Skocz do zawartości
kucyk

Filmy - co warto obejrzeć?

Rekomendowane odpowiedzi

Lyncha sie albo uwielbia albo nieznosi.

Ja mam to drugie.

Co do Tron to niedawno lecial i o znosniejszej porze.

Oczywiscie film genialny.

1628379[/snapback]

Tia o 2 w nocy na TVP2 ;) Faktycznie znośna,szczególnie dla uczących się i pracujących ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jeszcze wrooce do Crasha vel Miasto gniewoo(wg mnie oba tytuly pasuja wiec niewiem czemu sie tak ludzie czepiaja - przeciez kazdy zna kawal o tlumaczniach :) ) , bo go 2 raz ogladalem i wciaz stwierdzam ze to najlepszy film ostatnich lat z genialna muzyka, swietna fabula i zwrotami akcji , tylko jeden "-" za szczesliwie sie skonczylo, tzn nie sam koniec filmu ale caly film mial za duzo happyendow, mogli zrobic choc jednego mniej np na autostradzie, bylo by naturalnie i naprawde smutno .

 

Czy zna ktos jeszcze jakies super smutne filmy ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm "na skróty " tak to juz mi polecano , wiec poleci pierwsze(tyle osoob nei moze sie mylic)

 

czy przypadkiem RfaDream nie jest o narkomanach?? Jak tak to raczej odpada, niecierpie filmów o narkomanach(kiedys probowalem go ogladac ale npisow nie mialem a po angielsku byl zbyt trudny dla mnie :(

 

Talibanisiów juz nie ogladam bo sie zawsze poplakiwalem na nich ;)

 

Sin City - procz ciekawej konwencji to dla mnie nienajlepszy film (tak samo jak inne Magiczne czwoorki , Hulki czy inne spidermany), nie wiem czy dobrze kojarze ale tak sadzac po scenach z filmu to rzeklbym ze to cos pokroju KilaZbila ktorego to darze olbrzymia.... niechecia(a tak szczerze to najglupszy film jaki widzialem -nieliczac oczywiscie czesci oferty stacji telewizyjnych :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee a gdzie tam jest napisane takie cos- napisane jest ze podobne do KillBilla a nie do FF(specjalnie pokrecona nazwa byla bo to pokrecony film) czy Hulka , tylko ze naleza do tej samej kategori filmow "ktore nie lubie" (zwaz ze nie pisze ze sa glupie czy cos , tylko ze dla ! mnie ! sa glupie i ich nie lubie) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobrze juz, zwracam honor; stwierdzenie, ze wszystkie adaptacje komiksow sa dla Ciebie glupie, jest, no po prostu brakuje mi slow, jesli sie nie widzialo filmow, to nie mozna mowic, ze jest glupi,

takie moje zdanie; widzial juz ktos "Dark Water - Fatum" ? warto obejrzec?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adaptacje tak , same komixy nie(tzn jakis czas temu je czytalem i lubilem ,zwlaszcza takiego mrocznego spidermana , bodajze z batmanem byl wtedy i jakims upiorem hmmm....)

 

Ja widzialem ale po japonsku :) , i bylo nawet niezle a w 2 miejscach to sie naprawde przestraszylem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sie macie ludzie !

Zdecydowanie polecam ten film, przynajmniej można trochę się dowiedzieć o Dżemie, najlepiej obejżeć po filmie Skazany na bluesa, bo można mniej więcej wtedy ocenić ten 2 film, a po dokumencie zdecydowanie notowania dla mnie poszły w górę Skazanego, aż chce się iść do kina znowu ( nie pamiętam, żeby coś takiego mi się zdarzyło wcześniej). Nie jestem jakimś tam gigantycznym fanem zespołu, a tym bardziej wrażliwcem ale wczoraj po kilkurazowym przesłuchaniu Ausajdera rozkleiłem się :| :( :cry: Co ze sobą możne człowiek zrobić, to aż za serce chwyta.

