Skocz do zawartości
kucyk

Filmy - co warto obejrzeć?

Rekomendowane odpowiedzi

oglądnąłem Ghost Ridera... kto czytał komiks niech lepiej nie ogląda bo będzie chciał zabić całą ekipę, która wypluła ta szmirę... taki sam shit jak spawn (film oczywiście)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fountain, The (Źródło) - Ciekawa i magiczna perspektywa wiecznego życia, miłości i nieuniknionej śmierci. Film mnie poruszył; z pewnością jest smutny ale ukazanie przez Aronofsky'ego myśli "co by było gdybym mógł żyć wiecznie" poprzez trzy jakże łączące się ze sobą historie - jest genialne. Nie wiem co w nim jest ale mnie wmurowało. A muzyka - kwint esencja!!! Mocne +4/5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oho, widze, ze juz dvdrip jest. Poki co francuski, ale porządne 2 cd z org. scieżką dzwiękową powinno byc lada chwila. Inna sprawa, ze dystrybutor nie zamierza wydac edycji specjalnej, tylko zwykle pudelko z jednym DVD - załosc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Turistas - 0/5!

Cicho wlasnie siadam do niego :D

 

Jakbyście mieli noge w gipsie i zaj**iście by się wam nudziło to też byście oglądali co popadnie ;o Zresztą ku woli wyjaśnienia, nie każdy film (ogólnie) jest zły, tylko może ja mam specyficzne podejście i tak nisko je oceniam.

Co do tego co napisał Pioorek o 300, to imo takim momentem jest ""oddanie się"" sprawie Gorgo. Nie podobało mi się to wcale.

Niestety to tak jak ja , ogladam co popadnie.

 

Prestiz - 8/10

Iluzjonista 7/10 - 3 punkty za koncowke.... reszta troche nudna

RV - Lekka komedyjka 6/10

WIeczny Student 2 - 2/10 nuda z lekka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny....

 

TMNT (Wojownicze żółwie ninja) - To tylko bajka i nie ma się czym zachwycać, aż dziwię się że ma na imdb tak wysokie noty. No ale to USA... Krótki, a o fabułę to mogli się bardziej postarać. Imo takie coś to można puszczać tylko na Fox Kids. I chodź nic nie mam do tych żółwi to jednak produkcję oceniam na -2/5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja 300 daje 9/10, wlasnie za te przerysowane efekty, nietuzinkowe kreacje i sceny walki napedzajace ta produkcje. odejmuje 1 punkt za akcje poboczna w samej sparcie, jak ktos juz powiedzial "flaki z olejem"

ps. postac Kserksesa genialna, ten głos, stroje... swietnie pokazane.

ps2. skad oni wytrzasneli tylu "klaciarzy" :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogladal moze ktos juz Labirynt Fuana? Na imdb jest w pierwszej 50tce 8.4/10 przy 36tys glosow icon_smile3.gif

Dzisiaj mam zamiar oglądać :)

Kilku moich znajomych oglądało i reakcje są podzielone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wojownicze żółwie ninja ogladalalo sie w wieku 10lat ;)

Wiec po co oceniac tutaj takiego typu produkcje?

 

Ogladal moze ktos juz Labirynt Fuana? Na imdb jest w pierwszej 50tce 8.4/10 przy 36tys glosow :)

obejrzalem 30min i wylaczylem, mozna powiedzie ze przez te 30min nic ciekawego sie nie dzialo, stwierdzilem e to strata czasu , zaraz zabieram sie za 8 mm a poznie Beauty Shop :P i cos tam jeszcze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SKRYTOBOJCA - q woli wyjaśnienia, ja oglądałem wersje 2007. Jeśli chodzi o Fauna, wpisz sobie na dole topicu w okienku search a się dowiesz, że m.in. ja oglądałem (nie wiesz że jest taka opcja?)

 

tymczasem kolejny gniot ;s

Premonition (Przeczucie) - Kolejny raz powielony temat filmów które ostatnimi czasy robią za niby thrillery. Trochę nudzi tym przeplataniem się "przyszłego dnia" i "przeszłego". Myślałem, że chociaż końcówka będzie dobra ale w ostatnim momencie musieli ją zj*bać (ostatnie sekundy filmu). -2/5 niestety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kukułka - Kukushka bardzo fajny film o spotkaniu Fińskiego żołnierza (snajpera w barwach wojsk niemieckich) , rosyjskiego żołnierza uważanego za zdrajce i Lapońskiej kobiety. Nic nowego nie wnosi ale fajnie sie oglada. 8/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Labirynt jest swietny. Taka Narnia w stylu braci Grimm. Czyli polaczenie bajki ze spora doza okrucienstwa i brutalnosci. W dodatku bardzo ladny wizualnie.

Edytowane przez Vasago

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

13 pietro jest ok ale w moim top20 na pewno by sie nie znalazl... moze w top100? I w sumie nie dziwie sie ze ma taką a nie inna ocene na imdb.com.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Labirynt Fauna - nie wiem skad takie wysokie oceny na imdb, jak dla mnie film momentami nudny i tak naprawde nie przekazujacy zadnych wyzszych wartosci. Do tego Faun wyglada jak Jigsaw z Pily :lol: Mimo wszystko jest to napewno cos wyrozniajacego sie sposrod tego co zwykle przychodzi nam ogladac wiec daje 7,5/10

 

300 - Ogladalem w kinie i chetnie wybiore sie raz jeszcze. Tak swietnie pokazanej walki nie widzialem jeszcze w zadnym filmie. O nudzie nie mozna mowic ani przez chwile. 9,5/10

Edytowane przez Tha.Doggfather

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Johny Trucker Must Die - Taka sobie amerykanska komedia , szkola, liceum i takie [ciach!]ly dla mnie 4/10

 

Beaty Shop - kolejna komedia, bardzej dla kobitek niz dla facetow 5/10

 

Dzis Wykolejony, The Holiday, An Inconvenient Truth i jak zdaze The Village

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

300 - Ogladalem w kinie i chetnie wybiore sie raz jeszcze. Tak swietnie pokazanej walki nie widzialem jeszcze w zadnym filmie. O nudzie nie mozna mowic ani przez chwile. 9,5/10

Imho można. Na początku, ale to szybko mija ;)

Świetny film, ale do oglądania tylko w kinie ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Crosis

 

Huo Yuan Jia?

Ye yan (The Banquet) - luźna adaptacja Hamleta

Man cheng jin dai huang jin jia (Curse of the Golden Flower)

Chat gim (Seven Swords) - mistrzostwo świata

Tian di ying xiong (Warriors of Heaven and Earth)

Wu ji (The Promise)

Shu shan zheng zhuan (The Legend of Zu)

Kung Fu Hustle - parodia gatunku Wuxia

Dao (The Blade) - jeszcze nie widziałem, ale znajomy polecał.

 

Pozdrawiam i smacznego.

Edytowane przez jesus79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...