Skocz do zawartości
kucyk

Filmy - co warto obejrzeć?

Rekomendowane odpowiedzi

Jutro na polsacie będzie Solaris, ostatnio oglądałem to jakiś czas temu i pamiętam, że podobało mi się... Więc jutro na 100% też obejrzę, ciekawe czy po kilku latach będę odbierał ten film tak samo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie, może ktoś skojarzy film:

Oglądałem kilka lat temu w TV. Był o dwóch bunkrach na jakiejś planecie, a w nich dwa walczące z sobą wojska. Pomiędzy nimi pustynia pełna robotów nazywanych ostrza - które gdy ktoś tylko wszedł na piasek wyskakiwały spod piasku i cieły ludzi na kawałki. Potem jak się okazało roboty same zaczeły tworzyć własne nowe modele, znacznie bardziej niebezpieczne - wyglądające jak ludzie.

 

Czy ktoś kojarzy jaki był tytuł filmu? Bo chętnie bym jeszcze raz obejrzał, ale nie udało mi się nic znaleźć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premonition pol Przeczucie kawal fajnego zakreconego filmu, niby romansidlo, niby dramat, ale ma cos w sobie. Ogladalem z kobitka i nie zaluje nawet minuty poswieconej na ten film. Poczatek dla mnie ciut nudnawy i oklepany, ale z czasem fajnie sie rozwija. Cala ukladanka zaczyba miec sens 8,5/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wam rzucę Porky's :P Moja rodzicielka poprosiła żebym skombinował jakoś bo nawet w wypożyczalniach nie ma już. Film z lat 80, protoplasta American Pie itp. Chyba pierwsza taka amerykańska komedia, ze zboczonymi i nagimi scenami. Jeśli ktoś lubi AP (a kto nie lubi?) to polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reaping, The (Plaga) - Na początku bardzo nudny i ogólnie dałbym 2, ale później film nabiera klimatu i ciekawie to rozwija. Niezła rola tej małej; ciekawe efekty. Temat plagi świeży aczkolwiek... No cóż, ogólnie 3/5

 

Hills Have Eyes 2, The (Wzgórza mają oczy 2) - podobnie jak to miało miejsce w 1wszej części stawiam 0/5, uważam, że takie produkcje to najgorsza BEZNADZIEJA jaką można stworzyć. to nie jest wogóle horror, a pierwsza scena przyprawia o obrzydzenie. Całość obejrzałem w niecałe 30min. NIE POLECAM!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie, może ktoś skojarzy film:

Oglądałem kilka lat temu w TV. Był o dwóch bunkrach na jakiejś planecie, a w nich dwa walczące z sobą wojska. Pomiędzy nimi pustynia pełna robotów nazywanych ostrza - które gdy ktoś tylko wszedł na piasek wyskakiwały spod piasku i cieły ludzi na kawałki. Potem jak się okazało roboty same zaczeły tworzyć własne nowe modele, znacznie bardziej niebezpieczne - wyglądające jak ludzie.

 

Czy ktoś kojarzy jaki był tytuł filmu? Bo chętnie bym jeszcze raz obejrzał, ale nie udało mi się nic znaleźć.

Z opisu wynika ze to moze byc Tajemnica Syriusza... Chociaz nie ogladalem wiec ne jestem pewny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Black Snake Moan - Kurde co za film ;o Niezły klimat (najlepsza scena imo to moment jak Laz zaczyna grać na elektrycznej w czasie burzy!!!), dobre role Ch.Ricci i S.L.Jacksona (oczywiście zniewieściały G! Timberlake musiał sie pojawić), muzaaa oraz sam fakt, że jednak film ma dosyć niestandardowe przesłanie jak na tego typu filmy - sprawiają, że pokuszę się o 4/5 ;s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dom latających sztyletów - rany, dlaczego ja tego filmu wcześniej nie widziałem? Coś przepięknego. Świetny wizualnie i wciągająca historia. Nie lubie azjatyckiego kina ale taki filmy ja "Dom latajacych sztyletów" i "Przyczajony tygrys..." naprawde warto obejrzeć. 9/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dom latających sztyletów - rany, dlaczego ja tego filmu wcześniej nie widziałem? Coś przepięknego. Świetny wizualnie i wciągająca historia. Nie lubie azjatyckiego kina ale taki filmy ja "Dom latajacych sztyletów" i "Przyczajony tygrys..." naprawde warto obejrzeć. 9/10

No to obejrzyj jeszcze Hero z Jetem Li. Równie piękny film... Co ja piszę, przecież to najlepszy film z tej trójki.