:cry: :cry: SZKODA RYŚKA :( :(

 

 

Poza tym jutro obejżę moje ulubione klimaty tj. zombie :lol2:

 

Children of the living dead

Return of the living dead 2 ( oglądałem baaardzo dawno temu i do tego tylko raz- nie zachwycił, to sobie przypomnę może tym razem się spodoba :P)

City of the living dead ( oglądałem też wiele lat temu wersję...włoską- prawie nic nie pamiętam)

Land of the dead

Day of the dead 2

Edytowane przez Slayer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hitchhiker's Guide to the Galaxy - film jest taki nudny i taki kiczowaty ze po 25 minutach prawie usnalem. ktos musi zdecydowanie lubic takie klimaty. mnie to wogole nie bawi. 1+/5 (+ za recznik ;p )

1629707[/snapback]

Przychylam się... Po 30min wyłączyłem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SOPOT z Mandaryną na czele, boshe taki kicz się w Polsce chyba tylko sprzedaje :o drugi festiwal odpustowej piosenki zaraz po Eurowizji.

 

po meczu Polaków ( "Popatrz w prawo, popatrz w lewo, bo tam biegnie nasze drzewo" :))))) ) obejrzę wkońcu Sincity :P mam nadzieję, że się nie zawiodę :=)

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SOPOT z Mandaryną na czele, boshe taki kicz się w Polsce chyba tylko sprzedaje :o drugi festiwal odpustowej piosenki zaraz po Eurowizji.

 

po meczu Polaków ( "Popatrz w prawo, popatrz w lewo, bo tam biegnie nasze drzewo" :))))) ) obejrzę wkońcu Sincity :P mam nadzieję, że się nie zawiodę :=)

1629775[/snapback]

e tam z jaką Mandaryną?

Mandaryna dopiero będzie "śpiewać" dziś, ma to zrobić bez playbacku więc będą jaja :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ziemia żywych trupów- 6.5/10.

Jak na Romero film jest napewno lepszy niż większość jego poprzednich filmów,ale rewelacji w tym nie ma. Dla fanów zombie film jest jak najbardziej dobry, ale końcówka to jakieś nieporozumienie O_o

 

Spojler!

"Nie strzelajcie, oni szukają sobie tylko miejsca, tak jak my. Jedziemy na północ."

 

Co to k.....ma być?!!! Cały film to jatka na truposzach, a tutaj taki tekst i wszyscy "bohaterowie" kiwają głową ze zrozumieniem?!!!! Nie rozumiem przesłania.. :|

Poza tym widać w filmie użycie przyzwoitej ilości środków finansowych, ale do np. Dawn of the dead z 2004 roku nie podchodzi zupełnie, przy tym wygląda słabo i z tanimi zagrywkami, fabuła też nie przekonywuje :huh:

Edytowane przez Slayer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dom z piasku i mgły - szczerze polecam, bardzo bardzo dobry film, wreszcie jakas mila odmiana po badziewnych nowych horrorach;] 8++/10

Autostrada grozy - jakby tworcy sie bardziej postarali to mogloby byc ciekawe, a tak zbyt krotkie i proste 6/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś leci 8mm na Polsacie :P Jak by nie było dobry film. A wczoraj na TVP2 leciała Obietnica z Wielkim Jackiem. I był nawet ciekawy, dobry ( http://www.filmweb.pl/Film?id=10746 ). Nie wiem jaki byłby film z Jackiem to zawsze bym obejrzał :=). On jest po prostu mistrzowski,niesamowity, a grane przez niego postacie ogląda się z ogromnym zaciekawieniem( w tym jest bardzoooooo realistyczny ), przynajmniej ja tak mam :]] bardzo go cenie w tej dziedzinie. Mało jest takich aktorów, a Wielki Jack się sprawdza niemal w każdym rodzaju kinomatografii.

 

pozdro.

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Day of the dead 6.4/10

 

Za bardzo spieprzyć tego filmu się nie dało, bo historia była prosta, jak budowa cepa. NIe zachwyca ani fabularnie, ale wykonanie ( oprócz przemiany głównych bohaterów -LOL) jest jak najbardziej dobra. Śmieszne były tylko grafiki komputerowe samochodów i helikoptera na początku filmu, ale daje się to oglądać całkiem nieźle. Nie ma niestety w nim praktycznie żadnej grozy, bo gatunek wyeksploatowany jest już ( chociaż Dawn of the dead był bardzo dobry i w miarę świerzy).

 

Czekam niecierpliwie na Return of the living dead 4 i 5:)

http://www.returnofthelivingdead4and5.com/

Edytowane przez Slayer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...