Skocz do zawartości
kucyk

Filmy - co warto obejrzeć?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam pytanie trochę z innej beczki, mianowicie mam film ale nie znam tytułu.

Jest to jakiś japoński horror, początek jest taki, że dziewczynka ogląda telewizje i kładzie się na podłodze obok jakiejś kobiety (prawdopodobnie matki). Ogólnie początek taki deszczowy jest, a prawie cała akcja fimu w pociągu sie chyba toczy. Jeśli ktoś zna tytuł to byłbym bardzo Dźwięczny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aeon Flux - bardzo ambitny film... naprawde ;s -2/5

 

Broken Flowers - film dla osob ktorym m.in podobal sie "Miedzy slowami". moze wydawac sie strasznie nudny ale tak jest wlasnie skonstruowany, a chodzi nie o akcje tylko o uczucia... jak dla mnie 4/5

 

Goal!9/b] - bardzo ciekawa pozycja, choc szkoda ze nie oparta na faktach autentycznych bo wtedy byloby naprawde extra. a tak historia troche naciagana, choc wcale nie glupia. 4/5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może troche za późno:lol: , ale ktoś zdaje się wychwalał Wroga u Bram

film można obejrzeć, ale do miana dobrego filmu dużo mu brakuje

podniecać mogą sie laicy, albo gracze Call of Duty

jak dla mnie film przedstawia typowo amerykański sposób widzenia na wojne

nie trawie tego, do tego wątek miłosny, i żydówka (tego w amerykańskim filmie o wojnie nie może zabraknąć :lol: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może troche za późno:lol: , ale ktoś zdaje się wychwalał Wroga u Bram

film można obejrzeć, ale do miana dobrego filmu dużo mu brakuje

podniecać mogą sie laicy, albo gracze Call of Duty

jak dla mnie film przedstawia typowo amerykański sposób widzenia na wojne

nie trawie tego, do tego wątek miłosny, i żydówka (tego w amerykańskim filmie o wojnie nie może zabraknąć :lol: )

I w takich momentach ciesze sie ze nie mam pojęcia o militariach.

 

'Wróg u bram' to jeden z moich ulubionych filmow, a to dlatego że poprostu bardzo dobrze się go ogląda. Jest dobra akcja, przez cały film byłem ciekawy co wydarzy się za chwile, a i końcówka jest całkiem OK. A jaki sposób widzenia wojny przedstawia, albo ile błędów historycznych popełniono przy produkcji to juz mnie wcale nie interesuje bo moja wiedza o historii kończy sie na informacji o tym że niemcy bitwe o Stalingrad przegrali a Rosjanie po tej bitwie przeszli z defensywy do ofensywy.

 

PS. mak pisal o Cellular... i dal mu 7 punktow.. nie wiem za co, to był najgłupszy i najbardziej tandetny film jaki widziałem. Ale o gustach sie nie dyskutuje, chcialem tylko skontrastowac pochlebną opinie o tym filmie :)

Edytowane przez SuChyY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lord Of War = mocne 8/10. Mimo naciagania film ogladalo mi sie przyjemne

 

the 9th Company = Film fajny, rosjanie w Afganistanie, Tak od polowy zaczyna sie hollywood ale i tak fajnie sie oglada

 

40-letni prawiczek = dobry film, warto ogladac.

 

Świt żywych trupów = jak na tego rodzaju film to w sumie tez dosc "przyjeny". zwlaszcza koncowka po napisach :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

King Kong. Dopiero co wróciłem z kina i hmm, co tu dużo mówić, świetny remake jednego z najlepszych filmów uwczesnych czasów :D Choć w sumie bliżej mu do książki :) Ogólnie się nie zawiodłem, Peter Jackson nawet jakby chciał to nie miał tu co zepsuć bo fabuła była ta co kiedyś, jedynie dodano smaczki i multum efektów specjalnych :D Ogląda się miło i przyjemnie, można się pośmiać, ciutkę przestraszyć, dla wrażliwszych popłakać ;) No i jest multum akcji, nie ma nudnych przestojów :) Ogólnie kolejny kasowy hit P.J.'ta ;) Mi się podobał i polecam :)

 

Ocena 9/10 :) Aż zaczołem szukać starego żeby porównać dokładniej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