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Ogólnie jeśli ktos ocenia ten film negatywnie to albo nie rozumie go lub konwencji w jakiej został zrobiony, albo nie lubi tego typu filmów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Atoli te całe Sztylety odstają (imo) poziomem od Hero czy P. T. U. S. i to dość znacznie. Jakies takie zbyt nudnawe miejscami (ale moze juz źle pamiętam, bo dawno oglądałem).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Własnie bylem na Zodiacu. Polecam, film troche dlugi i 'nudnawy miejscami', ale ogolnie mi sie podobal, a zakonczenie - LOL! ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Black Snake Moan - Kurde co za film ;o Niezły klimat (najlepsza scena imo to moment jak Laz zaczyna grać na elektrycznej w czasie burzy!!!), dobre role Ch.Ricci i S.L.Jacksona (oczywiście zniewieściały G! Timberlake musiał sie pojawić), muzaaa oraz sam fakt, że jednak film ma dosyć niestandardowe przesłanie jak na tego typu filmy - sprawiają, że pokuszę się o 4/5 ;s

trochę dziwny ten film, ale nie mogę powiedzieć że jest zły :)

 

ja właśnie skończyłem Stealing Beauty Bertolucciego z Liv Tyler. Moja laska mówi, że nudny, ale dla mnie ten film ma ładunek emocjonalny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pathfinder - Film miejscami ciekawy ale dla mnie troche zbyt bajkowy. 6/10

 

Shooter - Bardzo przyjemnie sie go ogladalo, nie ma szans zeby sie przy nim nudzic, mnóstwo akcji, dobra fabula. 8/10

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Testosteron to nie taki zly film jak pisaliscie. W sumie mialem kiepski klimat bo synek mi przeszkadzal, narzeczona bolal brzuch i sie jakos specjalnie skupic nie moglem ale teksty niekiedy byly przednie. Film madry, komedia bez Pazury (a o to dzisiaj ciezko) za to z aktorami ktorych cenie i lubie. Swietne kreacje aktorskie i faktycznie w teatrze to musi byc cos pieknego. Moze sie jeszcze wybiore na sztuke. Dla mnie film najlepszy z polskich jakie ostatnio widzialem - 7/10 Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Job, czyli ostatnia szara komórka - przypadkiem obejrzałam kawałek (mąż sobie puszczał) i stwierdziłam, że dawno większego gniota nie widziałam (no, w sumie staram się unikać ), po półgodzinie (aż tyle wytrzymałam?!) nie zdzierżyłam i poszłam czytać książkę.

Dno i pół metra mułu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie poraz kolejny obejrzałem Equilibrium. Mimo późnej pory ani razu nie ziewnąłem, film naprawde wciąga. Świetne sceny walki, historia, porównanie Kleryka kiedy brał lek i kiedy przestał. Mimo, że nie wszyscy mają pochlebne opinie na temat tego filmu, ja będe go chwalił, bo IMO jest znacznie lepszy od Matrixa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo przyszłość, po wojnie, "prawdziwi" ludzie ukrywają sie w podziemiu, no i przedewszystkim efektowne walki. Dlatego jest porównywany do Matrixa.

Mad Maxa też będziesz porównywał do Matrixa? Spełnia on wszystkie elementy, które wypisałeś. Więc jak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No w Mad Maxie nie nosili tych śmiesznych uniformów. A dalej to nie wiem, MM nie oglądałem, wiec sie nie wypowiem. A dlaczego jest porównywalny to podałem takie pierwsze z brzegu które mi przyszły do głowy powody.

 

 

MM - Mad Max

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apropos MadMaxa, to wczoraj po raz pierwszy obejrzalem 1 czesc i stwierdzam, ze takiego szamba to dawno, dawno, dawno nie widzialem... film totalnie mierny! Az sie boje ogladac czesci 2 i 3 :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Jak dla mnie walki sa troche przesadzone, w Matrixie wygladalo to powazniej, tutaj koleś robi jakies obkręty, wyrzuca magazynki w powietrze, lapie je, robi znow cos smiesznego itp. Jak dla mnie marna kopia Masmixa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...