Skocz do zawartości
kucyk

Filmy - co warto obejrzeć?

Rekomendowane odpowiedzi

The Aviator - spodziewalem sie czegos wiecej po tym filmie, film dobry ale zeby az taki zachwyt i tyle nominacji... ale coz, oskary to komercha...

 

Million Dollar Baby - kolejny dobry film z udzialem Clinta Eastwooda

 

Finding Neverland - wieje nuda, opowiesc o tym jak powstal Piotrus Pan :D

 

a z klasyki to obejrzalem chyba najlepsze filmy o tematyce gangsterskiej:

 

Scarface - ach ten Al Pacino ;) i juz wiem skad czerpali tworcy Vice City

Goodfellas - tym razem Robert de Niro, cudo

 

PS

Choruje na The Machinist, nie wie ktos kiedy to u nas bedzie w kinie? A skoro juz przy Bale'u jestem to nowy Batman sie super zapowiada...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reklamuja wlasnie film Saw - Pila. Byl ktos na tym. Fajny, tzn czy dobrze zrobiony, trzymjacy w napieciu i wogle wart ogladniecia?

1291250[/snapback]

IMHO tak. Dosc straszny. Nie idz z dziewczyna, raczej z jakimis kumplami, ktorzy lubia naduzywac gry FPP. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Road to Perdition- dobry, klimaty lat 30-tych, mafia. Dobrze nakręcony i dobrze się go ogląda, ale już męczocę się robi, że Tom Hanks gra jak zawsze w ten sam sposób- czy komuś odstrzeliwuje głowę, czy głaszcze synka po głowie, zabija na miejscu z 5 osób z automatu, czy je śniadanie z rodziną- trochę to mdłe zachowanie i puste jest jak dla mnie :| ;)

 

 

 

Droga przez piekło- naprawdę dobry film, wczoraj szedł na Polsacie :) Lopez lepiej gra, niż śpiewa, fabuła prosta, a Olivier Stone potrafi z [ciach!]a zrobić złoto (prosty pomysł na film, aż boli ) :)

Edytowane przez Slayer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i teraz mogę spokojnie polecić Mechanika, bardzo dobry film, warty obejrzenia, trzyma w napięciu, w pewnym momencie zaczynamy sobie zadawać pytania o co w ogóle chodzi?, dopiero sam koniec filmu wszystko nam wyjaśnia B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VERA DRAKE -> -4/5 (dobry scenariusz i wykonanie, ale za duzo angielszczyzny)

1290863[/snapback]

hmm zastanawiam się właśnie co w tym filmie było fajnego, jak dla mnie ten film w ogóle jest dziwny i bezsensowny. Głupi wątek, głupi film, jak dla mnie nie warty oglądnięcia.

polecam Leaving Las Vegas - nie nowość ale za to super film. No i do tego z Nicolasem Cage'm !

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vinci - a co mam da mówić :P nie ma to jak dobra polska komedia. Machulski roxx

Godsend - De Niro sie starzeje, film znosny

Meet the Fockers - kolejna czesc swietnej komedii i znowu ten De Niro :D

Angels of Apocalypse - czyli kontynuacja Purpurowych Rzek. IMHO pierwsza czesc o wiele lepsza, ale da sie ogladac

 

dobra ja mykam, bo The Machinist czeka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tych co jeszcze nie wymiaeniałem godsend- DAR Boga dla mnie fajny filmik inny niż wszystkie z niebanalną fabuła któraciekawi i zastanawia.

 

Właśnie skończyłem oglądac Osadę i film niezły warty oglądnięcia skala 6/10 Troche kiepski bieg wydarzeń powinno.... albo nie będę nic mówił nie oglądającym :-P :-P :-P

 

 

AHA LUDZIE!

 

 

Oglądał ktoś japońską wersję Klątwy?

 

Własnie taką posiadam i ciekawi mnie czy warto oglądnąć jeszcze raz?

Z tego co przeleciałem fabuła trochę róznic sie od wersi amerykańskiej, tak jak np Kręgu....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam:

Kinsey - po prostu rewelacja jak dla mnie. Film przedstawia obraz amerykańskiego społeczeństwa lat 40tych, ślepego na sprawy sexu oraz erotyki. Swietne kreacje aktorskie [9.5/10]

 

The Machinist - dobry film, trzyma w napięciu i przez cały czas trwania towarzyszy nam aura tajemniczości. [8/10]

 

Ondskan - IMO najlepszy film jaki widziałem w tym roku. Poruszający, głeboki i dający do myślenia. Jest to tak jakby współczesna wersja Buntownika z wyboru [10/10]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z oskarowych filmideł to:

 

Aviator - patetyczna, choć inspirująca i godna uwagi historia...

Doskonała gra Leonarda... Jeżeli ktoś ma wolne 3h to polecam, warto

 

Za wszelką cenę - doskonały film, było już wiele filmów o podobnej fabule, jednak ten ma coś niepowtarzalnego co zdecydowanie go wyróżnia... Doskonała kreacja pani Swank... Jedyne co mi się nie podobało to C.Estwood =/ Bardzo kiepsko gra, a może to przez wiek? Zdecydowanie polecam (bardziej niż Aviatora)

 

Iniemamocni (zdobywca Oscara, ba 2 !) kicz i kaszana, beznadziejna bajka dla dorosłych dzieci... Byłem przerażony, że taki film oglądają dzieci w wieku przedszkolnym... toż to demoralizuje i ogłupia =/ Niepolecam !

 

A teraz z "nieoskarowych :P"

 

Piła - sympatyczne klimaty... Mi osobiście bardzo się podobał

Ladeer 49 - doskonały pomysł, kiepska realizacja, gra aktorska do bani =/ Typowe Hollywood, a szkoda...

Flashdanca - film z bodajże 83 roku, strasznie ciężko było go dostać na VHS, ale bardzo dobry... szczególnie dla mnie - miłośnika tańca. Doskonałe układy choreograficzne, fabuła - do bani :P

DirtyDancing (1 i 2) - klasyka, bez 2 zdań !

Miłosna Samba - okropne filmidło, doskonały taniec towarzyski, łacina ma bardzo wysokim poziomi mimo upływu kilku lat...

You got server - elo 555 ? to coś dla ciebie - bardzo ładne pojedynki uliczne :)

Wimbledon - z nudów...

Tomcats - z mega nudów

Zły święty mikołaj - smutne, ale realne...

Shall we dance? - nie, nie nie nie nie nie ! to nie jest taniec ! :[ Okropny film

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...