Skocz do zawartości
kucyk

Filmy - co warto obejrzeć?

Rekomendowane odpowiedzi

No u mnie też czeka :) Tak samo jak Land of the Dead, Transporter 2, Skeleton Key i Gdzilla Final Wars  :) Chyba zacznę od godzilli :) To taka zarypista jak te stare, identycznie zrobiona :D (jestem fanem godzilli :D). A potem Batman, transporter2, land i klucz :)

1683797[/snapback]

zmień kolejność

zaczni od Batmana, poprzez Skeleton Key - bardzo fajny, to polecam zobaczyć.

o Ziemi Żywych trupów pisałem - spokojnie możesz sobie ją wykreślić z listy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podsumowujac ostatnie dni:

 

today you die - Steven Segal w parze z gosciem z Nougty By Nature(niegdys swietna formacja Hip-Hopowa) kolejny po "Mrocznej Dzielnicy" duet z czrnym raperem(tam DMX).Niestety do tamtego obrazu sie nie umywa.Slabo.

 

Azumi 2- Swietny film trzyma fason 1 czesci-polecam(troche bajka,przygoda,akcja i dramat w swiecie samurajow i zabojcow)

 

Taegukgi / Brotherhood of war - Naprawde dobry film o wojnie koreanskiej.Dla fanow Szeregowca R. i Cienkiej C. Lini. obowiazkowo.Dla innych tez.Film nakrecony z wielka pompa-co bylo moim zaskoczeniem.W koncu to nie jest Hollywood-zka produkcja tylko koreanskie kino.Wojna,dramat,braterska milosc,bezsens wojny.Dlugo lezal w mojej kolekcji szkoda ze tak pozno po niego siegnalem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a taki film jak Nocna Straż (Night Watch) ktoś widział? rosyjski horror/thriller/fantasy film :P kumpel czytał książkę mówił, żeby go obejrzeć. pytanie - warto? czy może coś innego z nowości - podajcie typy :wink:

1683148[/snapback]

wystarczy kolego dac na dole forum, jest takie pole (pod ostatnim postem) "wpisz slowa kluczowe" -> PRZESZUKUJ TEMATY

 

Night Watch/Nochnoj dozor - mial byc taki super po zapowiedzi z trailera. tymczasem rosjanie popisali sie tylko umiejetnosciami technicznymi kopiujac niektore (ciekawe nawet) efekty z hollywoodzkich producji. ogolnie film jest bezsensu i nie wiadomo konkretnie o co tak naprawde chodzi. jakis taki z duupy jest ;] 2/5

1610676[/snapback]

B) B) B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogladalem wlasnie pitch black... wiem, wiem troche pozno... ale lepiej pozno niz wcale! FILM WYMIATA. Fajny klimacik, bez bezsensownej walki itp, ogolnie mi sie podobal. Kroniki Ridika nie maja polotu. I ta postac ridika... mniami! Jutro jakis jeszcze film sobie obejrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu mi nikt nie powiedzial, ze Trafic to taki swietny film ?? !!

Wczoraj na TVP2 lecial.

Myslalem, ze gwiazdorska obsada go przycmi i bedzie kolejnym hollywoodzkim sredniakiem ale sie mylilem.

Genialny film - 9/10

1683811[/snapback]

Nom film świetny, ale stary już ;) Widziałem go trochę temu, zanim zobaczyłem Man on Fire to był dla mnie najlepszy film tego typu :) Mimo że ciut inna tematyka to podobna konwecja... Ale trzeba nadmienić że film do najlżejszych zdecydowanie nie należy...

 

zmień kolejność

zaczni od Batmana, poprzez Skeleton Key - bardzo fajny, to polecam zobaczyć.

o Ziemi Żywych trupów pisałem - spokojnie możesz sobie ją wykreślić z listy

1683852[/snapback]

Przestań, Godzilli nigdy nie odpuszczę :D To moja ulubiona seria :D Potem Batman, potem T2, SK i LoD :) Co do SK to moi znajomi ktorych zdanie co do filmów jest zbliżone do mojego po jego obejżeniu w kinie stwierdzili że bardzo przeciętny, no ale poczekam i sam ocenię :) Co do Ziemi truposzczaków, lubię filmy Romero, nawet te słabe, mam sentyment :) A transportera 2 oglądałem kawałki i lekko przebajerowany się wydaje, ale i tak obczaję :) Kucyk jak będziesz miał PES5 na PC to dawaj cynk co i jak i leć na pocztę :P

 

Ogladalem wlasnie pitch black... wiem, wiem troche pozno... ale lepiej pozno niz wcale! FILM WYMIATA. Fajny klimacik, bez bezsensownej walki itp, ogolnie mi sie podobal. Kroniki Ridika nie maja polotu. I ta postac ridika... mniami! Jutro jakis jeszcze film sobie obejrze.

