Skocz do zawartości
kucyk

Filmy - co warto obejrzeć?

Rekomendowane odpowiedzi

I Want Candy

 

Disturbia

Dzięki.

Disturbia mi podpasował, ale I Want Candy odpuściłem po ok. pół godziny, może zrobię drugie podejście kiedy indziej (głupi jakiś mi się wydał).

 

Ja jeszcze znalazłem:

Love don't cost a thing

Who's your Daddy

 

Oba fajne, szczególnie ten pierwszy przyjemny.

 

Może ktoś ma jeszcze jakieś propozycje? (Dziwne klimaty mi się ostatnio udzielają... :mellow: )

 

 

Raczej opowiadania Philip K. Dick'a - "The Golden Man".

Z tego co pamiętam z opowiadania, to oprócz takiego samego 'sposobu' przewidywania przyszłości nic więcej ze sobą wspólnego nie mają. Edytowane przez borsuczy_król

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj bylem w kinie na Surf's Up(Na Fali) i musze powiedziec ze myslalem ze bedzie gorzej :P Bardzo fajny film ktory polecam. Jak dla mnie 8\10 chodziaz by za wykonanie go w konwencji "Makeing of" i soundtrack :lol2: BTW wie ktos co to za nuta kiedy pierwszy raz pokozana jest "pokazowka" gdy Cody surfuje? mi to brzemialo na Greenday chodz glowy nie dam i nie pamietam tytulu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli chodzi o Next to pisalo na podstawie powiesci K.Dicka

Sadzilem ze to cos ma wspolnego...

 

TRANSFORMERS - hihihi, hehehe, hahaha.

Co za g**** dla debilnych amerykanskich bachorow zezerajacych tony chipsow i pijacych hektolitry coli. Tak plytkiego filmu w zyciu bym sie nie spodziewal w 2007r.

Ale mnie jeszcze czekaja zaskoczenia w temacie amerykanskich dzieł.

Jedynym plusem sa widowiskowe walki robotow.

Z tym, ze bezsensowne proporcje wzrostu/wielkosci/zwał jak zwał.

Samochod 4-5 metrow dlugi, 1,5m wysoki a z niego nagle rozwija sie koles na dwa pietra.

Widzialem zabawki Transformers i sadzilem, ze jakas logika zostanie zachowana.

2/10 - 1 za efekty drugi za to, ze jest lepszy od produkcji Uwe Bolla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

leborg, po co wstawiles znaczek "Don't feed the trools"? Uwazasz ze Kaeres to troll, bo mu sie film nie podobal? Dlaczego uwazasz, ze post Kaeresa mial wszczac jakakolwiek burde? Chill out. Kazdy w tym temacie ma prawo do wyrazenia swojej opinii o filmie, jaka ona by nie byla.

 

Children of Men - szczerze mowiac zasnalem na tym filmie (pozno troche bylo), wiec jeszcze sie wstrzymam z ocena. Tematyka ciekawa, ale nudny troche.

Edytowane przez thuGG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

leborg, po co wstawiles znaczek "Don't feed the trools"? Uwazasz ze Kaeres to troll, bo mu sie film nie podobal? Dlaczego uwazasz, ze post Kaeresa mial wszczac jakakolwiek burde? Chill out. Kazdy w tym temacie ma prawo do wyrazenia swojej opinii o filmie, jaka ona by nie byla.

on nie pisal do kaeresa tylko do tych co mu odpisywali, ale tez nie sadze zeby oni trollowali, przeciez to jest forum dyskusyjne.

 

ogladlaem Mr Brooks i polecam go wam, zwrocilem uwage na muzyke ktora byla super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

leborg, po co wstawiles znaczek "Don't feed the trools"? Uwazasz ze Kaeres to troll, bo mu sie film nie podobal? Dlaczego uwazasz, ze post Kaeresa mial wszczac jakakolwiek burde? Chill out. Kazdy w tym temacie ma prawo do wyrazenia swojej opinii o filmie, jaka ona by nie byla.

