Skocz do zawartości
kucyk

Filmy - co warto obejrzeć?

Rekomendowane odpowiedzi

Science Fiction chyba :-P

 

Może ktos polecić dobra komedie romantyczną którą puszczają aktualnie w kinach?

tylko nie tylko mnie kochaj albo ta druga nowa polska.

Yeah, whatever ;) Teraz się przymierzam jak co wieczór/noc do filmu, kolejny dylemat, hilfe :P

 

Dragon's World-A Fantasy Made Real

A Sound Of Thunder

R Point

Snake

Supervolcano

Wolf Creek

The Legend of Zorro (to)

The Man

Tańczący z wilkami (albo to)

Heavy Metal

Ballistic (albo to)

 

Te co w nawiasach najbardziej biorę pod uwagę, chociarz Sound of thunder też może być ciekawy, widział ktoś? :) Nic z tych filmów nie widziałem tak a propo :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yeah, whatever :wink: Teraz się przymierzam jak co wieczór/noc do filmu, kolejny dylemat, hilfe :razz:

 

Dragon's World-A Fantasy Made Real

A Sound Of Thunder

R Point

Snake

Supervolcano

Wolf Creek

The Legend of Zorro (to)

The Man

Tańczący z wilkami (albo to)

Heavy Metal

Ballistic (albo to)

 

Te co w nawiasach najbardziej biorę pod uwagę, chociarz Sound of thunder też może być ciekawy, widział ktoś? Nic z tych filmów nie widziałem tak a propo :razz:

Z tych trzech w nawiasach to "Tańczący z wilkami" a z pozostałych R-Point.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

End of Days - jeden z lepszych filmów z Arnoldem - Terminatorem ;) Zagrał naprawdę porządnie- jedyny o takiej tematyce ( walka z Szatanem :)) film w jego dorobku. Pomysł na film jest mniej więcej taki - mający wszystkiego dosyć( rodzinkę mu zabili) paker ateista broni laski przed szatanem :D Oczywiście teksty na najwyższym poziomie :) Arnold co i rusz puszcza wiązkę do Szatana typu - "Myslisz, że jesteś taki zły? Przy mnie jesteś zwykła ciotą!" :D

Naprawdę dobre kino akcji, fabuła też dobra, nawet czasami trochę wzrusza. Ponoć film zarobił klapę, ale nie ma co się tym sugerować - nie jest dla mnie wyznaczikiem amerykańska tępizna. 9.5/10 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w TV leciał Perfect World (ogladalem juz chyba 5 raz) - kto nie widzial niech zaluje-8/10

obejrzalem rozwniez poraz wtóry Reservoir Dogs- swietne kino przy niewielkich nakladach 8/10

z nowych filmow polecam Memoirs of a Geisha-w koncu cos innego-film godny polecenia 7/10 mojej dziewczynie bardziej sie podobal.

kurcze musze wracac do starszych filmow zeby dawac 8-ki :cry:

Edytowane przez Yearman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

Yeah, whatever ;) Teraz się przymierzam jak co wieczór/noc do filmu, kolejny dylemat, hilfe :P

 

Dragon's World-A Fantasy Made Real

A Sound Of Thunder

R Point

Snake

Supervolcano

Wolf Creek

The Legend of Zorro (to)

The Man

Tańczący z wilkami (albo to)

Heavy Metal

Ballistic (albo to)

 

Te co w nawiasach najbardziej biorę pod uwagę, chociarz Sound of thunder też może być ciekawy, widział ktoś? :) Nic z tych filmów nie widziałem tak a propo :P

widzialem wczoraj "sound of thunder" -kino s-f z bardzo malym budzetem ,wiekszosc akcji na blue screenie ,takie sobie efekty i akcja ,ogolnie jako fan kina s-F daje 5.5/10 ,fabula dotyczy firmy ktora za oplata wysyla ludzi na polowanie do okresu kredy doslownie na 5 min ,gdzie zabijaja t-rexa (najgorzej zrobionego jakiego widzialem) i wracaja do swojego czasu,jednak podczas kolejnej podrozy jeden z gosci zabija przez przypadek motyla co doprowadza do anomali czasowych i genetycznych na swiecie