1684989[/snapback]

Jeden z moich ulubionych filmów o ile nie ulubiony :) Oglądałem go wiele razy, pierwszy raz w kinie, pamiętam że na premierę ciężko było o bilety a kumpel odsprzedał bo dziewczyna się rozchorowała mu i nie szedł :) Lubię do niego wracać, a co do Kronik, jest w miarę przyjemną kontynuacją, słabszą bo słabszą ale jednak wartą obejżenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"11:14" - rewelacyjny film, troche inny niż pozostałe, zleciał bardzo szybko. pokazuje zdarzenia różnych osób mniej więcej w tym samym czasie, które w jakiś sposób się zbiegają. polecam 8/10

1685140[/snapback]

Zgadzam sie. Ogladalem ten film dosc niedawno i wlasnie takie niekonwencjonalne prowadznie fabuly mi sie podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągnołem sobie z torrenta (chwila cierpliwości modkowie, zaraz mnie zbanujecie, ale jeszcze chwilę) całkiem fajny fiński film pełnometrażowy „Star Wreck: In the Pirkinning” <-to jest link do stronki filmu. Jak się domyślacie jest to parodia star treka, chyba jedna z bardziej udanych o ile nie najlepsza.

Wysokich transferów!!!

 

 

...a i bym zapomniał, jako że za filmem nie stoi żadna wytwórnia, jest on za freeko.

 

No i uwaga, film jest po fińsku, który nie jest podobny chyba do żadnego ziemskiego języka ;) ale napisy po angielsku są dostępne

 

 

Ocena: 8,0

Edytowane przez M4TEUSZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągnołem sobie z torrenta (chwila cierpliwości modkowie, zaraz mnie zbanujecie, ale jeszcze chwilę) całkiem fajny fiński film pełnometrażowy 1685702[/snapback]

TEż się ssa :D Hehe, fajnie, można legalnie pisać o ściąganiu filmu z torrenta :D Chyba pierwsza taka okazja ;) A z recenzji filmu czytałem że jest zapupisty :) A teraz Ty potwierdzasz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oglądał ktos Człowieka słonia z Sir tonym "hannibalem" hopkinsem !!?? ten film miażdzy nietolerancja niewiedza okrucienstwo ludzkie wszystkiego az nadto zzaznał tytułowy cz s ze nie wspomne o tym że mozna sie na nim popłakac 9/10 polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to tak, jestem po Transporterze 2 i początku Batman Begins...

 

Transporter 2 (Filmweb.pl, IMDB) - nie wiem jak dla Was, ale dla mnie Jason Statham to jeden z najlepszych aktorów współczesnego kina, bardzo go lubię i jak narazie każdy film z nim mi się podobał, tak było i tym razem :) Jego gra jak zwykle perfekcyjna :) Fabuła nawet nawet, spodziewałem się słabszej :) Film z szybką, wartką akcją, widać silny wpływ Luca Bessona i sztuczek znanych Yamakassi których Luc jest fanem :) Może troszkę scenariusz został przebajerowany (hehe, skok audicą, 360* w okół osi i odczepienie bomby rządziło, tak samo jak skok z jednego parkingu na drugi (czy tam na jakiś plac budowy). Hehe, albo walka u Ruskich doktorkó z dużym Panem i arbuzy na łapkach Franka :D Ale takie filmy trzeba lubić, jeśli komuś podobała się pierwsza część, podobali się Yamakasi czy też 13 Dzielnica to na tym filmie się napewno nie zawiedzie, dla mnie były to 2bardzo przyjemnie spędzone godziny (od 1 do 3 w nocy) :)

 

Ocena 8+/9 (Ci którzy nie lubią takich filmów mogą odjąć 1-1.5 od oceny).

 

Teraz muszę jeszcze obejżeć całego Batmana, ale jak narazie bardzo mi się podoba, szczególnie ukazywanie psychiki Bruce'a :) Hehe, "ładny płaszcz" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio obejrzalem troche starszy film:

American Psycho - 'dosyc' brutalny; w sumie to nie wiem co o nim myslec, na pewno nie jest nudny, no i ocena - 8-/10 (-za niektore sceny)

 

jeszcze czeka na mnie:

Batman Begins, Zodiac Killer, 28 days later, Morda Muzik (by mobb deep) ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Appleseed - 8/10

1686652[/snapback]

Warto na to iść do kina, bo się chyba wybiorę? Jestem pod wrażeniem trailerka, a nigdy się anime nie interesowałem, więc jestem świeży na tym polu. Co warto jeszcze zobaczyć z anime? Może ktoś doradzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto na to iść do kina, bo się chyba wybiorę? Jestem pod wrażeniem trailerka, a nigdy się anime nie interesowałem, więc jestem świeży na tym polu. Co warto jeszcze zobaczyć z anime? Może ktoś doradzi.

Zdecydowanie warto :) . O Anime masz przyklejony osobny topic - tam Ci doradza tyle tytulow, ze nie bedziesz wiedzial od czego zaczac ;) .

