Skocz do zawartości
kucyk

Filmy - co warto obejrzeć?

Rekomendowane odpowiedzi

Mr. Brooks - Bardzo ciekawy i inny od wszystkich film. Niesamowita rola Costnera, interesujący scenariusz i klimat. Mocne 4/5

 

Sunshine - Strasznie nudny i nieciekawy; w połowie jak pewna postać się pojawia dopiero zaczyna się coś dziać... co więcej - oglądając film, jechało mi cały czas amatorszczyzną. Beznadziejne tło muzyczne, aktorzy i oklepane schematy jak to ludzie ratują świat +1/5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mulholland Drive - nazwisko "Lynch" mowi samo za siebie ;) Film ostro pokręcony, dopiero po drugim obejrzeniu zczailem większośc motywów (albo tak mi się tylko wydaje :lol: ) 8/10

 

The Royal Tenenbaums - świetna komedia. Hackman jak zwykle w formie. Film pełen absurdalnych motywów, jednak na mnie to podziałało ;) No i genialne zakończenie (epitafium :lol:) 9/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Disturbiafilmweb

Carl Ellsworth scenarzysta który nie popisał sie ostatnim swoim filmem : red eye, teraz spartaczył kolejny film.

Początek świetny, kilka śmiesznych scen doprawiło mi przekonanie że to będzie dobry film.

Ale niestety czym dalej tym... płycej... wątek kryminalny tak oklepany i tak przewidywalny że śmiech na sali.

 

Generalnie 4,5/10.

 

 

Blades Of Glory,...

Will Ferrell(Przypadek Harolda Cricka;Polowanie na druhny; Statek miłości) i Jon Heder(Jak w niebie;Mama's Boy; Napoleon Wybuchowiec), stworzyli genialny duet dla tego filmu. Dawno nie oglądałem tak dobrej komedii, śmiałem się do łez, Bardzo dobra fabuła, świetna gra aktorska, świetna muzyka i mamy udany w 100% film który kapitalnie ogląda się od pierwszej do ostatniej minuty. W sumie sam nie wiem czym tak naprawdę mnie ten film zachwycił, ale warto oglądnąć!.

Do tego na początku przewija się William Fichtner ( Mahone z Skazanego na śmierć).

 

W kategorii komedia 9,5/10

W kategorii filmu sportowego 8/10.

Edytowane przez dszywala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Harry Potter 5:

"Gratulować" wyboru reżysera...

W porównaniu do 4 (3 zresztą też) to bieda, rozumiem, że prawie 1000-stronną książkę trudno w 2 godziny zekranizować... ale to była przesada.

Poszczególne sceny prawie w ogóle ze sobą nie połączone.

Wiele wątków nie wyjaśnionych.

Jedyne co na + to początkowa scena, gra aktorki, która wcieliła się w postać Luny Lovegood i może scena z pokazem sztucznych ognii...

 

I gdzie w tym filmie te 150 mln dolarów ?

 

Ocena:

2/5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

28 dni pózniej - za długi. Przez czesc filmu się kompletnie nic nie dzieje. Z tych prawie dwóch godzin mozna by conajmniej pół godziny skrócic i fiilm by nic nie stracił.

28 tygodni pózniej - tu sie zaczyna coś prawie w połowie filmu, ale przynajmniej potem do konca juz jakos idzie.

 

Obie czesci srednie.

 

I zdaje się ze gdzies na początku drugiej czesci stwierdzili ze wirus nie moze się przenosic między gatunkami :blink:

Ciekawe biorąc pod uwagę skąd wziął się wirus...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mr. Brooks - chyba pierwsza dobra rola Costnera, a oglądałem multum filmów z nim icon_wink2.gif Super fabuła, film trzyma w napięciu, jednak zalatuje trochę serialowym Dexterem icon_smile3.gif (genialnym zresztą). 8/10

Nie mogę się zgodzić. Fakt grał w gniotach, ale role w "Patrolu", "Open Range","Tin Cup", "Wyatt Earp" zagrał bardzo dobrze.

 

Oglądnąłem ostatnio Number 23 - Bardzo dobry film i świetna rola eks Ace Ventury 8/10.

