Skocz do zawartości
kucyk

Filmy - co warto obejrzeć?

Rekomendowane odpowiedzi

Ogladal ktos Dziekuje za palenie?

Ta, niecaly rok temu :]

Momentami naprawde potrafi rozbawic, ale nie spodziewaj sie jakiejs genialnej niezaleznej produkcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szef wszystkich szefów - jestem troche rozczarowany nowym filmem von Trier'a. Niby dramat niby komedia, a w sumie ani jedno, ni drugie. Scenariusz ciekawy, ale forma cięzkostrawna (podobnie jak w przypadku Dogville, choć tam puenta rekompensowała wszystko)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Night At The Roxbury - klasyk. Głupiutka, prosta komedyjka z dobrą muzyką, która bawi do łez. Nie tylko mnie z resztą :P 8/10

Noc w Roxbury w akademiku uznawany byl za kultowa komedie.

Na studiach ogladalem ja z 6-7x

"Whats up Dewi", "Did you grab my ass" do dzisiaj pozostalo u nas w potocznym jezyku jako pozdrowienia.

 

Ostatni Bastion - pierwszy raz widzialem ten film wczoraj na TVN. Swietny, piekny, boski. Dlaczego wczesniej go nie widzialem ?

9/10 !

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Policja zatrzymała tłumaczy filmowych dialogów

Policjanci zatrzymali dziewięć osób, które nielegalnie tłumaczyły dialogi z filmów i zamieszczały je na znanym serwisie internetowym. Zamknięto stronę, z której można było je ściągać.

Jak poinformował Zbigniew Urbański z Komendy Głównej Policji, polscy funkcjonariusze współpracowali w tej sprawie z niemieckimi kolegami i Fundacją Ochrony Twórczości Audiowizualnej.

 

- Strona polska znajdowała się na niemieckim serwerze - wyjaśnił. Zatrzymani to w większości osoby tłumaczące - "wpadli" na Śląsku, Podlasiu, w Krakowie i Szczecinie. Wśród nich jest też administrator strony internetowej z Zabrza. Grozi im do 2 lat więzienia. - Sprawa jest rozwojowa, niewykluczone są kolejne zatrzymania - dodał Urbański.

 

jakby sie ktos zastanawial czemu nie moze wejsc na napisy.org to juz wie

Edytowane przez Jin*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko dodam, że są już chyba 3 posty o tym newsie. ;)

 

W sobotę o 20:20 na tvp1 Crouching Tiger, Hidden Dragon, a w piątek o 23:05 na tvn Training Day, czyli Dzień próby. Polecam!

 

W piątek o 20:20 na tvp1 będzie można przypomnieć sobie coś z klasyki - Rocky.

 

Niedziela, tvp1, godzina 23:00 - Dogville. Też warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Wlaśnie obejrzałem Wiedźmina. LITOŚCI, jest to najgorszy polski film jaki widziałem. Przez połowe się śmiałem (jak zobaczyłem małego smoka, bazyliszka i Dunnego to prawie z krzesła spadłem) a przez dalszą część się pogubiłem w tych wątkach, ostro namieszali, z książką miejscami nie ma nic wspólnego. Nie polecam, unikać szerokim łukiem :lol:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pioorek@ Wiedźmina obejrzeć w wersji kinowej (nie chodzi o jakość a czas) to samobójstwo :D

Przecież oni nakręcili 14h zrobili z tego 2h i nie wiadomo o co chodzi... :D Polecam serial... Wtedy ten film rozszerza się z 2h do 14 i można ocenić to na jakieś [6/10] . Czyli jak najbardziej zdatne do oglądania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

No własnie nie wiedziałem miejscami co sie dzieje, Geralt jeżdził w te i z powrotem, a na serial raczej sie nie skusze, chodzi mi o wykonanie całości, wątpie że na potrzeby serialu aktorzy zagrali lepiej i zrobili sobie operacje plastyczne [;.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No co za ludzie.. :D przecież idąc tym tokiem rozumowania każdy serial to gniot, więc nie powinniśmy go oglądać, taka jest prawda, nie spotkałem serialu który niesie coś więcej niż wypełnienie naszego cennego czasu, ale i tak je oglądamy. Każdy z nas ma przynajmniej jeden serial który lubi,do którego wraca, no ale ok, wiedźmin przecież nie musi być tym serialem, ja na przykład obejrzałem go raz i tyle mi wystarczy...

 

Jestem świeżo po Źródle... Film... hm trudny, to na pewno. Stawia pewne warunki które musimy spełnić, żeby w ogóle dało się przez niego przejść. Konieczne jest skupienie od samego początku, luźne wiązanie niektórych faktów, pozwoli to na ogarnięcie całej fabuły która do końca i tak moim zdaniem nie jest spójna, jest to zlepek chaotycznych obrazów, który ma za zadanie pokazać coś więcej, czy mu się udało? Pod pewnym względem na pewno tak, ale czy można powiedzieć, że odniósł sukces? raczej nie. Dlaczego? Taki film jak ten niestety będzie miał bardzo wąską grupę fanów, no ale dobra o tym już nie będę się rozpisywał. Jako całość średnio mi się podobał, np. zakończenie w ogóle nie przypadło mi do gustu, ale na pewno nie jest to film przeciętny. Przyszedł czas na ocenę [7/10] . Jeżeli już po przeczytaniu moich słów ktoś stwierdzi, że taki film może nie być dla niego niech odejmie jeden od oceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio obejrzałem...

