Skocz do zawartości
kucyk

Filmy - co warto obejrzeć?

Rekomendowane odpowiedzi

Dajcie spokoj. Rozumiem ze film to nie tylko akcja, ale tutaj nawijali o [gluteus maximus] marynie, strescili jeden film, opowiedzieli ze 3 historyjki, bez ktorych mozna by sie spokojnie obejsc. Moim zdaniem jakas godzina filmy do smieci. Ostatnia scena, hmm, 15 minut rozmowy z corka, 10 minut wypytywania prze Billa i 20 sekund akcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kill Bill 1 i 2 cudo.

LOTR trylogia w wydluzonych wersjach cudo

Star Wars OT cudo, NT z koniecznosci swietne uzupelnienie do OT

 

Nie bede wymienial calej swojej filmologii i opisywal jej wiec powiem tylko co ostatnio widzialem.

 

Pojutrze - epoka lodowcow w dwa dni - wiec sobie wyobrazcie co za szmira. Patos ojciec-syn :)

 

Final destination 1 i 2 - wielu mi polecalo, chyba mnie nie lubia bo takiego g**** dawno nie widzialem. Swietny pomysl ale Amerykanie oczywiscie go spartolili. Chcialbym widziec cos takiego w Europejsckiej wersji.

 

21 gramow - jak zwykle genialny Sean Penn. Jeden z najlepszych filmow jakie widzialem w tym roku. Oczywiscie rezyser nie jest Amerykaninem i to widac odrazu.

 

Ogolnie rzecz biorac polaczenia Amerykanskich aktorow (ale tych naprawde dobrych) z Europejskimi rezyserami wychodza najlepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kill Bill 1 i 2 cudo..

Większej kichy nie widziałem

 

LOTR trylogia w wydluzonych wersjach cudo

ogólnie OK, miejscami nudne

 

Final destination 1 i 2 - wielu mi polecalo, chyba mnie nie lubia bo takiego g**** dawno nie widzialem. Swietny pomysl ale Amerykanie oczywiscie go spartolili. Chcialbym widziec cos takiego w Europejsckiej wersji.

Szczerze mówiąc nie znam osoby, której by ten film się nie podobał. Jak dla mnie super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snatch - jak dla mnie to film wart każdej spędzonej przy nim minuty. Uwielbiam te kontrasty Angole - Amerykany :D Poza tym, moim zdaniem, świetnie wyreżyserowany, genialne dialogi i mówcie co chcecie, ale genialnie zagrana rola cygana przez Brada Pitta :P Moze jako klasyczny lovelas filmowy nie mieści się w ramce klasycznego cygana, ale zagrał genialnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem i polecam :

- Rear Window (Okno na podwórze) - klasyka Hitchcocka

- 2009 Lost Memories - niezłe koreańskie kino akcji

- Una Pura Formalita (Czysta Formalność) - warto zobaczyć duet Depardieu&Polański

- Innocent Blood - Anne Parillaud (vel Nikita) jako cholernie silny i seksowny wampirek:)

 

c.d.n.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snatch - jak dla mnie to film wart każdej spędzonej przy nim minuty. Uwielbiam te kontrasty Angole - Amerykany :D Poza tym, moim zdaniem, świetnie wyreżyserowany, genialne dialogi i mówcie co chcecie, ale genialnie zagrana rola cygana przez Brada Pitta :P Moze jako klasyczny lovelas filmowy nie mieści się w ramce klasycznego cygana, ale zagrał genialnie :D

Lock Stock & 2 Smoking Barrels --> nawet lepszy niz Snatch, te same klimaty

 

a co do innych filmow, ktos tu pisal o Almodovarze (chyba ja :P), fajny filmik to "Porozmawiaj z Nią"

 

Kolejny wart obejrzenia filmik to 'Zakochany bez pamięci' z Jimem Carrey'em

 

Ostatnio jeszcze jakis chlam ogladalem "Malibu's Most Wanted", nie tykac tego!

