Skocz do zawartości
kucyk

Filmy - co warto obejrzeć?

Rekomendowane odpowiedzi

mak777 nie kazdy bierze do siebie wszystkie filmy

Zwlaszcza amerykanskie szmiry (bo tych coraz wiecej)

Jezeli chodzi o ten film to jest niezla pozycja ale taka sama jak kilka innych.

Na drugi raz jak masz cos komus do powiedzenia to sie z nim skontaktuj na gg albo pw

Bo na tym forum nikomu nie bedziesz jezdzil od gejasow

 

Mam nadzieje ze zrozumiales przeslanie mojego posta troszke bardziej dosadnie niz tego filmu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No rzeczywiscie film byl wzruszajacy i poruszal do glebi ... Jakie wartosci ?? Ze kazdy jest z natury dobry ? i co jeszcze ??

 

1598934[/snapback]

 

ehhe-ja sie zgodze z IGI

 

płytko , dennie i nudno -tyle wiało z filmu DAnnyTheDOg (występ Freemana w takich chałturach przypisuje chwilowemu brakowi kasiorki bądz nudzie -innego racjonalnego wytłumaczenia wystepu w tym gniocie nie widzę)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monster in Law - bardzo podobny do Duplex'u, jednak idzie sie usmiac, i to calkiem niezlie, zwlaszcza z oryginalnych pomyslow jak utrudnic zycie 2giej osobie. choc gry JLO nie skomentuje. mocne 3/5

 

OT:

@ mak777

przy okazji oceny filmu, chcialbym sie wtracic do dyskusji i zgodzic niestety z jonathanem ze bierzesz niektore recenzje filmow zbyt do siebie i wyglada to czesto tak jakby ktos obrazil "twoj film". uwierz mi i przemysl to co piszesz bo ja juz nieraz jak komentowales czyjas wypowiedz mialem sie odezwac ze robisz z siebie blazna ale wole sie ugrysc w jezyk bo po co dyskutowac skoro za wszelka cene bedziesz bronil filmu. jezuu nie popadaj w paranoje, to ze lubisz ogladac filmy i ogladasz ich duzo nie znaczy ze inni nie moga swobodnie pisac recek (zebys sie nie zgodzil).

 

no offense

Edytowane przez R.i.P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Island - powiem tak: efekty i wykonanie wgniataja w fotel, scenariusz tez jest dosyc ciekawy, ale podobienstwo do takich filmow jak Ja Robot (szczegolnie samo zakonczenie), Fortecy z Christopherem Lambertem czy tez nawet Sexmisji psuje troche zabawe. poprostu ma sie wrazenie, ze to juz gdzies bylo. -4/5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj bylem w kinie na Danny the dog czyli "Człowiek pies"

 

Ogolnie byl to bardzo milo spedzony czas - film nie wymaga wielkiego wysilku umyslowego ale po wyjsciu z kina geba sie smieje ;)

 

Ogolnie bardzo dobra propozycja zeby siasc i sie odstresowc, bez zaglebiania sie w szczegoly :).

 

Moim zdaniem 8,5/10

1598718[/snapback]

 

Hmm, a oryginalny tytuł nie brzmi czasem Unleashed ?

 

http://film.onet.pl/10786,film.html?X=100

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No coś Ty, Flo3, to najlepszy film jaki ostatnio widziałam! Oczywiście jak ktoś nie gustuje w tych klimatach to rzeczywiście odradzam, bo na tym filmie można osiwieć z wrażenia ;)

Edytowane przez afrodyta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem The Island i powiem, że mi się podobało :]. Wiadomo efekty :P ale dobrze, że obsadzili Ewana w roli głównej, bo to ambitny aktor :P i nie wyszła z tego totalna sieczka. Efekty specjalne powalają :o szczególnie ta akcja pościgu po L.A. gęba na ziemi :) matrixy się chowają :P wypas. Chociaż widać bylo kilka razy, że to były rendery :P. Ale wypas to wygląda. Scenariusz też nie najgorszy i niesie kolejną wizję przyszłości w sumie chyba najbliższą rzeczywistości niż inne filmy. A dźwięk ? wgniata w fotel :=) w połaczeniu z tymi efektami ogląda się super.

 

Krótko mówiąc najlepsze kino akcji jakie w tym roku było mi oglądać :>

 

polecam.

 

P.S. to moje subiektywne odczucia :P

 

pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

afrodyta - wojna swiatow to slaby film, sam efekty, znikoma gra aktorow i w ogole,

1601740[/snapback]

Wiecie co, może faktycznie już zakończmy dyskusję na temat tego filmu... "Przeciwnikom" nie da się wytłumaczyć że to wzorowe odwzorowanie książki i w tym twki cały urok filmu...W drugą stronę też ciężko...

 

Kończymy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co, może faktycznie już zakończmy dyskusję na temat tego filmu... "Przeciwnikom" nie da się wytłumaczyć że to wzorowe odwzorowanie książki i w tym twki cały urok filmu...W drugą stronę też ciężko...

 

Kończymy?

Napisałem na ten temat obszerny elaborat pare stron temu ale chyba był za dlugi :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem na ten temat obszerny elaborat pare stron temu ale chyba był za dlugi :lol:

1602184[/snapback]

Czytałem... Ja się wcześniej w podobnym tonie wypowiadałem co Ty... No ale cóż, nie każdego przegadasz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj z dziwczyna ogladalismy "A Lot Like Love" troche komedi,romansu i dramatu.Ogolnie na duzy +. Bardzo polecam.

1602006[/snapback]

Popieram, bardzo przyjemny i fajny filmik :) Też oglądałem z kobitką :) Śmieszny i momentami życiowy ;) Ale bez przesady ;) Warty napewno obejżenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja oglądaw wszytko co mi wpadnie w rękę... może też dlatego że te wakacje zbytnio nas pogodą nie rozpieszczają wiec z filmami jestem na bierząco no ale oczywiscie na kompie :( powiedzcie mi czy warto sie wybrać do kina na 'czas serferów' widział ktos juz ten film :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też Wyspę obejrzałem...ogólnie ujdzie w tłoku, nie ziewałem oglądając ją co mi się ostatnio rzadko zdarza przy oglądaniu nowości...

 

:|

 

Właśnie sobie uświadomiłem że jeszcze nie oglądałem The Crash :| ...nie bijcie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...