Skocz do zawartości
kucyk

Filmy - co warto obejrzeć?

Rekomendowane odpowiedzi

R.I.P.

 

aktórąś to Legende tak wyśmiewasz bo jeśli tą Ridleya Scotta z Tomem C. to lepeij zebym cie na ulicy nie spotkał ... ;]

No to RIP ma przechlapane już w dwóch miastach ;)

 

P.S.

Oglądał ktoś King Kong Peter Jackson Production Diaries 2005?? Warto/nie warto?? Bo to jest chyba koło 4godzin materiału ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj ogladalem The Warriors z 1979 r. (rok moich urodzin B) )

http://www.filmweb.pl/Film?id=39936

 

Film ma byc wznowiony wiec sie nim zainteresowalem. Powiem szczerze, ze pomimo delikatnego kiczu(do filmu mozna sie przyczepiac na kazdym kroku-ale nie o to chodzi) film mi bardzo przypadl do gustu 7/10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bartezjusz ma racje ;] z tej PL co gra Joanna Liszowska i Magda Modra... tymczasem:

 

Two For The Money - sredni film ktory mozna sobie obejrzec kazdego dnia. ciekawe role aktorskie i wogole scenario... jedyne co mnie drazni to podobienstwo do Jerrego Maguire'a. 3/5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SAW 2 - gorszy od jedynki tylko z tego wzgledu, ze zrobili bardzo kiepski krok.

Umiescili grupke ludzi w domku podobnie do Cube.

Nie przynioslo to wiele dobrego dla filmu bo temat ludzkiego zachowania do drugiego czlowieka w chwilach zagrozenia zycia jest juz przewalkowany i nie potrzebnie tutaj wystapil.

7/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serenity - bardzo fajnie się ogląda, film ciekawy i widowiskowy, ale 8,2 na imdb to troszkę za dużo jak dla mnie B)

wlasnie obejrzalem i w pelni sie zgadzam, nie wiem czemu ten film ma taka pozycje - jest/bylo wiele pozycji lepszych od Serenity. ja oceniam na 3/5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Great Raid, The jak dobrze pójdzie oglądne jutro B)

 

póki co wczoraj oglądnąłęm sobie The Dukes Of Hazzard ( Filmweb

Nie rozumiem tego chorego oceniania na filmweb... ponad 8 na 10 :|

 

Zwyczajna komedia o banalnie płtkiej i oklepanej fabule, ale ze względu na swoją głupkowatość :) potrafi nieźle odstresować.

W niektórych momentach można niespodziewanie parsknąć smiechem ;)

W akcji w tym laboratorium prawie się udławiłem wodą ;)

 

6,5/10

 

Przeżuciłem się na filmy akcji i komedie , ;)

Więc dziś czeka ,, Must love dogs" mam nadzieje że to nie bajeczka tylko dla pań :]

 

 

 

edit:

 

Must Love Dogs

Polecam ten filmik, naprawde fajny, ma prawie wszystkie cechy dobrej komedii romantycznej.

7,5/10

Edytowane przez dszywala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cos ciekawego zauwazylem w "Blow". Na samym poczatku pojawia sie czarna plansza z napisem: "Based on a true story", ale w creditsach jest cos takiego: "The characters and incidents potrayed and the names herein are fictinous, and any similarity to the name, character or history of any person is entirely coincidential and unintentional".

WTF?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądał ktoś

 

Corpse Bride ( gnijąca panna młoda)

noty na filmweb i imdb, wskaują że czasu nie strace

Ale nie jestem przkonany zabardzo do bajko,musicalu-komedio-dramatu :| więc pytam Was ;)

ja wlasnie przed chwila z dziewczyna ogladalem :)

calkiem przyjemnie sie ogladalo, dosc specyficzny humor i taki "mroczny" klimat ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Własnie na TVN'nie leci Wróg u bram .

Kapitlany film, kto nie oglądał niech szybko nadrabia, najlepiej odpuścić sobie TVN i oglądnąć na DVD, bo te reklamy w takim filmie co kilka minut doprawadzają mnie to kur...y

 

mimo że film oglądałem jakieś 4 miesiące temu i pamiętam z niego dosłownie każdy szczegół, oglądam jeszcze raz ;]

Edytowane przez dszywala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Własnie na TVN'nie leci undefined .