Next - Ogólnie ciekawy, ale czegoś mu brakuje. Fabuła ciekawa, ale według mnie nie wykorzystali potencjału tego pomysłu. 6/10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Death Race 2000 4/10 Maksymalnie porąbany film. Wyobraźcie sobie słabą ekranizację Carmageddona + Sylvester Stallone w 1975 roku :D Pare nieźle zrobionych autek, rozjeżdżanie tu i ówdzie ludzi i trochę durnego humoru Sly-ia :P Nic dodać, nic ująć ;) Ocena tylko tak wysoka, bo mam sentyment do Carmageddona ;)

Edytowane przez Slayer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lookout, The - Całkowicie się zawiodłem, trailer przedstawiał ciekawy i pełen napięcia film a tu praktycznie go nie ma, nic się takiego nie dzieje - na co możnaby było zwrócić szczególną uwagę. Normalny aczkolwiek (jak to się mówi) "bezpłciowy" film. =2/5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Simpsons Movie - Co tu duzo mowic, dobry, smieszny film ;) Sporo zabawnych dialogow, jak to w Simpsonach bywa. Dosyc ciekawa fabula, polecam. No i ten genialny motyw 'Spider-Pig' :lol: Warto isc do kina. Edytowane przez grzesiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moim zdaniem ten film to po prostu dłuższy odcinek serialu i tyle.Homer na początku filmu ma 100% rację ;) Inna sprawa, że jak ktoś lubi serial, to i film powinien obejżeć, ale żadnych nowości nie ma co sie spodziewać. I dlatego 7/10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vacancy (Motel) - kolejny z serii "lost in the lose"; prymitywna opowieść z kiczowatymi zagraniami twórców, z pewnymi przebłyskami napięcia. 2/5

Dokładnie tak. Ale dobra reklama w stylu ,,najstraszniejszy film tego lata" i ludzie będą latać do kin...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Are We Done Yet - hmm.. do obejrzenia w 15minut, kompletna amatorszczyzna, denne aktorstwo i ogólnie temat. 0/5 ;o

Nie zgodze sie, moze film "oglada sie bardzo szybko" ale da sie tez czasami posmiac, a aktorstwo znowu nie takie zle.

 

6/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wrocilem z kina z filmu Death Proof. Film jak i pozostale jego filmy ( Pulp Fiction, Wsciekle psy, kill bill ) byl dla mnie niefajny. Te jego filmy to zadnego przekazu nie maja, sa ( prawie ) o niczym. Ten co dzisiaj obejzalem to jeszcze niezwykle nudny.

Dla tych ktorzy lubili Pulp Fiction, Wsciekle psy jego najnowsza produkcja bedzie dla nich znakomitą pozycją. Do mnie Tarantino nie przemawia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh oglądałem 5 część harrego jakoś ostatnio (niestety nie w IMAXie)

i muszę powiedzieć, że to największa porażka jeśli chodzi o filmy na podstawie ksiazek rowling

cały film nie był do bani, niektóre sceny naprawdę możliwie zrealizowane, aktorzy - niektórzy coraz lepiej grają, a inni ... no cóż... efekty nawet niezłe ale cała walka była za krótka. Wiele rzeczy poprzekręcanych i brutalnie skróconych, ja rozumiem, że film nie może trwać 4 godziny ale można było wyrzucić niektóre niepotrzebne fragmenty aby dodać ważniejszy wątek, a nie pokazywać filcha jak wbija w ścianę kolejne dekrety ;)

3/10 ze względu na Lunę, Voldemorta, garego oldmana i sentyment do serii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ils

Niezły klimacik, gesta atmosfera i momentami latwe horrorowe chwyty a'la amerykanskie kino, ale mozna to zaakceptowac. Ogolnie warto obejrzec.

6.5/10

 

The Simpsons Movie

Niestety nie zdazylem na wersje z napisami, wiec musialem obejrzec tą z dubbingiem. Chyba najlepsza kinowa kreskowka ostatnich miesiecy. Momentami przezabawna. Nie jestem fanem tej rodzinki, wiec moze pewnych motyow nie załapałem ;] Tak czy inaczej musze obejrzec kinowke w domku na spokojnie.

7/10

 

Grindhouse: Death Proof

Dlugo czekalem na ten filmik, a raczej na filmik by Tarantino. Od pierwszej sceny mozna poznac ze to jego sprawka. Charkaterystyczne napisy, ujecia, praca kamer... oraz najwazniejsze diaologi. Niestety te odstawaja od tych z chocby Pulp Fiction (zreszta one są nie do pobicia :)). Niezly scenariusz, niezle lachonki i zaaarabiste fury. Jednakowoz czegos brakuje. Czekam na vol 2. A tymczasem:

8.5/10

Edytowane przez xpektor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...