 

@M4TEUSZ

Sciagnałem ten film, dzieki za cynk;] Wieczorem obejrze i ocenie :)

 

 

 

Ponieważ moj post zostal usunięty (Ciekawe dlaczego? Czyzby to też uznano za "ot"? :blink: ) wyjaśnie raz jeszcze, co to jest 'spoiler' bo jak widac nie wszyscy to wiedzą (zwracam sie tutaj przede wszystkim do Buu). Otóż 'spoiler' jest to informacja, ktora przeczytana przed obejrzeniem filmu moze zepsuc komus frajde z ogladania. Innymi slowy 'spoilerem' nazywamy pisanie o wszystkim, co tyczy sie fabuły filmu (wyjatkiem sa tutaj oczywiscie te informacje, ktore sa częscia promocji filmu), ze szczegolnym uzwglednieniem zwrotow akcji. Dlatego wlasnie to, co napisał mak777 nie jest spoilerem, podczas gdy w poście Buu takowy był zawarty. Uprzejmie uprasza sie, o nie zamieszczanie w tym watku spoilerow, bez uprzedniego uprzedzenia.

Z góry dziękuje.

 

Ps.

Prosze moderatora, ktory usunał moj post o spoilerze o wyjasnienie mi, dlaczego to zrobil (ktory punkt regulaminu zlamalem?? - pytanie retoryczne :P ):>

Edytowane przez und3r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Final Fantasy VII: Advent Children <- Film kompletnie inny niz poprzednia czesc "cyklu" filmowego. Duzo akcji, zamieszania, pojedynkow. Ogolnie jak ktos lubi anime to musi obejrzec, jezeli nie to i tak powinien bo film jest tego wart.

 

Ocena 8+ /10 <- fanatycy FF niech dodadza 1 punkt a osoby nie lubiace anime odejma 1.

 

 

 

und3r skonczysz juz? piata woda po kisielu. Wiem co to jest spoiler, jakbys nie zauwazyl wielki napis UWAGA Spojler przekleil sie razem z postem mak77 :mad: Mi chodzilo o sam tekst, wiec prosze przestan juz robic z ... piane.

 

Jezeli masz cos do mnie, chcesz mi cos wyjasnic, wytlumaczyc, spytac, zaprzeczyc mojej wypowiedzi to zapraszam do napisania PW do mnie albo na gg, nr znajdziesz w opisie profilu.

Edytowane przez Buu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z , , Komornika"

Jakby ktoś nie kojarzył nowy Polski film :-P

heh co du duzo mówić , jak na Polsi film to dam ocene 6/10 :D

Andrzej Chyra i kożuchowska zagrali bardzo dobrze, jestem pod wrażeniem, ale ogólnie film nie jest żadną rewelą... Końcówka taka sobie troche przesadzona.

No i napisów nie trzeba czytać :lol:

 

Edit:

Przy okazji....

Natchnięty inspiracją z tego wątku :D oglądnąłem.:

Bin Jip ( pusty dom) 7/10

American psycho 7,5/10

 

i jeszcze

Bardzo długie zaręczny

powinno byc bardzo nuden zaręczyny . .. :-| niedotrwałęm do końca i poszedłem spać ;-( Film może dało by sie oglądnąć ale jakoś mnie nie zmobilizował . . jak skończe to ocenie lepiej póki co 3/10 . .

 

Grunt to rodzinka z JEANEM Reno, przyjemny film ale trposzkę w pewnym momencie powiało nudą .. ogólnie źle nie było 6/10

 

ktoś wspomniał o 11:14 też mi się podobało, ale oglądałem dawno.. .. Fajne przedstawienie okcji, jakby od tyłu ;)

Edytowane przez dszywala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze czeka na mnie:

Batman Begins, Zodiac Killer, 28 days later, Morda Muzik (by mobb deep) ;]

1686482[/snapback]

Polecam bardzo. Jeden z lepszych horrorów o tej tematyce jaki widzialem. CO prawda ogladalem go w kinie i na pewno wrazenie bylo wieksze, ale pierwsze sceny po prostu wgniataja (to znaczy, te "pozniej"). Plus malo znani, a dobrzy aktorzy (Cilian Murphy, ktory robi sie coraz bardziej popularny), oraz ladne zdjaci i pasujaca muzyka. Ze spokojem moge dac 8/10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie się zaopatrzyłem w Pitch Black.

No dwie godzinki to troszke dużo ..

zobaczymy co z tego wyjdzie, ktoś tu ostatnio Polecał ten film ;]

 

niedługo powinien pojawić się filmik GREEN STREET, podobno bardzo dobry filmik . . .

Oglądał może już ktoś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie się zaopatrzyłem  w  Pitch Black.

No  dwie godzinki to troszke dużo ..

zobaczymy co z tego wyjdzie, ktoś tu ostatnio Polecał ten film ;]

 

niedługo powinien pojawić się filmik GREEN STREET, podobno bardzo dobry filmik . . .

Oglądał może już ktoś?

1691940[/snapback]

Ja ja ja polecałem :D A spróbuj napisać że Ci się nie podoba :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pitch Black to średniak;] Jest dobry w swoim gatunku (oryginalny pomysl na miejsce akcji), ale ogółem to sredniak;] I nie mow mi, ze sie nie znam;]

1692117[/snapback]

Po pierwsze to się Ciebie nie pytałeś :P A po drugie to w swoim czasie był ponadprzeciętny, wręcz bardzo dobry :)

 

P.S.

Aha, bym zapomniał, nie znasz się B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...