 

the legend of zorro- o ile 1 czesc przelknalem ze spokojem to 2 jest poprostu totalna porazka, jesli chodzi o fabule i akcje ,zorro jest juz chyba mistrzem kung-fu i braciszek zakonny pomagajacy mu takze ,ogolnie zenada ,nikomu nie polecam ,ocena 4/10

 

heavy metal -klasyka animowanego s-f ,jesli przyjrzec sie akcja to luc bessone w "piatym elemencie "wykorzystal wiele z tego filmu ,polecam!!,ocena 9/10

 

tanczancy z wilkami - bardzo dobry film, godny polecenia ,ocena 9/10,

Edytowane przez gladiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzialem wczoraj "sound of thunder" -kino s-f z bardzo malym budzetem ,wiekszosc akcji na blue screenie ,takie sobie efekty i akcja ,ogolnie jako fan kina s-F daje 5.5/10 ,fabula dotyczy firmy ktora za oplata wysyla ludzi na polowanie do okresu kredy doslownie na 5 min ,gdzie zabijaja t-rexa (najgorzej zrobionego jakiego widzialem) i wracaja do swojego czasu,jednak podczas kolejnej podrozy jeden z gosci zabija przez przypadek motyla co doprowadza do anomali czasowych i genetycznych na swiecie

 

the legend of zorro- o ile 1 czesc przelknalem ze spokojem to 2 jest poprostu totalna porazka, jesli chodzi o fabule i akcje ,zorro jest juz chyba mistrzem kung-fu i braciszek zakonny pomagajacy mu takze ,ogolnie zenada ,nikomu nie polecam ,ocena 4/10

 

heavy metal -klasyka animowanego s-f ,jesli przyjrzec sie akcja to luc bessone w "piatym elemencie "wykorzystal wiele z tego filmu ,polecam!!,ocena 9/10

 

tanczancy z wilkami - bardzo dobry film, godny polecenia ,ocena 9/10,

Oglądnołem Legend OF Zorro :) Nie no tak jak piszesz, jedynka spoko, a tutaj troszkę przesadzili, ale i tak przy piwie przeleciał ;) Dzisiaj chyba Heavy Metal i Tańczący z Wilczkami ;) No i może ten Sound of Thunder

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MirrorMask - ten film, jesli to wogole mozna tak nazwac to jedna wielka pomylka. moze zalozenia byly inne ale dla mnie to jest 0/5

 

Walk the Line (Spacer po linie) - super nakrecony film, bardzo milo sie oglada. ciekawe zycie mial J.Casha ;] swietne role zarowno J.Phoenixa jak i Reese Witherspoon (brawa dla Reese!!!). film trzeba obejrzec do konca. mocne 4/5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Według mnie filmy warte obejrzenia to:

60 sekund

13 Dzielnica - polecam

azumi 1 i 2

 

Według mnie filmy warte obejrzenia to:

60 sekund

13 Dzielnica - polecam

azumi 1 i 2

 

Chyba mam deja'vu... :D

 

Jesli ktos jeszcze nie ogladal Dune Davida Lyncha - to polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj byłem na Ja wam pokażę i szczerze powiedziawszy film nie zachwyca. Nie ma jakiś szczegółnych dawek humoru jakie dawała np Michalinka w Tylko mnie kochaj. Nigdy w życiu wprawdziew nie widziałem, ale kobieta, z którą wczoraj wybrałem się do kina stwierdziła, że było ono definitywnie lepszye od kontynuacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te co w nawiasach najbardziej biorę pod uwagę, chociarz Sound of thunder też może być ciekawy, widział ktoś? :) Nic z tych filmów nie widziałem tak a propo :P