Stary, do opini to mu jeszcze daleko.

To jakiś niezrozumiały ciąg bluzgów obrażający ludzi którym sie podoba.

Po za tym wystarczy looknąć do tematu o serialach i poczytać równie trafne "opinie". :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bluzg był tylko jeden, niezbyt mocny, opinia to opinia i powinienes ja uszanowac. Uwazasz, ze nie mozna wydac negatywnej opinii o filmie bo obrazi ona fanów? Phi, co z tego, to moja opinia i nie obchodza mnie uczucia fanów danego filmu. Dlatego nazywanie kogos trollem bo mu sie niepodobal film, ktory ty z kolei wielbisz jest glupota.

Edytowane przez thuGG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bluzg był tylko jeden, niezbyt mocny, opinia to opinia i powinienes ja uszanowac. Uwazasz, ze nie mozna wydac negatywnej opinii o filmie bo obrazi ona fanów? Phi, co z tego, to moja opinia i nie obchodza mnie uczucia fanów danego filmu. Dlatego nazywanie kogos trollem bo mu sie niepodobal film, ktory ty z kolei wielbisz jest glupota.

Człowieku tu nie chodzi o opinie tylko sposób w jaki się ją wyraża. Czy to naprawdę tak ciężko zrozumieć?

rofl lol i eot!1111

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wasza stara miesza bigos lokciami.. Czy jak to sie el0 mowi. Skonczcie flame bo przeciez Kaeres uodparnia Was nie od wczoraj swoimi mocnymi opiniami.

 

Zeby nie bylo OT - wczoraj obejzalem pierwszy raz Buffalo Soldiers... Wiedzialem ze mam zaleglosci w dobrych filmach z niezla obsada ^_^

Na Transformersy z checia sie wybiore - czemu? Bo pamietam komiks [;

Chociaz z mila chcecia zobaczylbym mocna ekranizacje jakiegos dobrego niekoniecznie starego komiksu... DOBRA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez wybieram sie na Transormers, a co mi tam lubie czasem takie filmy luknac dla odstresowania. ;]

 

Pamietam jak kiedys ogladalo sie serial o transformersach i ta pioseneczka, ktorej pierwszy wers i melodie mam jeszcze w 'glowie' - Transformers to ukryta bron.... :D

Edytowane przez Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sadzac po osobistych wycieczkach obrazilem kilka osob.

A myslalem, ze tylko grubych amerykanow.

Akurat akcje ze "skladankami" mi sie podobaly wiec dalem plusa za ten element.

Wiem co to transformers bo rowniez bylem dzieckiem i marzylem o takiej zabawce az kilka ich dostalem.

Ja widze ten film jako totalnie odmozdzona sieczke z FXami.

Moze nie czekalem na majstersztyk ale sadzilem, ze to jakies powazniejsze oprawienie tej ciekawej historii.

Nie wiem ale moglbym rozlozyc ten film na drobne aby na nim powieszac psy.

Ale nie bede walczyl z 99% widzow, ktorym sie podobal.

Bo po 1. ich nie przekonam.

Bo po 2. nazwany zostane odmiencem.

Bo po 3. mi sie nie chce.

 

Thx thuGG za wyrozumialosc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też początkowo myślałem, że film będzie bardziej s-f i na serio. Dopiero pojawienie się całej grupy autobotów rozwiało tą nadzieję, poszli w stronę 'komiksową'.

 

Pamietam jak kiedys ogladalo sie serial o transformersach i ta pioseneczka, ktorej pierwszy wers i melodie mam jeszcze w 'glowie' - Transformers to ukryta bron.... :D

Najlepsza jest wersja Lion z The Transformers The Movie (1986) - w stylu starego amerykańskiego heavy metalu/rocka. :)

z podłożonymi fragmentami z nowego filmu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybitnie cenię zdanie Kaeres.

Po prostu podzielam gust "gościa".

