Skocz do zawartości
kucyk

Filmy - co warto obejrzeć?

Rekomendowane odpowiedzi

jako ze dzis na kanałach mi dostepnych puszczaja najsłabsze mecze LM jakie mogli wybrac manczesterek i realek to oleje LM i skusze sie na cos innego a mianowicie na

 

 

- "Nick of Time" z dżony depem , filmik nawet nawet lajtowy dobre jest w nim to ze trwa tyle ile powinien (ci ktorzy ogladali moze wiedza o co chodzia amoze nie ;) ) seans zaczyna sie o 21;30 na TVN

 

 

a chwilke ponim leci prawdziwy rarytas

 

- "American History X" Norton "..zęby na krawężnik .." i wszystko jasne POLECAM seans zaczyna sie o 23;40 na TVN7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Old boy fajny... a tak poza tym dla tych co ogladali Eurotripa sciagnijcie sobie piosenke; Lustra: Scotty doesn't know... Zajebiaszcza melodia :D

 

Przekręt doskonały (Rachel Weisz, reszty nie pamietam) - fajny film o oszustach

 

Secret Window (Johny Depp)

 

dzisiaj bd oglądał to co polecal LPC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wam powiem tyle: NIE OGLĄDAJCIE "Obcy kontra Predator".

 

Jakby to powiedzieć. Ten film to prawie parodia obcego i predatora.

 

Chyba że ktoś nigdy wczesniej nie oglądał zadnej czesci obcego lub predatora, to przynajmniej nie zauwazy jak ten film słaby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dead End - nastawiałem się na dobry old-schoolowy horror, ale się przeliczyłem. Szkoda prądu.

Jeżeli ktoś lubi cięższe filmy, polecam 'Symetrię' - o ile ktoś jeszcze tego nie oglądał. Naprawdę dobre kino.

Oprócz tego co ostatnio mi się podobało:

Mystic River

Taking Lives

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wam powiem tyle: NIE OGLĄDAJCIE "Obcy kontra Predator".

 

Jakby to powiedzieć. Ten film to prawie parodia obcego i predatora.

 

Chyba że ktoś nigdy wczesniej nie oglądał zadnej czesci obcego lub predatora, to przynajmniej nie zauwazy jak ten film słaby.

Taa... A vs P to porażka na calej linii:/

Jako zagorzaly fan zarówno aliena jak i predatora wybrałem sie do kina na pokaz przedpremierowy. Nie żebym żalował (wypadało iść do kina choćby dla zasady), ale film jest mierny. Mógłbym napisać tutaj pokaźną recke na ten temat, ale nie warto :? . Może powiem tylko, ze postać predatora wola o pomste do nieba.

 

Jak ktos chce sobie cos na ten temat poczytać, to polecam ten wątek z filmweb'u - w pelni solidaryzuje sie z gosciem od najdłuższego posta :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj są lekkie tytuły, które również polecam fanom lat '80, do których sam należę :)

 

Tango&Cash

Rocky 1, 2, 3, 4, 5

Running Man The

Universal So...

Co do tych starych to polecam rowniez "48 hours" i "Another 48 hours" z nickiem nolte i eddy murphy, "evil dead 1,2" - komedia horror, mad max 1,2 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio mnie ostro wzielo na Almodovara, ale mam juz jego filmow serdecznie dosc.

Złe wychowanie, którym się wokół zachwycają, jest niesmaczne i odpychające. W ogóle jak tak spojrzeć na całokształt twórczości tego pana, to widac pewien schemat...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na "Kwiecie mojego sekretu" można się zrzygać z nudów...

Za to "Kika" i "Wszystko o mojej matce" jest całkiem niezłe :)

Aha! Polecam "I Twoją matkę tez". Fajny film. Myślę, że każdy chłopak, jako nastolatek marzył o czymś takim 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boondock saints, Lock stock & two smoking barrels, Snatch. Polecam wszystkie 3, mają specyficzny klimat i świetną fabułę.

