Skocz do zawartości
kucyk

Filmy - co warto obejrzeć?

Rekomendowane odpowiedzi

shadowboxer - 7,5/10 - Nie oczekiwałem za wiele od tego filmu z Cuba G. Juniorem-film przeszedl bez echa a zdania o nim sa podzielone. Film bardzo przypadl mi do gustu.Nie jest bezmyślny-zawiera wiele wartości i porusza wiele kwesti - warto obejrzec.

 

Little Man - 3,5/10 straszny shit -kilka smiesznych akcji ale spodziewalem sie czegos zdecydowanie lepszego po braciach Wayans

 

The Covenant - 6/10 kolejna "Taka typowa, amerykańska produkcja" na nudny wieczor moze byc, wszystko juz bylo.

 

Wicker Man - 3,5/10 Dlaczego Cage zagrał w takiej qpie? dla mnie to było jak Osada albo jeszcze gorsze. Nie moge sie otrzasnac po tym filmie :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Borat - tego się nie da opisać. Film który łamie wszystkie granice dobrego smaku, a przy tym rozśmiesza. Watek miłosny oczywiscie jest :lol:

Nie widzialem jeszcze filmu na ktorym cala sala kinowa smiała sie srednio co 30 sekund. Była jedna scena która zaczeła szokować już po paru sekundach. Ale nie zdradze jej, pójdziecie, zobaczycie, zrozumiecie ;]

 

Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat udziwiekowienie i zdjecia moim zdaniem byly dobre, ale film wybitnie beznadziejny :]

Bedzie sie musial Mann rehabilitowac.

 

A gdy Ricardo zrobil fikolka i strzelil facetowi w klate z granatnika (czy co on tam mial) to wybuchlem smiechem :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On nie wysmiewa zydow ani cyganow, wiec jesli nie zrozumiales o co chodzi to radze Ci wiecej nie ogladac produkcji Cohena...

Edytowane przez Jin*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Straszny film.

E no bez przesady to nie był wcale straszny film, warto go obejrzeć bo mnie wstawki muzyki miażdzyły a i fabuła wcale nie była zjechana jak to wiekszosć narzeka. :wink:

 

Ktoś mnie wesprze B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no, aż tak zły nie był, ale muzyka mnie normalnie wpieniła :mur: Dialog się nie skończył, a oni rypią jakąś muzyczkę. Poza tym jakby ten film trwał 90 minut a nie 130 to też pewno inaczej bym to odebrał. A tak to 130 minut, fabuła jak flaki z olejem, a niektóre dialogi i gra aktorska po prostu zwalały z nóg. Straszny był :rolleyes:

 

Dzisiaj sobie obejrzę

 

H6: Diary of a Serial Killer

 

Ciekawe, bo na imdb ma niską ocenę, a ja mimo wszystko wierzę że będzie dobry :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...