Skocz do zawartości
kucyk

Filmy - co warto obejrzeć?

Rekomendowane odpowiedzi

Batman Begins.

 

IMHO nie ma takiego powera jak jedynka, fabuła trochę jakby dla nastolatków, do tego ograniczenie od 12 lat spowodowało, że praktycznie każdą walkę wręcz zrealizowano w oparciu o zasadę 'pijanego kamerzysty', nic nie widać, zero krwi i realizmu, słyszymy łup, trach i ktoś pada :/ Film dobry, chociaż z taką obsadą spodziewałem się czegoś ambitniejszego lub z lepszym klimatem.

 

Moja ocena: 7/10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Crash moimi superlatywami juz chyba i tak nie polepszy sobie wizerunku bo cudowi tego nie trzeba.

Wreszcie widzialem film, ktory uznaje za jeden lepszych w swoim zyciu.

Jak to w sekunde sie wszystko zmienic moze. Cos pieknego.

Nie raz sie zlapiecie na zacisnietych, spoconych dloniach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Crash moimi superlatywami juz chyba i tak nie polepszy sobie wizerunku bo cudowi tego nie trzeba.

Wreszcie widzialem film, ktory uznaje za jeden lepszych w swoim zyciu.

Jak to w sekunde sie wszystko zmienic moze. Cos pieknego.

Nie raz sie zlapiecie na zacisnietych, spoconych dloniach.

1561893[/snapback]

No filmik czeka tylko na moją ukochaną która wraca w poniedziałek i obejżymy ;) Po Waszych wychwalaniach go pod niebiosa sporo sobie naobiecywałem, mam nadzieję że się nie zawiodę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

 

Dziewięć przypadkowych osób, bez żadnych logicznych powiązań między sobą, zostaje porwanych i umieszczonych w tajemniczym domu...

film dość zakręcony :) ma sporo nieścisłości, wiec jeżeli ktoś uważnie ogląda i zwraca uwagę na szczegóły to nie będize zadowolony... ma jednak jakiś temat do przesłania. Temat znajomy od dłuższego czasu :D A jaki to bedziecie musieli obejrzeć. 6+/10

Edytowane przez Sphinx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fantastic Four - -2/5

nie polecam, film nudny, scenariusz a la spiderman, efekty takie sobie, czasami zabawny ale to tylko przez jedna postac.najbardziej co mi sie podoba to piosenka "everything burns" reszta sux!

 

 

Are We There Yet? - imo to jest chyba najlepszy ostatnio film z Ice Cubem. fajna komedia, nie kretynska. ale fabula to juz gdzies podobna byla. fajnie sie oglada, serio. ocena: 3+/5

Edytowane przez R.i.P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem ochote cos oglądnąć więc przeglądałem sobie nowe filmy z swojej kolekcji :), przelatywałem ale jakoś żaden mnie nie zainteresował :-/

Az wpadłem na oszukac przenaczenie 1, mimo że filmik juz oglądałem to przykuł mnie od pierwszej minuty, Film jest MEGA ZAJEBISTY :D

Kurde ta laska clear czyli Ali Larter,zaje...e mi się na dodatek podoba, normalnie mój ideał :D

Napewno wiekszośc oglądała, ale jak ktoś nie widział to KONIECZNIE:)

10/10

 

Oglądałem też czestotliwośc, film fajny ale mocno zakręcony... trochę za mocno :-/

6/10

Edytowane przez dszywala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym The Jacket mam mieszane uczucia.

Z jednej strony bardzo ciekawy, z dugiej juz powielony pomysl.

T ak samo jak efekt motyla takie filmy powinny byc glebsze.

Nie wiem jak to wytlumaczyc ale za latwo je interpretowac, wiadomo co sie stalo, wiadomo, ze jakas irracjonalna sprawa, niemozliwa do wytlumaczenia.

Powinno byc to tak zrobione,m ze widz po obejrzeniu takiego filmu sam nie wie co bylo prawda i aby mozna bylo sobie samemu interpretowac film.

Ja bym to nazwal tak - film ambitny ze swietna fabula, z powielonym pomyslem i co najgorsze DLA JAJOGLOWYCH AMERYKANOW.