 

widzialem wczoraj "sound of thunder" -kino s-f z bardzo malym budzetem ,wiekszosc akcji na blue screenie ,takie sobie efekty i akcja ,ogolnie jako fan kina s-F daje 5.5/10 ,fabula dotyczy firmy ktora za oplata wysyla ludzi na polowanie do okresu kredy doslownie na 5 min ,gdzie zabijaja t-rexa (najgorzej zrobionego jakiego widzialem) i wracaja do swojego czasu,jednak podczas kolejnej podrozy jeden z gosci zabija przez przypadek motyla co doprowadza do anomali czasowych i genetycznych na swiecie

dokladnie, ale film jest po prostu smieszny;o nie polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9 Rota - dziewiąta kompania - właśnie skończyłem oglądać, wbija w fotel, wymiata. Mocny film, masa radzieckiego sprzetu wojskowego wbijającego się w ekran - nie to co na hamerykanskych fylmach.

 

Trochę klasyki:

 

Bloody sunday - kolejny mocny film - juz wiem, dlaczego średnio lubię angoli - półdokumentalny, na faktach - masakra w Derry

 

The General (1998) - dziwny, ale bardzo fajny film, polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Confidence (Przekręt Doskonały) - jak dla mnie kino z najwyższej półki. Bardzo wciągająca akcja, no i do tego dobra obsada: Edward Burns, Dustin Hoffman (genialnie zagrał), Rachel Weisch. Bardzo polecam ! Edytowane przez Szmugler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol2: :lol2: The Man

Hehe, that's the point :D "Bitch, say that you're my bitch, bitch" :D Nie no nie wiem czy to przez to że po piwie czy nprawdę to takie śmieszne, ale ryłem dobre 5-10min po tych tekstach :D Ta scena z gangsterami i odwróceniem ról była genialna :D Ogólnie film wszedł mi naprawdę bardzo przyjemnie, może nie był rewelacyjny, ale napewno nie słaby :) Lubię filmy z Samuelem L. Jacksonem, Eugene Levy też daję radę jako Turek :D "He want's the turk, who's the turk?" "Look in the mirror" "Ohh, halo?" :) Nie no teksty są naprawdę dobre, film miły i przyjemny, ja go polecam :)

 

Ocena 7+/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, that's the point :D "Bitch, say that you're my bitch, bitch" :D Nie no nie wiem czy to przez to że po piwie czy nprawdę to takie śmieszne, ale ryłem dobre 5-10min po tych tekstach :D Ta scena z gangsterami i odwróceniem ról była genialna :D Ogólnie film wszedł mi naprawdę bardzo przyjemnie, może nie był rewelacyjny, ale napewno nie słaby :) Lubię filmy z Samuelem L. Jacksonem, Eugene Levy też daję radę jako Turek :D "He want's the turk, who's the turk?" "Look in the mirror" "Ohh, halo?" :) Nie no teksty są naprawdę dobre, film miły i przyjemny, ja go polecam :)

 

Ocena 7+/10

takze uwazam ze film naprawde godny obejrzenia, a jeslu komus podobal sie Oscar ze Stalonem to polecam film Dorm Daze takżę bardzo zakrecony :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

End of Days - jeden z lepszych filmów z Arnoldem - Terminatorem ;)

W sobotę na TVP2 będzie. ;)

 

Dzisiaj na Polsacie Fanatyk, jutro na TVP1 RoboCop. Do tego również w sobotę będzie na TVNie film Uciekający pociąg. Wszystkie trzy filmy warto obejrzeć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie jestem w trakcie nabywania K-19 Widowmaker i Das Boot bodajże :) Dostałem też sporą dawkę filmów, koło 50-60sztuk :) Pomału będe je przeglądał, ale na to trzeba czasu, a w sumie więcej niż jeden film dziennie, no góra dwa nie wchodzi w grę :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem wczoraj The Dukes of Hazard. Nie spodziewałem się niczego specjalnego po tym filmie, ale uśmiałem się nieźle. Jest taka jedna scena jak wyjeżdżają Chargerem z warsztatu, ten ryk silnika, ten samochód to dzieło sztuki poprostu, aż mi łzy w oczach stanęły ze wzruszenia.

