Skocz do zawartości
kucyk

Filmy - co warto obejrzeć?

Rekomendowane odpowiedzi

AAaaa i jeszcze ta akcja w Pitch Black'u, w ktorej to dowiadujemy sie, iż

 

SPOILER

ta mała dziewczynka w rzeczywistosci nie jest dziewczynka;]<- Zaznacz, jeśli widziałeś/widziałaś film

od razu skojarzyła mi sie z Obcym 4, w ktorym okazuje się, że

 

SPOILER

Ryder jest androidem:> <- Zaznacz, jeśli widziałeś/widziałaś film

Ten sam chwyt;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Man of the house - Mi sie podobalo, takie lekkie, latwe i przyjemne 6/10 ;]

Into the sun - troche wieje nudą ale da sie obejrzec.. 4.5/10

The Island - Dla mnie rewelacja, z Seksmisja to moze tylko glowne zalozenie fabuly jest podobne.. 8.5/10 ;]

 

I wlasnie zaczalem ogladac nowy serial "Prison Break" - zajefajny ;]

Edytowane przez ur8an

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I wlasnie zaczalem ogladac nowy serial "Prison Break" - zajefajny ;]

1692972[/snapback]

Mozesz napisac cos wiecej o tym serialu,co to za klimat czy podobny do innego serialu (24h?)? Podobno leci gdzies w TV-chociaz jezeli dopiero zaczales to raczej net.Podobno rezyseruje go jakis koles od filmow taklich jak Rush Hour. Edytowane przez Yearman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMDB - Prison Break

 

 

Serial o kolesiu ktory specjalnie pakuje sie do wiezienia by uratowac swojego skazanego na śmierc brata. Fabula bardzo mi sie spodobala jak i przedstawione zycie w wiezieniu. Najlepszym jest to ze koles projektowal to wiezienie..Oczywiscie tzw. "Secret Service" robią wszystko zeby mu to utrudnic.. Nie da sie opisac wszystkiego co tam sie dzieje, pozatym nie bede "spojlerowac".. Serial wciaga jak cholera, bynajmniej mnie wciagnal ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wiec tak :P

Repli-kate - taka sobie komedia :D daje naprawde do myslenia:D o tym jak kobiety moga nas odbierac :> i jakby wygladala zamiana upodoban, charakterow kobiet z mezczyznami :D

 

Komórka - da sie obejzec mi przypomina sie phone booth.

 

Danny the dog - po zapowiedziach liczylem na cos wiecej, obejzalem ale duuuzy niedosyt. Kiepski

 

Twisted - srednio mi sie podobal. Chociaz zakonczenie troche mnie zaskoczylo :-)

 

Walking Tall - ni to komedia ni to film akcji ;/ taki nijaki nie podobal mi sie ;/ ogladalem na dwa czy trzy razy :P

 

no i na koniec perelka Carlito's Way dla mnie genialny i genialny Pacino :P (nie wiem czy juz sie o tym filmnie nie wypowiadalem ;/ ) :P

 

reszte moze pozniej napisze :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pitch Black

Vin Diesel zagrał jak na niego OK, widziałęm go w Pacyfikatorze i xXx, tam to były porażki . .

W pitch blacku wychodziło mu to całkiem OK, ale do tej roli byli by lepsi aktorzy zamiast jegto . . :D

Film fajny, ale bez jakiejś nadmiernej rewelacji.

7/10

 

House of Wax( dom woskowych ciał)

Bardzo fajny filmilmik, było kilka niedociągnięć i niedomówień ale można przymknąc oko ;)

Scenariusz i pomysł na film SUPER.

 

ehh nie mówiąc o Elish'i Cuthbert :rolleyes: Cód miód dziewcze

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Foto2

duże foto

 

 

Ehh 8/10 ;] ale z minusem bo też film to nie jakaś rewela na maxa . .. :P

Edytowane przez dszywala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pitch Black

Vin Diesel zagrał jak na niego OK, widziałęm go w Pacyfikatorze i xXx, tam to były porażki . .

W pitch blacku  wychodziło mu to całkiem OK, ale do tej roli  byli by lepsi  aktorzy zamiast jegto . . :D

Film fajny, ale bez jakiejś nadmiernej rewelacji.

7/10

Mówiłem, nie znasz się :D :D :D :P

 

House of Wax( dom woskowych ciał)

Bardzo fajny filmilmik, było kilka niedociągnięć i niedomówień ale można przymknąc oko ;)

Scenariusz i pomysł na film SUPER.

