Skocz do zawartości
kucyk

Filmy - co warto obejrzeć?

Rekomendowane odpowiedzi

 

King Artur - Keira Kinghtley w jednej z głównych ról i dobra obsada, ciekawa akcja....moim zdaniem równa się, jeśli nie rpzewyższa trylogię o władcy pierścieni...

Nie no króla artura przyrównuje do władcy pierścieni 8O :lol: :?:

o co chodzi ?

 

btw IMHO

troche nudny był ten artur jak dla mnie, chyba, że nastroju wtedy nie miałem na taki film, ale wykonanie było solidne

a an mnie z kolei władca pierścieni nie podziałał - moze jestem dziwny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodgeball - fajna nawet, momentami całkiem śmieszna amerykańska komedia :D

 

Rybki z Ferajny - O Wu En Zet 8)

 

Sky Captain i Świat Jutra - osobiście nie lubie takich filmów, ale do obejrzenia ... momentami nudny

 

NIkotyna - fajna czarna komedia, ktorej motywem przewodnim jest ;) a zresztą obejrzyjcie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym obejrzeć jakas fajną koedie>co mi polecicie ?? wole coś takiego w stylu Noc w Roxbury lub coś innego byle super żebym się nienudził :) niemusi to być hit tylko źeby był super albo strasznie głupi np jak How High

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biker Boyz - dla fanow F&F na motorach. Torque to kiepski zart w porownaniu z BB. Mniuuut. I jeszcze ta czekoladka w jednej z glownych rol. mniam.Biker Boyz - dla fanow F&F na motorach. Torque to kiepski zart w porownaniu z BB. Mniuuut. I jeszcze ta czekoladka w jednej z glownych rol. mniam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miłośnikom zakręconych klimatów typu Butterfly Effect polecam :

One Point O (o schizowanym informatyku)

I Inside (scenariusz podobny do Butterfly Effect )

 

Dla tych co lubią sobie zapalic (ale nie papierosy :D) przy filmie:

parodia horrorów: Monster Man

 

Niepolecam:

Blessed (thriller, scenariusz oklepany juz widzialem podobny film, zero klimatu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The SAW...najbardziej miażdżący film jaki widziałem, ciężkie i mocne kino...coś w stylu "Seven", ale moim zdaniem lepsze...mocniejsze, mroczniejsze i siadające bardziej na psychę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie nie trybie amerykańskich komedii, ale ostatnio obejrzałem "Harold And Kumar Go To White Castle" - wybitnie mnie rozwaliła, praktycznie co 5minut leżałem na podłodze, zwijając się ze śmiechu :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez polecam SAW...film wrecz genialny!!!! a zakonczenie??? hohohohohoho...w zyciu bym nie przypuszczal takiego czegos!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

24:

 

Niedlugo koncze ogladac 2 sezon serialu 24 i jestem tak samo zachwycony jak po 1 odcinku pierwszego sezonu. Akcja caly czas trzyma w napieciu, wspaniala gra aktorska (szczegolnie Kiefer'a Sutherland'a).

 

1 sezonu nie ogladalem na polsacie, swierdzilem wtedy, ze to nie ma sensu, czekac tydzien na jeden odcinek, w przerwie reklamy, w dodatku z lektorem. 1 sezon obejrzalem w sumie nie dawno (zajelo mi to 7 dni) i jeszcze zostaly mi 2 odcinki drugiego sezonu.

 

Jest to napewno najlepszy serial jaki kiedykolwiek powstal.

 

Polecam wszystkich, ktorzy jeszcze nie ogladali, przypominam, bodajrze 9 stycznia rusza 4 sezon na kanale FOX... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sky Captain And The World Of Tomorrow - bleee troszke przynudnawy ;)

Alien vs Predator - zajemglisty ;D Walka 2 gigantow ;]

Collateral - "Zakładnik" - super, mi sie podobal ;]

Ogladalem jeszcze

First Daughter z Katie Holmes - ale taki sredniawy filmik..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

własnie obejrzałem film "SAW" ..hmmm uczucia mam mieszane ....

 

 

UWAGA DALSZY CIĄG ZAWIERA SPOILER(czyli po polsku streszczenie pewnych fragmentów filmu) JESLI NIE CHCESZ SOBIE PSUC ZABAWY Z OGLĄDANIA FILMU TO NIE RADZE CZYTAC DALEJ ...OSTRZEGAŁEM

 

..z jednej strony trzyma w napięciu i nawet ciekawy pomysł a z drugiej strony jak sie go oglada to sie ma wrazenie ze "to wszystko juz gdzies było ale lepiej np "SIEDEM") generalnie film jest dobrze zrobiony ale ma jedną powazną wadę .....

 

 

.....jest po prostu przekombinowany :? jak sie go ogląda to caly czas sie mysli .."czym nas tu jeszcze scenarzysta zaskoczy" (ciekawostka: scenariusz filmu napisał ten młodszy chłopak przypięty do sciany).

 

.film mniej więcej do połowy trzyma sie nawet kupy , potem jest jedno wielkie zaskakiwanie widza, i od połowy filmu absurd goni absurd , moment w którym na koncu filmu główny ZŁY podnosi sie z podłogi i sciąga charakteryzację rozbawił mnie i zasmucił :? + :lol: scenarzysta pewnie miał takie przemyslenia: "widz bedzie myslał ze to ten , a my go zaskoczymy, potem bedzie myslal ze to tamten ...a my znowu go zaskoczymy, a potem juz nie bedzie nic myslal i my znowu go zaskoczymy -jaki ja jestem genialny " :lol:

 

aha..film bedzie miał kontynuację - wiadoma sprawa -kasa 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WESELE- takiej tragikomedii to ja jeszcze nie widziałem- najleprzy polski film tego roku :D Piękne teksty i klimaty żywcem wyciagniete z realiów i aktorzy 1 klasa!!! Mordy jak z meliny- tego zapomnieć sie nie da!!! :D ^_^

 

PS- 1 LOL był na samym poczatku- napis Wesele i kłos żyta -cała sala w brecht :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WESELE- takiej tragikomedii to ja jeszcze nie widziałem- najleprzy polski film tego roku :D Piękne teksty i klimaty żywcem wyciagniete z realiów i aktorzy 1 klasa!!! Mordy jak z meliny- tego zapomnieć sie nie da!!! :D ^_^

 

PS- 1 LOL był na samym poczatku- napis Wesele i kłos żyta  -cała sala w brecht :lol:

Musze to zobaczyc bo podobno krecili kilka scen w miejscowosci w ktorej kiedys mieszkalem :D Pchał ktoś malucha ?? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Evil Dead 3 - parodia jakich mało :P kupa śmiechu, troche kiczowata, ale chyba tak mialo byc

North by Northwest - film z 1959 roku w reżyserii A.Hitchcock'a, intrygująca fabuła, świetne dialogi, na prawdę warto (film zajmuje 22 miejsce na liscie 'Top 250' serwisu IMDB)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...