Skocz do zawartości
kucyk

Filmy - co warto obejrzeć?

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj Leci chyba w pulsie trzynasty wojownik. Jak ocenianie ten film? Zastanawiam się który obejrzec Billy Eliota czy włąsnie trzynasty wojownik

Oczywiście Billy Eliot.

 

pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj Leci chyba w pulsie trzynasty wojownik. Jak ocenianie ten film? Zastanawiam się który obejrzec Billy Eliota czy włąsnie trzynasty wojownik

Zdecydowanie Billy Eliot, 13 wojownik to dobry film, chcoc potrafi zanudzic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w nocy oblookalem The Cave - i powiem ze sie rozczarowałem :( Jak dla mnie ledwo 6/10.

W porownaniu do The Descent, ktore oceniam na 9+/10, The Cave wypada blado...

The Descent lepiej trzyma w napieciu, wiecej emocji, leku, strachu etc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proof / Dowód - beznadziejny film o niczym, kompletna strata czasu, nic w nim ciekawego nie ma. Sceny i dialogi miejscami wyjątkowo głupie. Nie polecam.

 

Eternal Sunshine of the spotless mind / zakochany bez pamięci - bardzo dobry film, dość oryginalny. Nie zrażać się pierwszymi 30 minutami, potem wszystko zaczyna sie rozjaśniać.

Edytowane przez Elbios

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w nocy oblookalem The Cave - i powiem ze sie rozczarowałem :( Jak dla mnie ledwo 6/10.

W porownaniu do The Descent, ktore oceniam na 9+/10, The Cave wypada blado...

The Descent lepiej trzyma w napieciu, wiecej emocji, leku, strachu etc :)

Descent był zbyt przypadkowym filmem, aż do bólu wręcz i trochę to bolało w nim... Choć zakończenie miał świetne, w sumie w Cave też było niezłe :) IMO Cave lepszy, ale to kwestia gustu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Descent był zbyt przypadkowym filmem, aż do bólu wręcz i trochę to bolało w nim... Choć zakończenie miał świetne, w sumie w Cave też było niezłe :) IMO Cave lepszy, ale to kwestia gustu :)

Zgadzam sie mak777 wszystko zalezy od osobistych preferencji, powiem tak ze The Descent zrobil na mnie ogromne wrazenie, i byc moze za wysoko postawilem poprzeczke dla The Cave - mowiac krotko: chcialem jeszcze lepszego kina :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Whiooo, Boll nie ruszy MGS'a :D Bogu niech będą dzięki :D Wiedziałem że Hideo Kojima do tego nie dopuści :)

 

 

W ostatnich dniach pisaliśmy kilkukrotnie o stworzeniu filmu na podstawie gry Metal Gear Solid. Chodziły słuchy, że jego reżyserią miałby zająć się sam Uwe Boll, którego wielu naszych czytelników nie darzy sympatią. Sam Uwe Boll powiedział, że nie wie czy zaangażuje się w projekt z powodu nawału pracy.

 

Głos w tej sprawie musiał zabrać Hideo Kojima, ojciec całej serii. W nowej części swego audiobloga (pisaliśmy o nim w zeszłym tygodniu), stanowczo zaprzeczył, jakoby Boll miał się zająć filmem. Zapytany czy niemiecki reżyser mógłby być zamieszany w projekt, odpowiedział "Absolutnie nie. Nie wiem nawet dlaczego Uwe Boll zabiera głos w tej sprawie. My nigdy z nim nie rozmawialiśmy i jest zupełnie niemożliwe, byśmy zrobili z nim film".

 

Ta informacja powinna uspokoić wszystkich fanów gry.

Źródło: Gry.wp.pl Edytowane przez mak777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponoc jest strasznie, ale te wszystkie azjatyckie horrory robione sa na jedna stope, wiec pewnie ten tez niczym nie zaskoczy (czyt. - napiecie budowane poprzez szereg "buuuuu"). Ponad to, sadzac po wieku tworcow, poszli po najmniejszej linii oporu. Ale nie sugerujcie sie moim biadoleniem, bo sam jeszcze nie widzialem ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

~2 tygodnie temu bylem na maratonie filmowym. Puscili wlasnie Shutter - cale kino momentami darlo sie ze strachu (oprocz tych pijanych), wiec wydaje mi sie ze mozna :)

Edytowane przez BartosH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponoc jest strasznie, ale te wszystkie azjatyckie horrory robione sa na jedna stope, wiec pewnie ten tez niczym nie zaskoczy (czyt. - napiecie budowane poprzez szereg "buuuuu"). Ponad to, sadzac po wieku tworcow, poszli po najmniejszej linii oporu. Ale nie sugerujcie sie moim biadoleniem, bo sam jeszcze nie widzialem ;) .

też tak myślałem, że horrory czy thrillery niczym mnie już nie zaskoczą, dlatego jakiś czas temu darowałem sobie ten film właśnie z racji : "ehhh i tak pewnie nic nowego nie wymyślą..." Zainteresowałem się ponownie bo paru wypowiedziach w TV (było o nim w Multikinie), kilkudziesięciu opiniach na forach itd. Obejrze dziś wieczorem i opinię "wklepie" na forum....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak slysze sformuowanie "azjatycki horror" to odrazu kojarzy mi sie to z mala blada dziewczynka, dlugimi czarnymi wlosami i wylewajaca sie zawszad woda niemniej jednak potrafia one zbudowac klimat i przestraszyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy wiecie, dzisiaj w MEGAHICIE na Polsatcie, o 20.50 jest Polowanie na "Czerwony Październik" :) Wreszcie go obejrzę, z tego co wiem HIT :)

Sorry Mak777 za dziwne pytanie. ale nie wierze, nie widziałeś "Polowania na Czerwony Październik" ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie - przeciez to leci co 3 miesiace :lol: ;)

To po pierwsze, a po drugie, że to naprawdę jest HIT i jak dla mnie klasyk.....widziałem go wiele razy, ale dzisiaj z taką samą satysfakcją go obejrze...szkoda tylko, że to Polsat......bloki reklamowe co 25 minut trwające po 15 minut.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...