 

Cos tam jeszcze ogladalem (Ja Robot, Rrrrr) Ten pierwszy jeszcze jako tako, drugi dla dzieci, bo mnie nie smieszyl

 

A wracajac do trylogii to Ojciec Chrzestny jest super

 

PS

 

Ktos pisal, ze LOTR to najgorszy syf

pogratulowac gustu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie

(lubie takie komentarze hehe LoL)

Niewiem czy już ktoś wspominał o takim filmie Night at the roxbury (noc w roxbury) bo niechciało mi sie czytać topicu.wracając do filmu to jest najlepsza i zarazem najgłupsza komedia jaką widziałem !!!! jest trochę stara bo z 1998 ale full wypas.Same zwały

 

PS zna ktoś może podobne filmy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam klasyki kina z Humphrey'em Bogartem - Sokół Maltański, Sahara, Konwój, Skarby Sierra Madre, Key Largo.

Casablanca, gdzie Bogartowi partneruje boska Ingrid Bergman to już zupełnie inna historia. Ten film trzeba oglądać z dziewczyną sącząc dobre wino, a wrażenia będą niesmowite :D - idealna propozycja na któryś z długich jesiennych wieczorów (sam sprawdzałem).

 

Poza tym polecam filmy na podstawie powieści Alistaire'a MacLeana : Działa Nawarony oraz Tylko dla orłów.

 

Na koniec proponuję spaghetti westerny Sergio Leone z niesamowita muzyką Ennio Morricone - Za garść dolarów, Za garść dolarów więcej, Dobry Zły i Brzydki oraz Garść dynamitu. Wspomnieć należy jeszcze o Pewnego razu na dzikim zachodzie, które nakręcone już dla Amerykanów ma swój urok oraz Claudie Cardinale w obsadzie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie 

(lubie takie komentarze hehe LoL) 

Niewiem czy już ktoś wspominał o takim filmie Night at the roxbury (noc w roxbury) bo niechciało mi sie czytać topicu.wracając do filmu to jest najlepsza i zarazem najgłupsza komedia jaką widziałem !!!! jest trochę stara bo z 1998 ale full wypas.Same zwały 

 

PS zna ktoś może podobne filmy

Road Trip

Zoolander

Orgazmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja wam poradze tak:

idziecie do wyporzyczalni video ze swoją brygadą, bierzecie najtańszy horror [ u mnie wymaga to poświęcenia 1zł ] i idziecie oglądać.

my wczoraj trafilismy na coś w stylu obcego tyle że jeszcze starszego i totalnie beznadziejnego. słowem śmiech co nie miara.

polecam takie akcje.

 

 

aha tytuł tego filmu to galaxy of terror. POLECAM :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a więc tak ....

 

wyszedł wreszcie Ghost in the shell 2 :D ( wreszcie )

 

polecam także :

 

- Kręgosłup diabła ( ciekaw y film .. z serii 6 zmysłu i ringu )

- The Exorcist The Beginning 2004

- The terminal

 

i również

 

- Ja robot ( myślałem iż będzie to totalna kicha ale nawet nawet )

 

z ostatnio objeżanych dość słabych to :

 

- hellboy

- punisher

 

ubdate

 

a ja wam poradze tak:

idziecie do wyporzyczalni video ze swoją brygadą, bierzecie najtańszy horror [ u mnie wymaga to poświęcenia 1zł ] i idziecie oglądać.

my wczoraj trafilismy na coś w stylu obcego tyle że jeszcze starszego i totalnie beznadziejnego. słowem śmiech co nie miara.

polecam takie akcje.

 

 

aha tytuł tego filmu to galaxy of terror. POLECAM :D

heheh... czasami mamy podobne pomysły z kumplami ... ostatnim razem wysłałem dwóch ziomkow po film, a ja poszlem po magnetowid do domu.. przyjechali mi z 2 filmami

 

- nocny łowca

- wąż i coś tam .....

 

miały to być horrory, ale tak sie uśmialiśmy z ich głupoty że pozniej musiałem 2 tygodnie zbierać się do kupy bo byłem taki ogłupiały ( poprostu zlasowały mi mozg 8O )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mortal Kombat Anihilation - niestety nieobejrzałem do końca bo tak kretyńskie filmy niestety mnie dobijają. Niedość że efekty specjalne jak by w paincie przez 3 latka zrobione to dialogi jak by niepełno sprawni rozmawiali i to nie ze sobą. Wydawało mi się że polscy "HAKERZY" to jest porażka, niestety ten film przebija wszystko. Mimo że obejrzałem pierwsze 30 min reszte na przewijaniu w ciągu minuty to przez 3 godziny po tym czułem się przynajmniej o połowę głupszy.