7/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hg'Wells War of the Worlds z 2005- wersja nie od Spielberga dzisiejąca się w obecnych czasach ( a ponoć jest jeszcze coś, co sie dzieieje się w XIX w. O_O). Chłam i żenada jakich mało. Zero nowości, głupie sytuacje, fatalny scenariusz, który się sprawdził 52 lata temu, ale napewno nie dzisiaj. 2/10 - nawet nie nagrałem- odrazu po obejżeniu skasowałem.

 

War of the Worlds 1953- w porównaniu do powyższego bardziej przekonywujący, a efekty wcale nie gorsze, a wręcz lepsze i z o wiele większym rozmachem- wcale się nie dziwię, że dostał za to oscara. Klasyka, chociaż dzisiaj bardziej śmieszy, niż straszy :) 7/10

 

Sin City- co tu dużo pisać- Rodrigez zaszalał i wyżył się na całego po niezbyt dobrym Aviatorze. Zafundował całkiem nową/starą jakość w całkiem nowej/starej oprawie , czyli połączył z udanym skutkiem stare kino ze wszystkim, co mamy najlepsze w nowym kinie. Ten film będzie napewno zmałpowany i powielany, bo noir wraca i to k...w jakim stylu :D No i wkańcu można zobaczyć, jak trudno dzisaj o efektowne wykończenie człowieka, a Mavr tu się spisał na 6 :) Oceniam ten film na 9.9/10.

 

Sprartan- nuda, nuda, nuda. Załatwiłem sobie ten film tylko ze względu na udział El-a (Al Bundy :>);) Wątek słaby, gra aktorska taka sobie, scenariusz jakiś taki....Nie polecam, bo 2 godziny możmna uznać za stracone, bo dzisiejszej nocy obejżałem, a dzisiaj praktycznie nic z filmu nie pamiętam - 4.9/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hg'Wells War of the Worlds z 2005 rzeczywiście nic specjalego ale ja go ocenie 4/10

 

A wczoraj oglądałem The Longest Yard

 

Dołączona grafika

 

Więźniowie grają w Footbol przeciwko swoim katom (strażnikom) polecam filmik można się nieźle uśmiać 7+/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj przegladalem swoja kolekcje i wybralem 2 pozycje, ktorych nie widzialem... najpierw cos, co chcialem po prostu ocenic ;]

 

1. Szkola uwodzenia 3. Powielony schemat. Film zdecydowanie ustepujacy czesci pierwszej, ale zdecydowanie lepszy od drugiej. Intrygi dosyc zakrecone i o dziwo czasami zaskakujace. W sumie mozna obejrzec tak dla zabawy. 6/10

 

2. Starsky & Hutch. Ubawilem sie dosyc porzadnie. Szczerze polecam film na nudne wieczory, kiedy doza kryminalu przeplatana humorem szczegolnie sie przydaje. 7,5/10 i plusik za samochod Starsky'go :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Secret Window - that was nice piece of shit;] Filmy o wariatach mnoza sie ostatnio jak grzyby po deszczu, ale ten jest dobry (zreszta ekranizacje Kinga prawie zawsze sa dobre). Swietne aktorstwo John'a Torturro i Johnego Deppa - 7.5/10

1551155[/snapback]

ale zakonczenie beznadziejneeeeee, gdyby zmienic koncowke to by bylo 8/10 a tak jest tylko 5+/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś pamięta może tytuł filmu o pracy chyba urzędników/w biurze, komedię? Z tego co pamiętam, to reklamując go pokazywali kawałki np. jak stoją w korku i obok szybciej przechodzi staruszek albo jak niszczyli sprzęt biurowy? Nigdy tego nie oglądałem, a ostatnio mi się przypomniał ;)

 

Pzdr,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem oglądać Po Zachodzi Słońca (After the Sunset). Bardzo mi się filmik podobał :) NO i doborowa obsada, Pierce Brosnan, Salma Hayek, Woody Harrelson, Mark Moses i paru innych :) Jednym słowem plejada gwiazd :D A co dosamego filmu, sensacjo-komedia :) Offkoz z happy endem ;) IMO warty obejżenia i relaksujący filmik, uśmiałem się parę razy ;) Szczególnie przy scenie w hotelu i łóżku tej ze zdjęciami ;) (kto widział wie o czym mówię, a dla innych nie będe spojlerował ;)).