Open water - jako tako trzyma w napięciu

Chronicles of riddick - Świetny film, trwał 2 godziny i ani sekundy się nie nudziłem. Oczywiście dla fanów Sci-fi oraz postaci twardziela jakiego w większości filmów gra Vin Diesel :) Pitch black (pierwsza część) było moim zdaniem nudne.

Resident evil 2: apocalypse - Całkiem niezły, nie rozczarowuje.

Mean girls - Przyjemna komedia, może nie to co Eurotrip, ale potrafi rozbawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Grudge (japońska wersja) - fenomenalny horror - trzyma w napięciu od 1 sekund do końca napisów :>

 

The Grudge 2 (japońska wersja) - troche mniej fenomenalny squel, ale również warty polecenia ! ;)

 

Dirty Dancing (1) - moim zdaniem dużo lepszy od 2... przyjemne

 

Człowiek w ogniu - jeden z lepszych filmów akcji wydanych w ostatnich miesiącach - składne i poruszające ;)

 

50 Pierwszych Randek - bardzo pzyjemna komedyjka romantyczna, wsam raz na niedzielne popołudnia z ukochaną ;)

 

Donnie Darko - momentami nudny, zakręcony bardziej niż filmy Lyncha... Takie blee :/

 

Dziewczyna z sąsiedztwa - lekkie, zbyt lekkie - nawet jak na komedie :/

 

Hellraiser - dobre to było może 20 lat temu - kiczowata opowieść o demonie :/

 

Ong-Bak - typowe łubu-dubu z porażającymi dialogami :P

 

Tyle...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktos pisal, nie wiem czy jak czasami nie pisalem :P ...

 

...ale stara trylogie Gwiezdnych Wojen KAZDY musi zobaczyc.

A to jest ktoś kto jeszcze nie widział?

ja :oops:

 

Ale w najblizszym czasie mam zamiar przez to przebrnac - zdaje sie, ze ostatnio wyszla jakas platynowa edycja na DVD

 

 

Zapomniałbym polecić dwóch wspaniałych filmów:

 

Buddy (Kumple)

Noi Albinoi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz ja, to co obejrzałemw ostatnich dniach:

Man On Fire - nainteligentniejszy film o zabijaniu jaki widziałem! polecam gorąco

Bourne's Supremacy - fajny szpiegowski thriller

Wysyp Żywych Trupów - moze być, choć nie poraża

Texas Chainsaw Masacre(tej nazwy imo nie powinno się tłumaczyć, bo po angielsku brzmi świetnie ;) )(ta nowa wersja) - za pierwszym razem to kwintesencja dobrego horroru - straszny i tajemniczy na pczoatku, pod koniec moze trochę przedobrzony i nierealistyczny...ale przez pierwszą godiznę czułem się jak przy serii Silent Hill....powalało tajemniczością a nie krwią...(nie oglaałem jedynki, więc kompletnie nie wiedziałem oco chodzi w fabule rpzed obejrzeniem filmu)

Spiderman 2 - ładna opowiastka o komiksowym superbohaterze....mam sympatię do tego filmu bo Kirsten Dunst uharakteryzowana tam na Mary Jane jest bardoz podobna do baaaaardzo waznej dla mnie osoby ;)

Desperado 2 - zżynka z poprzednich częsci...kicz raczej...

King Artur - Keira Kinghtley w jednej z głównych ról i dobra obsada, ciekawa akcja....moim zdaniem równa się, jeśli nie rpzewyższa trylogię o władcy pierścieni...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

King Artur - Keira Kinghtley w jednej z głównych ról i dobra obsada, ciekawa akcja....moim zdaniem równa się, jeśli nie rpzewyższa trylogię o władcy pierścieni...

Nie no króla artura przyrównuje do władcy pierścieni 8O :lol: :?:

o co chodzi ?

 

btw IMHO

troche nudny był ten artur jak dla mnie, chyba, że nastroju wtedy nie miałem na taki film, ale wykonanie było solidne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...