 

No i ciekawe z czym teraz wyskoczy DiCaprio bo jak wszyscy wiedzą rozpętała się mała wojna.

 

Titanic - DiCaprio - Musimy go oglądać przez 3 godziny, chodzi w obcisłych ciuszkach, pokazują go że klasa wyższa go akceptuje, ma fajną panienkę (którą niejest zainteresowany bo lubi płeć przeciwną), scena gdy umiera trwa powyżej 3 minut, przygląda się temu panienka, w tle leci smutna muzyczka.

 

Troy - Brad Piitt - Musimy go oglądać przez 3 godziny, chodzi w skurzanej sukience "mini" i do tego ma pelerynką, pokazują go że klasa wyższa go akceptuje, ma fajną panienkę (którą niejest zainteresowany bo lubi płeć przeciwną), scena gdy umiera trwa powyżej 3 minut, przygląda się temu panienka, w tle leci smutna muzyczka.

 

No cóż zobaczymy z czym wyskoczy teraz DiCaprio - bo przecież niepozwoli sobie odebrać nagrody za "pedałka stulecia"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zoolander - całkiem niezłe

Starsky & Hutch - Ci sami główni bohaterowie co wyżej - też może być

Ong-Bak - muszę się nauczyć Thailandzkiego - albo poczekać aż będą napisy - ale nawalają się goście całkiem fajnie.

 

Życie sexualne ziemian - No cóż Carmen Electra (lub jak kto woli Tera Patric) w komedi o sexsie - czy trzeba coś więcej pisać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zoolander - całkiem niezłe

Starsky & Hutch - Ci sami główni bohaterowie co wyżej - też może być

Ong-Bak - muszę się nauczyć Thailandzkiego - albo poczekać aż będą napisy - ale nawalają się goście całkiem fajnie.

 

Życie sexualne ziemian - No cóż Carmen Electra (lub jak kto woli Tera Patric) w komedi o sexsie - czy trzeba coś więcej pisać ?

właśnie zapomnialem o tym filmie .. a napisy do niego są juz dawno :?

 

 

- nocny łowca

- wąż i coś tam .....

"Wąż i tęcza" ?

taaak .... bardzo ambitny film

 

ubdate

 

ze starych filmof to boska jest "Martwica mózgu" :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ONG BAK jest swietny o ile ktos lubi filmy skosnych bo w takiej atmosferze jest utrzymany Gosciu jest niesamowity momentami leprzy w powietrzu od JEt'a dosieznego ma chyba z 1.40 z rozbiegu no i moglby z powodzeniem uprawiac LE PARKOUR . TCOR jako seqel PITCH BLACK jest swietny dawno nie mielismy dobrej fantastyki w stylu klasycznym czyli statki , rody , rasy , planety . Bardzo mi sie podobal bylem wrecz zachwycony . Zeje... design statkow wogole rasa NECRO wymiata .Elementari tez sa swietne . Nie wiem czy przygladaliscie sie zbrojom i wystrojowi oraz jednostkom he he . Naprawde okej . A jak ktos mowi ze to nedzna kontynlacja to sorry wspolczuje chyba niedowidzi i nie doslyszy :] Niech mi powie co w tym filmie jest zje.... :]

Teraz przymiarka do HELLBOY !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz przymiarka do HELLBOY !!

helllboy ze wszystkich ekranizacji komiksof jest chyba najlepszy ( choć i tak slaby ) jeśli chodzi o calokształt...

z tego co ja widzialem to taki troche *dla dzieci* ale tez wydzialem tylko urywki i nie bede sie wypowiadal do konca. moglem go sobie przegrac od kolegi ale wolalem inne jakies filmy, moze nastepnym razem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shaun of the Dead -    parodia świtu żywych trupów  :mrgreen:   nakrecona przez brytyjczyków , odjechany angielski humor  :D , film pierwsza klasa .

 

Moja ocena 9/10 !

 

 :!: Goraco Polecam :!:

Potwierdzam :D zaraz po eurotrip to najlepsza komedia jaką widziałęm w tym roku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...