Pościg po Atlancie również całkiem fajny choć krótki, no i laseczki też w porządku :D .

Edit.

Zapomniałem o ocenie

7/10

Gdyby Duke'owie jeździli innym wozem byłaby niższa ocena, ale ponieważ to Dodge Charger to już na starcie +1ptk extra dostaje.

Edytowane przez samm-ur

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

MirrorMask - ten film, jesli to wogole mozna tak nazwac to jedna wielka pomylka. moze zalozenia byly inne ale dla mnie to jest 0/5

 

Walk the Line (Spacer po linie) - super nakrecony film, bardzo milo sie oglada. ciekawe zycie mial J.Casha ;] swietne role zarowno J.Phoenixa jak i Reese Witherspoon (brawa dla Reese!!!). film trzeba obejrzec do konca. mocne 4/5

wlasnie przed chwila obejrzalem "the mirror mask" i nie zgodze sie z powyzsza opinia,bo film poprostu nie jest dla wszystkich ,raczej dla kogos kto docenia artystyczne i plastyczne wyrazanie sie w filmach,moim zdaniem film byl bardzo dobry!!,a glowna bochaterka .mniam :), polecam kazdemu o bogatej wyobrazni i komus kto chcialby chwile odtechnac od filmow z poscigami zabijaniem itp -goraco polecam ,acha swietne efekty zrobione za pomoca kilku zwyklych pc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wczoraj oglądałem chyba po raz 3 albo 4 najlepszy zaraz za Terminatorem film Arniego :) I stanie się koniec (End of The Days) - bardzo dobry :) Na TVP2 wczoraj leciał o 23.10 :) Lubię klimaty religijne :) No i były przez 2momenty gołe cycki na ekranie (hiehiehie) :P Nie no tak poważnie film z dobrą grą aktorską (no może poza minami Arniego w pewnym momencie :P) i niezłymi efektami jak na 99 rok :) Udane połączenie tematyki końca świata, Y2K i rozwałki w stylu Arniego :) FIlm godny polecenia i obejrzenia :)

 

Ocena 8/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tego, że Terminator jest najlepszym filmem Arniego to chyba wszyscy się zgodą, ale numerem dwa IMO jest True Lies (Prawdziwe Kłamstwa) również nakręcony przez Wielkiego Mistrza Jamesa Camerona, tam to dopiero były efekty specjalne, a to 1994 rok.

W End of The Days...

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
jak staruszka rzuciła Arnoldem przez cały pokój a potem przygniotła fortepianem podczas gdy Arni w rękawach płaszcza ma ukryte dwa Glocki i zamiast ich użyć i rozmazać babcię po ścianie to leży i głupie miny robi.

I co to za imię Jericho, głupszego już wymyśleć nie mogli?

Moja ocena 6+/10

 

No i były przez 2momenty gołe cycki na ekranie (hiehiehie)

W którym momencie? Chyba przysnąłem akurat jak najlepsze leciało :mur: Edytowane przez samm-ur

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a poznaliście że Christine grała ta sama babeczka co gra Veronike w Prison break

 

ps. zeby nie było OT

 

obejrzałem ostatnio Dirty Deeds - taka sobie komedyjka amerykanska typu american pie o uczniach i ich perypetiach, o imprezach i szkolnej druzynie i o zawodach w robieniu roznych przekretów

 

mozna od biedy obejrzec niektore akcje całkiem fajne 5/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem Munich Spielberga, cóż moge powiedzieć, w końcu nakręcił coś godnego swojego nazwiska ;]]] No i gra tam Eric Bana, który rewelacyjnie zagrał w Troi. Długi bo ~3h ale gorąco polecam!!!

 

pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...