mala aktorka fajnie gra ale w tym filmie chyba jej nie pozwolono bo to nie byla chyba nawet rola tylko wystep w stresie.

Ten syn Criusa to mialem ochote wejsc w ekran i mu przypier****

A nawet mnie wqrzylo, ze przezyl.

Oczywiscie tylko pokazowka w USA, ze sie bronia.

A co za sily zbrojne. Naliczylem 4 helikoptery, z 3 mysliwce i z 15 Hamerow.

Wojsko z gora 100 ludzi.

Jak chcial Spielberg pokazac jak sie Amerykanie zabieraja za obcych to chociaz najglupszych grafikow mogl zatrudnic. W tydzien stworzyliby mu taka batalie, ze chociaz to bysmy wspominali (ostatnio dosc modne).

No i koniec w samym sercu akcji. Wychodza z domku, mysle sobie teraz sie zacznie, a te debilne Stridery zdychaja od zarazkow, ktorych nie mogli sie ustrzec majac taka technologie oraz przygotowujac sie do ataku miliony lat.

A tak naprawde to dlaczego nie zaatakowali wczesniej ?

Co ich sklonilo aby wlasnie w tym momencie zaatakowac ?

Wogole glupi motyw z tym schowaniem sie przed milionami lat gdy czlowieka jeszcze nie bylo (byla taka fraza w dialogach).

Mowi obcy do obcego. Zakopmy sie pod ziemia i poczekamy sobie az czlowiek sie pojawi. A czemu sobie tutaj nie mieszkac skoro nikt nie panuje nad Ziemia ?

A czy ja wiem, to rezyser nas zrobil takimi debilami.

 

To tyle, szkoda wiecej pisac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SPOJLERY!!

 

Wojna Swiatow to delikatnie mowiac gniotek.

 

SPOJLERY !!!

Poczatek dosc interesujacy ale...stridery pod Ziemia od milionow lat mnie deczko rozsmieszyly. Odczytujemy lawe i poklady ropy, ewgla z glebokosci czasami kilkudziesieciu kilometrow, a takie cos by sie ukrywalo - to pierwszy lol.

Z tego co pamiętam były bardzo głęboko, nawet w filmie wydostanie się zajeło im około 2-3min... Ale to film, nie można się tak czepiać ;)

Drugie to wlasnie stridery wygladajace jak te z HL2. Mogl Spielberg chociaz troszke smaku zachowac i nie rznac bezposrednio.

Zweryfikuj sobie okres napisania scenariusza i szkice i datę premiery HL2 ;) I wtedy będziesz wiedział że nikt tu od nikogo nie zwalał ;)

Ta mala aktorka fajnie gra ale w tym filmie chyba jej nie pozwolono bo to nie byla chyba nawet rola tylko wystep w stresie.

Chyba nie zrozumiałeś jej roli... Bo była bardzo ważna dla filmu...

 

Ten syn Criusa to mialem ochote wejsc w ekran i mu przypier****

A nawet mnie wqrzylo, ze przezyl.

To jest nas dwóch ;)

 

Oczywiscie tylko pokazowka w USA, ze sie bronia.

A co za sily zbrojne. Naliczylem 4 helikoptery, z 3 mysliwce i z 15 Hamerow.

Wojsko z gora 100 ludzi.

Fajnie oglądałeś film... Było wyraźnie powiedziane że to resztki armi... Ci co pozostali, pojedyncze jednostki połączyły się...

 

Jak chcial Spielberg pokazac jak sie Amerykanie zabieraja za obcych to chociaz najglupszych grafikow mogl zatrudnic. W tydzien stworzyliby mu taka batalie, ze chociaz to bysmy wspominali (ostatnio dosc modne).

Co Ty chcesz od tych obcych? :/ Pewnie, lepiej powielać stare pomysły... :mur:

 

No i koniec w samym sercu akcji. Wychodza z domku, mysle sobie teraz sie zacznie, a te debilne Stridery zdychaja od zarazkow, ktorych nie mogli sie ustrzec majac taka technologie oraz przygotowujac sie do ataku miliony lat.

A tak naprawde to dlaczego nie zaatakowali wczesniej ?

Co ich sklonilo aby wlasnie w tym momencie zaatakowac ?

Nie wszystko można przewidzieć... Nikt nie jest doskonały, nawet obcy... Czekali na odpowiedni moment aby było dostatecznie dużo ludzi bo czerpali ich krew... Przecież było o tym... Zresztą w każdym filmie można pytać dlaczego teraz a nie jutro albo wczoraj :mur: Czepiasz się na siłę... :mur:

 

Wogole glupi motyw z tym schowaniem sie przed milionami lat gdy czlowieka jeszcze nie bylo (byla taka fraza w dialogach).

Mowi obcy do obcego. Zakopmy sie pod ziemia i poczekamy sobie az czlowiek sie pojawi. A czemu sobie tutaj nie mieszkac skoro nikt nie panuje nad Ziemia ?

A czy ja wiem, to rezyser nas zrobil takimi debilami.

 

To tyle, szkoda wiecej pisac.

1557847[/snapback]

[/color]

 

Eh... Szkoda komentować ten ostatni akapit...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wojna swiatow kiszka tak wielka, ze po prostu szok. Jak zobaczylem te wesole dlugonogie pelzacze [; stridery to czekalem tylko az sie pojawi Gorodn Freeman. Moim zdaniem zenada. A to cos co wsysalo ludzi niczym... nawet nie wiem jak to nazwac..., w kazdym badz razie to cos co pochlonelo granaty, bylo tak smieszne, ze nie moglem sie powstrzymac. ehhh...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na moj gust w wojnie swiatow obcy atakowali "teraz" bo dosc duzo jest ludzi na ziemi -> wiecej "nawozu" :D

1558160[/snapback]

Ehe i pewnie tylko z ludzkiego miecha da sie wyzyc.

Nie czepiam sie na sile, od dzisiaj uznaje film "Dzien niepodleglosci" za szczyt mozliwosci dzisiejszego kina jezeli chodzi o walke My vs Oni.

Po prostu uznaje ten film za pomylke Spielberga i gdyby nie poczatek w sumie bardzo ciekawy i zapowiadajacy wypas film to dalbym tej produkcji z 2/10.

Tak to z 5/10 moze byc bo i Tom zagral jak zwykle swietnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anchorman : The Legend of Ron Burgundy - fajna komedyjka - mozna sie posmiac chociaz bylem wtedy po kilku bud light'ach wiec moge nie byc obiektywny :)

 

moze nie jest to film ale polecam takze serial Reno 911

 

======================

tak tylko napomknalem o tym serialu ;-) swoja droga powinienes ogladnac wiecej niz jeden zeby go ocenic..

 

 

|| * - odpowiedz do postu poniezej

\/

Edytowane przez QuicksilveR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...