Skocz do zawartości
kucyk

Filmy - co warto obejrzeć?

Rekomendowane odpowiedzi

Und3r, daj spokuj :]

Czy juz pisalem, ze na dobry film zawsze pojde do kina, nawet jezeli go juz widzialem na divx ?

Jezeli nie ide to oznacza, ze nie wydali miliony tylko wywalili miliony na ekranizacje. Oczywiscie nie jestem wyrocznia i nic nie zmienie nie idac czy idac na ten film ale nie dalbym nawet za sam popcorn aby ogladac ten film.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

 

House of Wax

 

z nowych horrorów :)

 

Opowieść o grupie przyjaciół, których samochód psuje się w najmniej odpowiednim momencie... Trafiają do opuszczonego miasteczka, w którym wątpliwą atrakcją są pokryte woskiem zwłoki pozbawionych szczęścia przejezdnych.

Edytowane przez Sphinx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smakosz?! no nie zartuj, dla mnie ten film jest tak zalosny, momentami bardziej pasuje do czarnej komedii niz horroru, a to fear dot com - co to?

1577986[/snapback]

tez nic speclajnego imo :-/

 

najlepsze co podchodzi pod lekki horror czy cus to saw chociaz horror to nie jest ale klimat ma fajny ; ]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogladalem pile, to raczej thriller i jak dla mnie nic nadzwyczajnego 7/10

 

 

edit:

obejrzalem przed chwila Fantastyczna czworke, taka sobie bajeczka, dla mnie akcja zaczela sie po godzinie i skonczyla nastepne pol h pozniej. 5/10

Edytowane przez Flo3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogladalem pile, to raczej thriller i jak dla mnie nic nadzwyczajnego 7/10

edit:

obejrzalem przed chwila Fantastyczna czworke, taka sobie bajeczka, dla mnie akcja zaczela sie po godzinie i skonczyla nastepne pol h pozniej. 5/10

1578113[/snapback]

jak pisalem wyzej thriller ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojazdy tez zaatakowały baktrerie, czy obcy przed smiercia nie mieli co robic i od tak sobie wyłączyli ich pole ochronne?

Trojnogi były biomechaniczne... Tzn. bakterie zaatakowaly bezpośrednio Trójnogi. Ten pod koniec nie miał pola siłowego, bo był "chory". Dlatego też sie tak chwial.

 

mozecie polecic jakis naprawde dobry horror? bo ostatnio wszystkie, ktore ogladalem byly zenujace

Bo teraz juz sie nie robi dobrych horrorow niestety... W modzie sa wlasnie takie żenujące, oparte na zasadzie "Buuuu". Jak chcesz dobre horrory, to musisz sie cofnac do tych z sprzed >10 lat. Edytowane przez und3r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Lśnienie" i genialna rola Wielkiego Jack'a :D

 

1580065[/snapback]

Moim skromnym zdaniem każda rola Jack'a Nicholson'a to jest mistrzostwo świata, ten aktor jest poprostu genijalny.

Taki film "Lepiej być nie może" niby kolejna komedia romantyczna (nienawidzę komedii romantycznych!) ale ta jest świetna, rewelacyjna Helen Hunt, perfekcyjny Cuba Gooding no i fenomenalny BIG JACK.

Widziałem ten film z 10 razy i nie mam dość. Polecam każdemu.

 

A dobrego horroru to już dawno nie widziałem.

"Shallow ground" było delikatnie mówiąc ciężkostrawne. Już "Wrong Turn" było lepsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie zmusilem sie obejrzec tego do konca. zwijalem sie ze smiechu, jak glowna bohaterka caly czas robila mine jakby zobaczyla kosmite. tutaj poleci woda z kranu, tam sie zamkna drzwi, sie przejdzie po korytarzu i ciagle z ta rozdziawiona japą. jak on dozyla tej 30-stki jak sie tak wszystkiego boi? juz z 3 zawaly powinna miec ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na jedno wychodzi ;

 

edit:

ogladal ktos wczoraj Ojca Chrzestnego?

przyznaje sie, ze o 1.10 juz nie mialem sily :angry: , trudno w ktoryms hipermarkecie widzialem wszystkie III czesci na dvd, bedzie trzeba zakupic...

Edytowane przez Flo3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...