Kapitlany film, kto nie oglądał niech szybko nadrabia, najlepiej odpuścić sobie TVN i oglądnąć na DVD, bo te reklamy w takim filmie co kilka minut doprawadzają mnie to kur...y

 

mimo że film oglądałem jakieś 4 miesiące temu i pamiętam z niego dosłownie każdy szczegół, oglądam jeszcze raz ;]

 

Kawał dobrego kina :icon_exclaim:

 

Ale niestety oglądałem na TVN :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Cave - Dobry film, ogladalo sie calkiem przyjemnie, ale mam wrazenie ze to juz bylo... 6/10

Two For The Money - Swietna produkcja 8/10

Harry Potter And The Goblet Of Fire - jak dla mnie nuuuda, nie lubie Harrego Potter'a.. 6/10

Keep Your Distance - Lekki łatwy i przyjemny ;] 7/10

Edytowane przez ur8an

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Into the blue - nowy film z Jessica Alba, zwiastun zapowiadal sie ciekawie

Santas Slay - o mikolaju oszuscie, ktorego chca zdemaskowac nastolatkowie

 

jeszcze nie ogladalem tych filmow, dopiero je kupilem...

Edytowane przez luminat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo polecam dwa filmy:

Wiosna, lato, jesień, zima... i wiosna

Kekexili: Mountain Patrol

 

Nie sa to jakies specjalne nowosci, ale filmy, ktore kazdy prawdziwy kinoman powinien obejrzec. Zaznaczam tylko, ze nie sa to tez filmy dla kazdego i raczej nie nadaja sie na ogladanie dla rozluznienia. Natomiast maja ogromna zalete - zmuszaja do myslenia i przywracaja wrazliwosc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Into the blue - nowy film z Jessica Alba, zwiastun zapowiadal sie ciekawie

Santas Slay - o mikolaju oszuscie, ktorego chca zdemaskowac nastolatkowie

 

jeszcze nie ogladalem tych filmow, dopiero je kupilem...

Into The Blue nawet mi się podobał :) Może nic wybitnego ale przyjemna sensacja :)

 

 

Wczoraj obejżałem wreszcie Cellular ;) Wprawdzie na PSP ale też było miło :D Gdyby nie aktorka grająca porwaną żonę to film byłby niezły, ja nie rozumiem jak można dać tak beznamiętną kobitę do tak ważnej roli... Ocena 7/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lord of war 6.5/10 myślałem ze bedzie lepszy ,

leto znowu gra ćpunka ..

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
i znow żle kończy ...
...

podobała mi sie ta scenka "zaraz ktos zapuka do tych drzwi bedzie to starszy rangą oficer ....

niezła rola Baptiste ale całość troszke naciągana moim zdaniem

 

 

grimm brothers -4/10 nawet niezłe efekty ,aktorsko ledger przyćmił damona jednak całość nudna dla widzow ponizej 15 lat

 

 

two for the money 5,5/10 oczywiscie big al pokazał co potrafi w scenie w ktorej McConaughey 'domaga się podwyzki ' całość jednak

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
zbyt oczywsita pokazuje stara prawde ze hazard jest fe no i niestety konczy sie takim happy endem ze az na wymioty sciska , jak matt zostaje trenerem w szkole no to :mur:

 

 

doom 6.5/10 mowcie co chcecie ale mi się podobał rozumiem że tworca chiał zaznaczyc swoją obecnosc w filmie ale nazwisko carmack pojawia sie w filmie chyba z fefnascie razy (przynajmniej ja odniosłem takie wrazene :lol: ) niezłe efekty IMO 3x lepszy film niz chocby resident evil niezły motyw gdy grimm "na sterydach " zapiprza z FPP

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
rock jako czarny charakter tyz się spisuje zwłaszcza na końcu
no i jest BFG :twisted:

 

 

dukes of hazzard 6/10 nawet niezła komedyjka śmieszne akcje ze" stiflerem " miażdzą zwłaszcza gdy podaja sie za japońców na uniwerku

 

 

 

casshern 7/10 normalnie anime przerobione na real film dla fanów pozycja obowiazkowa

 

 

 

aliG bling bling 8/10 oglądac tylko z załozonym pampersem ... ja prawie się posikałem zwłaszcza przy wywiadzie z becksem i victorią

 

 

revolver zakrecony tak bardzo ze az przekrecony IMO, widac ze andre 3k się wybija a raczej wbija w hollywood B) brakuje mi tu najbardziej tego co w snatchu i lock stock.. było czymś normalnym i zarazem genialnym czyli humoru ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...