Skocz do zawartości
kucyk

Filmy - co warto obejrzeć?

Rekomendowane odpowiedzi

Erin Brockovich TVP 1: Sobota 20:10 chyba tylko dla fanów juli za co ona dostała tego oskara to ... nieporozumienie

 

 

Set It Off ( na polski przełumaczyli Desperatki :lol: tłumacz powinien dostac poryju jak zawsze choć z drugiej strony polski tytół mówi dużo o fabule filmu ) polecam obra "czarna" obsada

Jada Pinkett (jeszcze nie Smith ;) ) Queen Latifah no i IMO najlepiej grajaca Vivica A. Fox

dobry choć smutny film pokazuje życie z tej gorszej strony nie jest to kolejny holiłoodzki filmik z hapiendem IMO warto zobaczyć a leci dzis o 23;25 na TVN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

constantine rzeczywiscie jest sredni, warty obejrzenia ale nie w kinie.

trzeci - fajny film, sporo humoru, przesanie takie sobie w zasadzie dosc standardowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie obejrzałem Constantine i film nawet może być.

 

 

 

 

 

Tylko zeby ten film kojarzyć z Matrixem czy jak ktoś wczesniej napisal z Bladem to trzeba chyba się mocno uderzyć w głowe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trailer koncentruje sie tylko na praniu po gebach - jak do tego dodac Keanu Reevesa w czarnym stroju w roli glownej, to skojarzenie samo sie nasuwa ;)

Edytowane przez costi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sideways (rozdroża) 4/5 :)

1325106[/snapback]

chyba Bezdroża :lol: :lol:

 

Oglądałem jakieś 2 tygodnie temu, film dla mnie zaje....y.

 

Muszę sobie loknąć jeszcze ,, za wszelką cenę" i Marzyciela" bo Aviatora sobie odpuszczam na starcie.

 

Za to Bezdorża jak już mówiłem to film zasługujący na oskara, mówię tak bo nie widziałęm j.w. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast wczoraj obejrzalem z moja ukochana film pt: "KINSEY" . Jest to film biograficzny prezentujacy okres badania znanego doktora nauk biologicznych o powyzszym nazwisku. Nie bede sie rozwodzil nad dokladnym opisaniem filmu, po prostu GORACO GO WAM POLECE. Jak dla mnie 8,5/10 !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w nocy obejrzałem dwa chińskie filmy: Chińskie Duchy I i Chińskie Duchy II, które leciały na TV4. Powiem wam, że dawno się tak nie uśmiałem. To nie oznacza, że filmy były słabe. Mi się bardzo podobały, może dlatego iż przypominają bardzo chociażby Przyczajony Tygrys, Ukryty Smok albo animowane filmy jak Dragonball itp. Nie żałuję, że poświęciłem swój czas na te filmy.

 

Mam prośbę: możecie podać filmy podobne do Hero, Przyczajony Tygrys, Ukryty Smok? Tylko żeby nie były też bardzo stare :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swojej strony polecam pewien calkiem stary film-ale jak dla mnie ma zajebisty klimat. Shogun assasin! Z kilku sampli powinien go kojarzyc kazdy fan Wu Tang'u :] Byla tez o nim wzmianka w Kill Bill 2. Dla kazdego fana wschodu, samurajow, ninja, itp klimatow :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w nocy obejrzałem dwa chińskie filmy: Chińskie Duchy I i Chińskie Duchy II, które leciały na TV4. Powiem wam, że dawno się tak nie uśmiałem. To nie oznacza, że filmy były słabe. Mi się bardzo podobały, może dlatego iż przypominają bardzo chociażby Przyczajony Tygrys, Ukryty Smok albo animowane filmy jak Dragonball itp. Nie żałuję, że poświęciłem swój czas na te filmy.

 

Mam prośbę: możecie podać filmy podobne do Hero, Przyczajony Tygrys, Ukryty Smok? Tylko żeby nie były też bardzo stare :)

1325121[/snapback]

"Dom latających sztyletów" - reżysera Hero :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogladalem INIEMAMOCNYCH i moje wrazenia 6/5 !!! jest to najbardziej zaawansowany technicznie film animowany jaki w zyciu widzialem, w dodatku qpa smiechu i zabawy - POLECAM !!!!

 

a znajoma byla na CONSTANTINE i mowi ze "polaczenie matrixa i egzorcysty" jak jej sie spytalem "to jak oceniasz od 1 do 5" to mi odpowiedziala "zero" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CONSTANTINE właśnie wróciłem z kina i musze powiedzieć że podobał mi się. a dawno już nie wyszedłem z kina zadowolony z filmu, a C. był po prostu fajny. Nie wiem gdzie tam matrix i blade ale co tam

 

Skarb Narodów - taki sobie ale do obejrzenia, jak ktoś lubi indianę jonesa to mu się nie spodoba tak uważam, za prosty, za amerykański ...

 

Iniemamocni - byłem w kinie, a potem oglądałem na kompie wersję z napisami i ta druga opcja jest lepsza. w kinie się wynudziłem

 

ze starzych rzeczy:

appleseed - manga oglądałem ostatnio i muszę powiedzieć że brakuje mi takich filmów sf, tylko jakoś nie mogę się przyzwyczaić do tych postaci komiksowych

 

Baśń o ludziach stąd - jak nie widzieliście to koniecznie musicie obnejrzeć - młody Stuhr i Tym w pełnej krasie, posikany byłem od początku do końca filmu, dla mnie qltowy

 

to tyle na dziś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ze starzych rzeczy:

appleseed - manga oglądałem ostatnio i muszę powiedzieć że brakuje mi takich filmów sf, tylko jakoś nie mogę się przyzwyczaić do tych postaci komiksowych

1328798[/snapback]

Tak z ciekawosci - mowisz o Appleseedzie z bodajze 1998r. ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Dom latających sztyletów" - reżysera Hero :)

1325612[/snapback]

Znowu mnie ubiegłeś :-P , film świetny miłosnikom wschodu (i nie tylko) polecam. Dodam jeszcze, od siebie, Azumi - bardziej brutalny od chińskich filmów w/w. ale dla mnie jest klasą dla siebie :). BTW. w Japoni niebawaem (albo już teraz) na ekrany kin trafi Azumi 2, ciekawe kiedy będzie można go zobaczyć u nas? Obawiam się, że nie prędko :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...