 

Ocena 7.5/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mak777 - faktycznie After The Sunset fajny filmik :)

Oglądałem jeszcze wojnę światów i wbrew Wam filmik mi sie podobał - nie oczekiwałem głębokiego filmu katastroficznego, ale żeby pooglądać wybuchy może być ;)

No i Sin City - absolutne mistrzostwo :)

Miss Agent 2 natomiast - dno i metr mułu - pierwsyz film który oglądałem i nie mogłem doczekać się by się wreszcie skończył :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem oglądać Po Zachodzi Słońca (After the Sunset). Bardzo mi się filmik podobał :) NO i doborowa obsada, Pierce Brosnan, Salma Hayek, Woody Harrelson, Mark Moses i paru innych :) Jednym słowem plejada gwiazd :D A co dosamego filmu, sensacjo-komedia :) Offkoz z happy endem ;) IMO warty obejżenia  i relaksujący filmik, uśmiałem się parę razy ;) Szczególnie przy scenie w hotelu i łóżku tej ze zdjęciami ;) (kto widział wie o czym mówię, a dla innych nie będe spojlerował ;)).

 

Ocena 7.5/10

1568182[/snapback]

a nie mowilem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ALIEN 3000 Teraz czeka na mnie :)

1568193[/snapback]

Jak zobaczysz to daj znac.

Z pewnoscia bedzie to podobne do AvP i dopiero sie odwaze jak ktos bedzie zachwalal.

A jezeli jestesmy przy Aliens to czy ktos zna jakis przeciek kiedy kolejna czesc ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

blah , obejrzałem wojne swiatów i żal pisac... w całym filmie podobała mi sie jedna scena.... przejazd kolejowy i pociąg;] była po prostu piękna.... a film kiczowaty, z zakonczeniem tak żałosnym ze zal marnowac te 2 godziny zycia, i lepiej isc na spacer Oo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No filmik czeka tylko na moją ukochaną która wraca w poniedziałek i obejżymy ;) Po Waszych wychwalaniach go pod niebiosa sporo sobie naobiecywałem, mam nadzieję że się nie zawiodę ;)

Nie zawiedziesz sie, to jest poki co najlepszy film roku. I raczej takim pozostanie, poniewaz do końca roku nie zapowiada sie nic specjalnie ciekawego... King Kong moze byc super, ale to nie te klimaty;]

 

 

Ps.

Idzcie na Wojne Światow do kina, nie słuchajcie Kaeresa i społki ;)

Aha, jeszcze jedno... Ten film został nakrecony na podstawie KSIĄŻKI. Mało tego - jest niesłychanie dokładną ekranizacją. Wszystkie "nieścislości" jakie tu padały z ust przeciwnikow filmu mozna wyjasnic odwołujac sie do ksiazki. Dlatego powtarzam jeszcze raz - film jest bardzo dobry. Świetnie sie go oglada w kinie.

Edytowane przez und3r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś sobie zrobiłem wieczór filmowy i oto moje oceny :

 

Madagaskar - film wg mnie przeznaczony dla dzieci poniżej 10 roku życia ;] Jest ogółem cool ale mało w nim humoru, animacja dla dzieci - dorosłym pozostał SHREK ;]

Moja nota to 7,5/10 za animke ;]

 

Człowiek pies - takich filmów powino być znacznie więcej... Świetna gra głównego aktora. Film przy którym nie da rady zasnąć ;] Nota : 9/10 - podobno Batman - Początek jest doskonały :P

 

  skończyłem oglądać a wzasadzie nie skończyłme bo oglądałem tylko 20 minut film war of world film do bani. Nie podobał mi sie kompletna klapa

Nichil novi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zobaczysz to daj znac.

Z pewnoscia bedzie to podobne do AvP i dopiero sie odwaze jak ktos bedzie zachwalal.

A jezeli jestesmy przy Aliens to czy ktos zna jakis przeciek kiedy kolejna czesc ?

1568362[/snapback]

czytalem gdzies na jakims torrencie opinie i powiem ci ze zadna nie byla pozytywna :blink: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skończyłem oglądać a wzasadzie nie skończyłme bo oglądałem tylko 20 minut film war of world film do bani. Nie podobał mi sie kompletna klapa  :blink:

1569636[/snapback]

Jak można taki film próbować oglądć w domu :mur: :mur: Przecież to normalne że się nie spoboa i nie bedzie takiego efektu... :mur:

 

czytalem gdzies na jakims torrencie opinie i powiem ci ze zadna nie byla pozytywna  :blink:  :lol:

1569744[/snapback]

Trudno się było niedomyśleć takowej reakcji ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...