Sunshine dobry Hollywoodzki film. Cillian Murphy mocno podciągnął w górę jakość gry aktorskiej w tym filmie. Mało jest filmów o eksporacji kosmosu na tym poziomie.

 

Żeby coś dodać od siebie:

 

Szef wszystkich szefów (Direktøren for det hele) Larsa von Triera. Już w tym wątku był ten film wspomniany, ale IMHO niesprawiedliwie osądzony.

Jeżeli komuś podobał się "Idioterne", nie zawiedzie się nowym dziełem duńczyka.

Po prostu Lars von Trier.

8/10

P.S.

Dlaczego zawsze wypowiadam się w tym wątku w szampańskim humorze?

Edytowane przez jesus79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy przeniesli Hollywood do Europy?

Ups

Masz rację, film produkcji UK.

Jest to film Hollywoodzki, o ile można mówić o "szkole" Hollywoodzkiej.

Dalej nie zmienia to faktu, że jest to dobre rzemiosło, ciekawsze niż wiele tutaj zachawlanych na 9/10 produkcji.

 

Moartea domnului Lăzărescu, (The Death of Mister Lazarescu), (Śmierć Pana Lazarescu)

Na zachodzie film odbierany jako komedia, absurd, niestety dla nas jest to życie powszednie.

9/10

Edytowane przez jesus79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Planet Earth odcinek "CAVES" - polecam, naprawde duzo ciekawych rzeczy mozna sie dowiedziec, poza tym swietne widoczki i przedziwne stwory (niektore z nich wygladaja jakby pochodzily z innej planety) pare screenow na zachete:

 

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

 

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fracture - 7.5/10 - całkiem przyjemnie sie ogladalo

Disturbia - 6/10 - spodziewalem sie lepszego filmu. Po dramatycznym poczatku zrobila sie komedia disneya aby skonczyc sie jak Krzyk czy inny mlodziezowy horror. mozna obejrzec w prypadku nudy.

Edytowane przez Yearman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Next - film dobry na nudne popoludnie 5/10

Ghost Rider - Dobry, lecz nie zachwycajacy (za malo motorow) 6/10

Szklana Pulapka - swietny, kazda nastepna czesc tego filmu jest lepsza 9/10

Transformers - film bomba, jak zwykle stiven sie spisal, lecz brakowalo mi dokladnosci zblizen twarzy rootwo, taki malutki nie dosmaczek 9/10

Sadysta - dobry film, koniec zaskakujacy, lecz tani, zrobiony w pokoju - 8/10

Simpsonowie - teksty masakra, polewa na calego, lecz duze przestoje w humorze, do tego fabula tragedia 8/10

Hart's War - dobry film wojenny 8/10

9 kompania - film pokazujacy bardzo protych zaolnierzy, lecz dobry jezeli chodzi o fabule (na faktach) - 8/10

Hitler Rise of evil - film opowiadajacy o zyciu Hitlera 7/10

Skinwalkers - film OK 8/10

War of the Worlds - film super, lecz jak zwykle brakowalo mi akcji na zewnatrz, bylo jej troche, ale chowanie sie i pokazywanie tego to nie dla mnie 7/10

Knocked Up - super komedia 9/10

Edytowane przez st1ch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie wrocilem z premierowego pokazu Transformersów i musze przyznac ze film naprawde bardzo dobry. Świetne efekty specjalne (IMO Oscar za efekty jak w banku) No i film bardzo zabawny.

Ogolnie polecam. No i obowiązkowo film trzeba obejrzec na wielkim ekranie, ogladanie tego typu filmów na kompie czy TV mija sie z celem. Moja ocena to 9/10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sadysta - myslałem, że to pokroju Se7en, z zaskakujaca koncowka.

Caly film przewidywalny ale w takim stopniu, ze az mowimy sobie "nie to nie moze tak byc, przeciez takie filmy powstawaly 10 lat temu. Na pewno szczena mi opadnie pod koniec".

Niestety L.I.P.A. nic z tego - 5/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...