Letters From Iwo Jima - 8/10 - ciekawe ujęcie IIWŚ z perspektywy tych, którzy powszechnie uważani są za "złych" - Japończyków. Reżyser nie przesadził z ilością efektów specjalnych skupiając się na wewnętrznych przeżyciach i tragedii bohatera... i to się chwali.

 

Hannibal Rising - 6/10 - szczerze mówiąc jak dla mnie średni... Fabuła jakaś taka, powiedziałbym, że bardzo przewidywalna. W pewnym momencie myślałem, że nie dotrwam do końca, ale udało się jakoś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hannibal Rising - 6/10 - szczerze mówiąc jak dla mnie średni... Fabuła jakaś taka, powiedziałbym, że bardzo przewidywalna. W pewnym momencie myślałem, że nie dotrwam do końca, ale udało się jakoś.

Niestety prawda, film od samego początku do końca był do przewidzenia. To już się stało mocno oklepane... uraz z dzieciństwa + śmierć najbliższych = zemsta. Stare jak świat i nic nowego ten film nie wniósł. Film trawa 2h ale skrócił bym go o godzinke, a resztę sam bym sobie dopowiedział. Heh... i jeszcze zakończenie, wydawało mi się, że patrze na jakiś serial i zaraz wyświetli się napis CDN. +1/5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Number 23 – 6/10 poczatek ciekawy, pozniej jest nudno a koniec nie zaskakuje tak jakby sobie zyczyli tego tworcy

Stomp The Yard – 7,5/10 dosc wysoko ze wzgledu na tematyke i Meagan Good-taka ciekawostka w filmie nie ma ani jednej białej osoby nawet wsrod statystow-przynajmniej ja sie nie dopatrzylem - troche to przykre. schemat raczej utarty(taniec, strata bliskiej osoby, nowy start i nieprzychylne srodowisko) ale film jak najbardziej godny polecenia.

Edytowane przez Yearman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

epic movie - 1/10, najsłabsze momenty dowolnego scarry movie to wyżyny niedostępne dla tego filmu ;)

 

hot fuzz - mi się podobał, takie mocne 6/10

 

smokin' aces - dobre szybkie kino, bez przedłużaczy, bez wypełniaczy. wciaga. imo 8/10, jako ciekawostka film z benem alfekiem a nagrał się tam jakieś 3 sceny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Letters From Iwo Jima

Szczerze spodziewałem sie po tym filmie czegos lepszego. Myslalem ze nadrobi braki pozostawione przez Sztandar Chwaly. Odarzu napisze ze nie jest to film slaby, momentami bardzo dobry, jednak sie przeliczylem. Za malo wojny w wojnie, zbyt malo scen batalistycznych, dla ktorych glownie ogladam tego typu filmy. Rezyser skupil sie bardziej na tym co mysleli japonczycy w czasie wojny, jak wyobrazali sobie amerykanow i jak bardzo podobni sa zolnierze, mimo tego iz walcza po roznych stronach. Ladne efekty, dobra rola przybylego generala, znosna muzyka i oprawa. Tak czy inaczej dalej czekam na jakis konkretny film wojenny, typu Szeregowiec Ryan ;)

7/10

 

Monachium

Pare dni temu byla premiera na C+. Nie wiem dlaczego, ale wczesniej ominalem ten film, moze temu ze slyszalem wiele opinii ze jest nudny i monotonny. Mimo wszystko wygodnie sie ustawilem w fotelku i film szybko zaciekawiil i "pochłonął". Lubie ogladac tego typu spiskowe akcje, zamachy, podstepy i zdrady. Przedstawione zostaja losy kilku Żydow ktorzy w ramach zemsty chca zabic ludzi stojacych za krwawym zamachem na Izraelskich olimpijczykow. Rezyser ich nie ocenia, tylko przedstawia motywy dzialania. Nie usprawiedliwia zamachowcow. Po pewnym czasie mozemy dostrzec, ze zemsta przeradza sie w krwawy pojedynek, w ktorym ginie mnostwo ludzi. Jest to bledne koło, w ktore wpadly znienawidzone przez siebie narody. I wszystko to przez kawalek ziemi... Gra aktorksa na bardzo wysokim poziomie, rowniez roznego typu booom'y i kabooom'y wygladaja znakomicie, muzyka takze moze sie podobac.

8.5/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Epic Movie 5/10 Niby to śmieszne ale jakoś tak dla mnie nie bardzo.Nie wiem może ten typ humoru już mi się przejadł czy coś ?! Na nudny wieczór na 'odmóżdżenie" jak znalazł w innym wypadku lepiej omijać z daleka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chłopie on ma takie końskie zdrowie ze nie jednego z nas przezyje ;)

 

Let's Go to Prison glupawa komedyjka, mala odskocznia od prison break [;

 

Nawet sie usmialem z niektorych dialogow 7/10

początek wymiatał w całosci potem to troche romans sie zrobił:D Edytowane przez sawyer188

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...