 

ehh nie mówiąc o Elish'i Cuthbert  :rolleyes:  Cód miód dziewcze

 

(OBRAZKI WYCIOŁEM ;)

Ehh 8/10 ;] ale z minusem bo też film to nie jakaś rewela na maxa . .. :P

1697435[/snapback]

No i kurza melodia (hhehe, ale tekst :P), przez Ciebie będe musiał obejżeć "Woskowy domek" ;) A już miałem sobie odpuścić :D

 

OT

P.S.

Adrian Harasim dzisiaj rano w radiu ESKA a propo wczorajszego meczu:

"Rasiak, a to jeden drewniak, zepsuł wszystko", "Zwolnić Janasa, grał najgorzej" i wiele w tym klimacie :D No niestety, Jepetto dał [gluteus maximus] z tym nowym modelem nóg dla naszego Pinokia :( Nie szło mu totalnie... A Kossowski, jak się zamieszał dwa razy sam ze sobą to prawie odpadłem :D :D :D :lol: :lol:

EOT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kung Fu Hustle <- ostrzegam, to jest szmira jakich malo, ale szmira ktora przyjemnie sie oglada :lol: Taka szmira ;) ze az dostaje ocene 9/10. Ale ostrzegam szmira, w tym filmie ine ma genialnego scenariusza, genialnych aktorow ( no moze sa ;) ), mozna nawet powiedziec ze film jest kiepski...... ale jest tak naciagany, szmirowaty ;) ze bardzo przyjemnie sie oglada, dla mnie bomba :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kung Fu Hustle <- ostrzegam, to jest szmira jakich malo, ale szmira ktora przyjemnie sie oglada  :lol: Taka szmira ;) ze az dostaje ocene 9/10. Ale ostrzegam szmira, w tym filmie ine ma genialnego scenariusza, genialnych aktorow ( no moze sa ;) ), mozna nawet powiedziec ze film jest kiepski...... ale jest tak naciagany, szmirowaty ;)  ze bardzo przyjemnie sie oglada, dla mnie bomba :]

1697504[/snapback]

To fakt, ma to coś :D Hehe, babcia z fajką rządzi :D I rzuty nożami ;) No i wargi :P :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pitch Black

Vin Diesel zagrał jak na niego OK, widziałęm go w Pacyfikatorze i xXx, tam to były porażki . .

W pitch blacku  wychodziło mu to całkiem OK, ale do tej roli  byli by lepsi  aktorzy zamiast jegto . . :D

Film fajny, ale bez jakiejś nadmiernej rewelacji.

7/10

I to jest max, co temu filmowi mozna wystawic :P

A Ty mak nie wyjezdzaj mi z tekstem, ze jak na swoje czasy Pitch jest swietny, poniewaz genialny Terminator 2 robi wrazenie nawet dzisiaj :P

 

Zobacz sobie jakie są ujęcia, czuję że Doom może być nieźle rozwiązany pod względem operatorskim. Pozdrawiam.

Doom bedzie mial swietne ujecia, wartka akcje, itp. ale dobrego scenariusza to nie ma co sie spodziewac:/ Dobrze, ze Boll sie do tego nie dorwał. Cale szczescie Silent Hill tez sie uchowal:>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za tydzien na TVN o 23 Pitch Black ;]

Ostatnio duzo gadaliscie o tym wiec pomyslalem, ze warto powiadomic ;]

1699923[/snapback]

Właśnie oglądałem na dvd ;] Bardzo dobry, polecam!

 

Z innej beczki:

Antidote

7 Seconds

 

Jak dla mnie te filmy to istne perły:

Man On Fire

The Manchurian Candidate

 

Z lżejszych polecam komedię, którą też dzisiaj oglądnąłem na dvd:

Just Married

Edytowane przez CH3RRY-JU!C3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj obejżałem wreszcie Land of dead ... Hmmm, po obejrzeniu mam dziwne, mieszane uczucia, to już jakby nie ten George Romero... Tzn. brutalność i GORE to samo, ale zakończenie... No nic, nie będe zdradzał, ale dla mnie średnie... Ogólnie filmy gdzieś tak OCENA 6/10... Nie był zły, nie żałuję spędzonego przy nim czasu, ale jednocześnie czuje niedosyt...

 

P.S.

 

SPOJLER

 

Nie kumam tego momentu:

 

Nie zrozumiałem momentu jak stała ta pani (dzi.wka uratowana z areny przez głównego bohatera) i ten duży chińczyk (żołnierz "szefa")... Ogólnie chodzi o to kiedy główny bohater pojechał z resztą teamu odzyskac DEAD RECKONING, no i w końcu zostały dwie laski i przerośnięty chińczyk i nagle dziwa mrugneła do chinola i ten rypnoł tej wojskowej niuniu...

(jeśli widziałeś możesz "zakreślić" aby zobaczyć tekst...)

Edytowane przez mak777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...