Goal! - bardzo ciekawa pozycja, choc szkoda ze nie oparta na faktach autentycznych bo wtedy byloby naprawde extra. a tak historia troche naciagana, choc wcale nie glupia. 4/5

nie chce byc czepliwy, ale fakty maja to do siebie, ze sa zawsze autentyczne.

historia moze byc autentyczna. fakty... po prostu sa. maslo maslane, cukier cukrzany, burak buraczany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam małą sprawe do was podajcie jakieś 3 tytuły filmów w których niesamowite są efektry dźwiękowe ponieważ chce kupić dobre kino domowe i pomyślałem że wezme z 3 filmy i po kawałku niech mi gość zapuści i sobie zobacze jak słychać. Z góry dzięki.

Edytowane przez Soften

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko, ze owe zaskakujące zwroty akcji sa przewidywalne:> Nie wiem jak Wy, ale ja od razu dobrze obstawilem kto jest tym zlym:> W kazdym razie filmik wart obejrzenia;]

Angelina, ochhhh :D Kocham ją :P Film był niezły mimo że tak jak pisze under, przewidywalny :) Niestety jest jedna scena na początku filmu która w 90% mówi kto jest tym złym ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

) Niestety jest jedna scena na początku filmu która w 90% mówi kto jest tym złym ;)

a wiesz do czegu słuzy
» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
[/spojler]!

 

 

:mur: :angry:

 

 

 

 

 

 

azeby za bardzo nie odbiegac od tematu

 

romper stomper - hmm to trzeba zobaczyć 1992r bodajze i juz tu 'gladiator ' pokazuje swoj kunszt aktorski osobiscie mi sie bardziej podoba w rolach badguy'ów (czyt beadgajów nie badgejów :lol: ) niz bokserów czy innych geniuszy matematychnych ;]

Edytowane przez LPC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wiesz do czegu słuzy

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
[/spojler]!

:mur: :angry:

azeby za bardzo nie odbiegac od tematu

 

romper stomper - hmm to trzeba zobaczyć 1992r bodajze i juz tu 'gladiator ' pokazuje swoj kunszt aktorski osobiscie mi sie bardziej podoba w rolach badguy'ów (czyt beadgajów nie badgejów :lol: ) niz bokserów czy innych geniuszy matematychnych ;]

Akurat ja nic nie zdradziłem, całkowicie nic z fabuły... Ludzie zastanówcie się zanim coś napiszecie... :mur: :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio lecial hit kevin sam w domu

Warto jeszce zobaczyc druga czesc. Bedzie leciala przez swieta, mysle, ze warto bo ciezko to zobaczyc w TV.

Ileż można oglądać jedno i to samo :mur: Jak są święta BN to widomo że hitem bedzie Kevin. Nie zrobią Kevina samego w Warszawie albo w Afryce będą mieli kilka lat...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ileż można oglądać jedno i to samo :mur: Jak są święta BN to widomo że hitem bedzie Kevin.

Do tego dochodzi jeszcze Szklana pułapka na polsacie i już wiemy, że są święta. :?

 

Ja polecam wszystkim tym, którzy nie oglądali film "Od zmierzchu do świtu" z 96 roku w reżyserii Roberta Rodrigueza*, według scenariusza Quentina Tarantino. Niby horror ale bardziej pasuje na czarną komedię. Ubaw po pachy. Polecam mimo że film troszkę stary.

 

 

*R. Rodriguez to pan, który wyreżyserował między innymi "El Mariachi", "Desperado" i ostatnio "Sin City".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam wszystkim tym, którzy nie oglądali film "Od zmierzchu do świtu" z 96 roku w reżyserii Roberta Rodrigueza*, według scenariusza Quentina Tarantino. Niby horror ale bardziej pasuje na czarną komedię. Ubaw po pachy. Polecam mimo że film troszkę stary.

Tylko w żadnym wypadku nie tykajcie drugiej i trzeciej części. Oprócz głównego motywu nie mają zupełnie nic wspólnego z pierwszą i są kompletnym dnem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wczoraj w nocy, a w zasadzie dzisiaj obejrzałem sobie Historię Przemocy (A History of Violence). Naprawdę porządne kino, warte uwagi, bez zbędnych fajerwerków, w sumie czysta akcja i sex ;) Ogólnie chyba najlepsza rola Viggo Mortensena :)

 

Ocena 9/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...